نیازمند خرید هاست نامحدود + پهنای باند نامحدود

mahdi_61

New Member
سلام به همگی من برای ایجاد یک سایت که سرویس رایگان فضا و همچنین فروش هاستبه یک هاست نامحدود با پهنای باند نامحدود احتاج دارم همچنین با بی نهایت ساخت ایمیل مانند سایتهای دیگه ای که فضای رایگان برای ساخت سایت به کاربران می دهند لطفا کسانی که میتونن در این ضمینه مرا یاری دهند نوع هاست با قیمت معقول ان درماه اعلام کنند منتظر نظرات میمانم پیشاپیش سال نو رو به همه شما تبریک میگم ممنون

vatanmusic

Well-Known Member
سلام
از اونجايي كه ميدونيد هاست نامحدود اصلا وجود نداره و خوب اونهايي هم كه اين سرويس را ارئه ميدن تضمين فضاي بالا ميدن وگرنه هاست نامحدود وجود نداره يعني هارده نامحدود وجود نداره

بنده ميتونم هاست حجيم با پهناي باند و امكانات نامحدود با قيمت بسيار عالي تقديمتون كنم
اطلاعات بيشتر پيغام خصوصي بديد.

grlearn

Member
سلام
از اونجايي كه ميدونيد هاست نامحدود اصلا وجود نداره و خوب اونهايي هم كه اين سرويس را ارئه ميدن تضمين فضاي بالا ميدن وگرنه هاست نامحدود وجود نداره يعني هارده نامحدود وجود نداره

بنده ميتونم هاست حجيم با پهناي باند و امكانات نامحدود با قيمت بسيار عالي تقديمتون كنم
اطلاعات بيشتر پيغام خصوصي بديد.
سلام
به ما هم میتونی به هاست بدی با فضای تقریبا بین 25 الی 30 گیگ با پهنای باند نامحدود برای سایت دانلود فیلم
با تشکر

persianebay

Active Member
با سلام دوست عزیز
نکته ای که میتونم خدمت شما جهت راهنمایی عرض کنم در مورد هاستینگ اینه که از شرکتهای غیر معتبر تهیه نکنید .با واسطه خرید نکنید،من هاستینگ بلوهاست رو معرفی میکنم .فوق العاده است میتونید از وب سایت خود شرکت تحقیق کنید در مورد موارد فنی .درمورد خرید پیغام خصوصی بدین.
من میتونم با گرین کارت برای شما تهیه کنم که مزیت فوق العاده ای نصبت به مسترکارت داره.برای پشتیبانی.
این شرکت بر اساس آمار سایت معتبر webhosting.info بادارا بودن بیش از 500 هزار دامنه فعال به عنوان یکی از بزگترین شرکتهای هاستینگ شناخته شده است. نکته مهم در مورد این شرکت رشد دائم و سریع تعداد دومین های میزبانی شده بوده که نشان دهنده خدمات خوب و رضایت مشریان میباشد.
www.bluehost.com

vatanmusic

Well-Known Member
بله دوستان ميتونم بهتون ارائه كنم

در ضمن بلو هاست همين 1 ماه پيش مشكلات شديدي با ايرانيان پيدا كرد و تمام سايتهاي ايرانيان را بست

A-750

Active Member
آقا از بلوهاست اصلا خرید نکنید
هنوزم داره سایتای ایرانیا رو میبنده
اونم از آیپی کنترل پنل توصیه میه به هیچ وجه از بلوهاست خرید نکنید

راستی برای هاست نامحدود بنده هم در خدمتم

www.gignic.com

Yahoo Id : gig_nic

alimosavi

Active Member
سلام .
20g فضا و 100g پهنای باند بصورت نمایندگی ماهی 56 تومن. ( در صورت پیشرفت کارتون تا 50 درصد تخفیف بصورت اسپانسری)

سلام.
همانطور که دوستان محترم گفتند هاست بی نهایت وجود ندارد در صورتی که مایل باشید ما می تونیم به شما هاست با فضای بسیار بالا + تمامی امکانات نامحدود با قیمت بسیار پایین بدیم.

با ما تماس بگیرید.
www.IranianServer.Net
[email protected]

* ایرانیان سرور متعلق به شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان بوده و با سایت های مشابه در نام هیچ نسبتی ندارد.

mahdi_61

New Member
دوست گرامیدست شما درد نکنه ای دی من در یاهو pore_md25 می باشد اگه ممکنه با من تماس بگیرید و مقدار هاست با قیمت خود را بگویید دوست گرامی من میدونم که هاست نامحدود وجود ندارد منظورم تا جای که ممکنه هاست با ظرفیت بالا و پهنای باند بالا میباشد من می خواهم یک گیگ فضا برای ساخت سایت به همراه پهنای باند خوب بطور رایگان به کاربران ایرانی عرضه کنم هاست باید شرایط خوبی داشته باشد بهترین هاستی که میتوان گرفت ایا از المان می باشدمن پشتبان 24 ساعته واقعی می خواهم ایا سرور های اختصاصی میتوان چنین کار کرد منتظر پیغام شما میمانم لطفا هر چه زودتر مرا یاری کنید

mahdi_61

New Member
دوست گرامیدست شما درد نکنه ای دی من در یاهو pore_md25 می باشد اگه ممکنه با من تماس بگیرید و مقدار هاست با قیمت خود را بگویید دوست گرامی من میدونم که هاست نامحدود وجود ندارد منظورم تا جای که ممکنه هاست با ظرفیت بالا و پهنای باند بالا میباشد من می خواهم یک گیگ فضا برای ساخت سایت به همراه پهنای باند خوب بطور رایگان به کاربران ایرانی عرضه کنم هاست باید شرایط خوبی داشته باشد بهترین هاستی که میتوان گرفت ایا از المان می باشدمن پشتبان 24 ساعته واقعی می خواهم ایا سرور های اختصاصی میتوان چنین کار کرد منتظر پیغام شما میمانم لطفا هر چه زودتر مرا یاری کنید

mahdi_61

New Member

mahdi_61

New Member
دوست گرامی من برای شما اف گزاشتم لطفا قیمت و ویژگی های هاست را برام اف بزارید من سریع می خواهم این کار را شروع کنم منتظرم ممنون

persianebay

Active Member
بله دوستان ميتونم بهتون ارائه كنم

در ضمن بلو هاست همين 1 ماه پيش مشكلات شديدي با ايرانيان پيدا كرد و تمام سايتهاي ايرانيان را بست

آقا از بلوهاست اصلا خرید نکنید
هنوزم داره سایتای ایرانیا رو میبنده
اونم از آیپی کنترل پنل توصیه میه به هیچ وجه از بلوهاست خرید نکنید

راستی برای هاست نامحدود بنده هم در خدمتم

www.gignic.com

Yahoo Id : gig_nic

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
اگه دوستان خوب نگاه کنند می بینند تقریبا 99% سایتهایی که روی سرور بلوهاست که یکی از برترین و قدرتمند ترین سرور های حال حاضر در دنیا به حساب میاد بسته شدند به علت بارگذاری نرم افزار های تجاری دزدی و یا کپی رایت دار بوده . وبه هیچ وجه مشکل سیاسی یا ایرانی بودن درمیان نیست.اگه بازهم خوب در انجمن بچرخید می بینید تمامی دوستانی که دم از یک سرور امن و با کیفیت می کنند اغلب اوقات یا سرور شون مشکل داره یا کلا هک شدند و یا کلا خبری از سرویس دهنده نیست.دیشب تو همین انجمن میخوندم که 3 هفته است سرور یکی از دوستان بسته شده حالا شاید بک آپ یوزرهاشو بدن .ببنید بلوهاست بوده؟؟!! یا همین سرور iweb که کلی مشکلات برای سرور دوستان ما در مجید آنلاین بوجود آورد و .............
در هر صورت بازهم میگم سرور فقط بلوهاست با مالکیت 100% بدون واسطه و با مجرب ترین مدیران کارکشته که همیشه امن باقی میمونید و کیفیت بالایی داره .نه که هرکسی از راه میرسه میشه مدیر سرور مثل سرور سریر هاست که آخرش 450 تا سایت میره هیچ بکاپی هم موجود نیست.و فقط مدیر سرور میگه ببخشید.تازه آخرش کلاه بردار درمیاد و 250 تا دامین رو هم بلوک میکنه ....
در هر صورت خو دانید...:wink::-?

msmajid

Member
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
اگه دوستان خوب نگاه کنند می بینند تقریبا 99% سایتهایی که روی سرور بلوهاست که یکی از برترین و قدرتمند ترین سرور های حال حاضر در دنیا به حساب میاد بسته شدند به علت بارگذاری نرم افزار های تجاری دزدی و یا کپی رایت دار بوده . وبه هیچ وجه مشکل سیاسی یا ایرانی بودن درمیان نیست.اگه بازهم خوب در انجمن بچرخید می بینید تمامی دوستانی که دم از یک سرور امن و با کیفیت می کنند اغلب اوقات یا سرور شون مشکل داره یا کلا هک شدند و یا کلا خبری از سرویس دهنده نیست.دیشب تو همین انجمن میخوندم که 3 هفته است سرور یکی از دوستان بسته شده حالا شاید بک آپ یوزرهاشو بدن .ببنید بلوهاست بوده؟؟!! یا همین سرور iweb که کلی مشکلات برای سرور دوستان ما در مجید آنلاین بوجود آورد و .............
در هر صورت بازهم میگم سرور فقط بلوهاست با مالکیت 100% بدون واسطه و با مجرب ترین مدیران کارکشته که همیشه امن باقی میمونید و کیفیت بالایی داره .نه که هرکسی از راه میرسه میشه مدیر سرور مثل سرور سریر هاست که آخرش 450 تا سایت میره هیچ بکاپی هم موجود نیست.و فقط مدیر سرور میگه ببخشید.تازه آخرش کلاه بردار درمیاد و 250 تا دامین رو هم بلوک میکنه ....
در هر صورت خو دانید...:wink::-?

چطور میتونیم از این سرویس استفاده کنیم قیمتش رو هم بی زحمت بگید

persianebay

Active Member
چطور میتونیم از این سرویس استفاده کنیم قیمتش رو هم بی زحمت بگید

با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
شما میتونید از طریق پیغام خصوصی در این رابطه اطلاع پیدا کنید .تمامی دوستانی که علاقه مند هستند میتونند از طریق پیام خصوصی درجریان قیمت ها باشند.

UNLIMITED Hosting Space
UNLIMITED File Transfer
web hostingHost UNLIMITED Domains!!!
2,500 POP/Imap Email Accounts
SSH (Secure Shell), SSL, FTP, Stats
CGI, Ruby (RoR), Perl, PHP, MySQL
2000/2002 Front Page Extensions
Free Domain Forever!
Free Site Builder (NEW)
24/7 Superb/Responsive Sales/Support​

آخرین ویرایش:

vatanmusic

Well-Known Member
بهتره از كسايني كه داشتن استفاده ميكردن و همه مورد تحريم قرار گرفتن سوال كنيد

A-750

Active Member
یکی از دوستان

فقط یه فروم با ویبولتین (لایسنس دار) داشت و هیچی دیگه هم نبود
سایتش حدودا 2-3 هفته پیش بسته شد و پرسید چرا گفتن چون ایرانی هستی

دوستم تو سایتش حتی یه مورد بدون کپی رایت نداشت

pavnic

Member
با سلام

شركت پارس نيك با دارا بودن سرور هاي قدرتمند از آمريكا،ايران،اروپا يكي از معتبرترين مراكز ارائه دهنده خدمات هاستينگ در ايران ميباشد.

خدمات پشتيباني:
1-پشتيباني از طريق تيكت
www.pavnic.com/live
2-پشتيباني از طريق ايميل
[email protected]
3-پشتيباني از طريق تلفن،پيام كوتاه،فكس،دفتر شركت اطلاعات در سايت.

خدمات هاست:
تعرفه كليه پنلهاي هاست در ادرس زير موجود ميباشد
www.pavnic.com/host.php
از امكانات كليه پنل هاي هاست ميتوان اشاره كرد به:
1-كليه پنلها از اخرين نسخه Cpanel بهرمند ميباشند
2-امكانات زير دامنه،اكانت ايميل،بانك اطلاعاتي و... در كليه پنلها كاملا نامحدود بوده
3-كليه پنلها داراي 15 روز گارانتي بازگشت هزينه ميباشد
4-كليه پنلهاي لينوكس شامل تضمين آپ تايم سرور ميباشد
5-كليه پنلها داراي اخرين نسخه نرم افزار هاي مديريتي در پنل هاست خود ميباشد
6-در پنلها هيگونه تبليغ و اطلاعيه نميباشد
7-كليه پنلها داراي فايروال امنيتي و غير قابل نفوذ ميباشد
8-در صورت ورود با نفوذگرهاي LD پنل قفل و مراتب به مدير سايت اطلاع داده ميشود
9-خدمات تعوض هاست در صورت خرابي بانك اطلاعاتي توسط كاربر به هاست ديگر رايگان ميباشد
10-خريد از شركت پارس نيك در پنل شما ثبت و در هر لحظه قابل بررسي ميباشد

شركت پارس نيك با دارا بودن 3 سرور قدرتمند دو سرور در اروپا و يك سرور در آمريكا ميباشد كه به انتخاب كاربر ميتواند سايت خود را بر روي هر كدام از سرور ها درخواست كند.

با تشكر
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سامانه اپراتورينگ 24 ساعته:www.pavnic.com/live
پشتيباني انلاين:www.pavnic.com/online

جدیدترین ارسال ها

بالا