نیازمند اطلاعاتی از اینترنت آفلاین هستم

با سلام . بنده به این فکر افتادم که از dvb استفاده کنم . اما قبلش میخوام سوالاتی رو برام روشن کنید !
قیمت انواع dvb و ارزانترین dvb کارت رو خواستم ؟
آیا dvb با usb هست ؟ اگه هست قیمتش چقدره ؟
با اینترنت آفلاین میشه سایت هارو مشاهده کرد ؟
مثلأ میخوام آخرین نسخه نرم افزار خاصی رو دانلود کنم ! باید چیکار کنم ؟
با کارت dvb چطور میشه tv مشاهده کرد ؟
آیا با کارت dvb میشه برنامه های در حال پخش رو ظبت کنم ؟
. . . فعلأ همین سوالا کافیه . . . تقریبأ 150 تا سوال دیگه مونده !

MJ Rayaneh

Well-Known Member
هفته پيش تاپيكي با همين موضوع در تالار مطرح شد و جواب هاي خوبي هم به سوالات داده شد.
سرچ كنيد...

ashkan206

New Member
قیمت dvb از 50 تا 180 هست ( چینی و المانی هم کم پیدا میشه)
dvb با usb هست اما قیمتشو دقیق نمیدونم
با افلاین نمیشه سایت دید
چون تو افلاین شما هیچ send ندارین و افلاین فقط واسه دریافت فایل و ... receve
اکر برنامه خواصی مد نظرت هست باید اکانت ماهواری بخری درخواست میدی انلاین یعنی با خط تلفن درخواست و با ماهواره دریافت میکنی او فایل رو
به سادگی میشه Tv دید:D
بله میشه ضبط کرد

ali_118

کاربر VIP
نمیدونم چقدر در مورد dvb اطلاعات دارید
اما در مورد دانلود آفلاین ساده ترین مثالی که میشه زد اینه که شما برنامه های شبکه ای رو میبینید که برای افراد آهنگ درخواستی پخش میکنه
شما میتونید بدون اینکه هزینه ای بپردازید آهنگ درخواستی دیگران رو نگاه کنید
اما برای اینکه آهنگ درخواستی شما پخش بشه باید هزینه ای پرداخت کنید و خودتون درخواست بدین

اکانت ها برای استفاده آنلاین از اینترنت هم به صورت حجمی و هم به صورت ساعتی قابل تهیه هستند و بر حسب سرعت و زمان قیمت های مختلفی دارند.
در حالت عادی زمانی که شما فایلی رو دریافت میکنید افراد دیگه هم قادر به دریافت اون فایل با سرعت دریافت شما خواهند بود .

در مورد ویدئو هم که تمامی کانالهایی که توسط یک رسیور خانگی قابل دریافت است توسط این دستگاه نیز پخش میشه و معمولا برنامه ای که تصاویر رو پخش میکنه قابلیت کپچر اون رو هم داره.

برای دانلود فایل میشه پس از اینکه درخواست توسط سیستم شما ارسال شد و دانلود آغاز شد اینترنت رو قطع کنید ، دانلود به صورت آفلاین ادامه پیدا میکنه اما اکانتی که ازش استفاده میکنید قطع نمیشه و تا زمانی که دوباره از طریق اینترنت قطعش کنید از اعتبارش کاسته میشه

امیدوارم موفق به رفع ابهامات کلی شده باشم.

نمیدونم چقدر در مورد dvb اطلاعات دارید
اما در مورد دانلود آفلاین ساده ترین مثالی که میشه زد اینه که شما برنامه های شبکه ای رو میبینید که برای افراد آهنگ درخواستی پخش میکنه
شما میتونید بدون اینکه هزینه ای بپردازید آهنگ درخواستی دیگران رو نگاه کنید
اما برای اینکه آهنگ درخواستی شما پخش بشه باید هزینه ای پرداخت کنید و خودتون درخواست بدین

اکانت ها برای استفاده آنلاین از اینترنت هم به صورت حجمی و هم به صورت ساعتی قابل تهیه هستند و بر حسب سرعت و زمان قیمت های مختلفی دارند.
در حالت عادی زمانی که شما فایلی رو دریافت میکنید افراد دیگه هم قادر به دریافت اون فایل با سرعت دریافت شما خواهند بود .

در مورد ویدئو هم که تمامی کانالهایی که توسط یک رسیور خانگی قابل دریافت است توسط این دستگاه نیز پخش میشه و معمولا برنامه ای که تصاویر رو پخش میکنه قابلیت کپچر اون رو هم داره.

برای دانلود فایل میشه پس از اینکه درخواست توسط سیستم شما ارسال شد و دانلود آغاز شد اینترنت رو قطع کنید ، دانلود به صورت آفلاین ادامه پیدا میکنه اما اکانتی که ازش استفاده میکنید قطع نمیشه و تا زمانی که دوباره از طریق اینترنت قطعش کنید از اعتبارش کاسته میشه

امیدوارم موفق به رفع ابهامات کلی شده باشم.

هزینه اکانت چقدره و کجا و از چه طریقی پرداخت میشه ؟

cbe40f737e.jpg

جریان این چیه؟

ashkan206

New Member
جریان خاصی نداره اکانت ماهواره ایی هست
تو عکس همه چیز رو توضیح داده

با سلامی دوباره
http://w33.blogfa.com/post-11.aspx
اینم لینک فقط یک نگاهی بنداخین ببینید چجوریاست و اونایی که میتونن تست کنن یک تست کنند و یک ندا بگن بهمون که اگه این قیمت باشه من فردا میرم یک DVB میگیرم و اینو روش مینداخم

=>Sharax<=

ali_118

کاربر VIP
شما اگه به راهنمایی های تخصصی تر نیاز دارید پیشنهاد میکنم به انجمن هایی که در این زمینه بحث میکنند سر بزنید (ماشالله کم هم که نیستن انجمن های ماهواره )
چون امکان داره اطلاعات ناقص بنده شما رو به اشتباه بندازه
در مورد قیمت هم اطلاعی ندارم اما خب در اینا هم مثل هر محصول دیگه برند و کیفیت ساخت و اصل و بدل بودن مطرح هست .
حدود 8 ماه پیش تعدادی از دوستان 75 تومن یه کارت DVB خریدند + دو LNB + دیش + یک سوئیچ

در مورد اون لینک هم که داره میگه یه اکانت 500kb ماهانه 13 هزار تومان که به نظر میاد قیمتش یه خورده نا معقوله یا شرایط دیگه ای هم دارند چون قیمت ها خیلی بالاتر از اینهاست ، حتی اگه بخواید مستقیما از سرویس دهنده خارجی تهیه کنید .
فکر میکنم اکانت تا سرعت 2mb به راحتی قابل تهیه باشه

برای استفاده آنلاین Request ها از طریق یه خط متصل به شبکه اینترنت ارسال میشه ، فرقی هم نمیکنه که پهنای باند ارسالی چقدر باشه چون حجم پکیج های ارسالی خیلی پایینه ، ولی در هر صورت به یک خط آنلاین نیاز هست !

اطلاعاتی که قراره دریافت بشه میاد رو آنتن و از طریق کارت با سرعت بالا دریافت میشه
در اون زمان هر کسی میتونه اطلاعات رو همزمان با شما دریافت کنه (با سرعت اکانت شما )
برخی سایت ها با این روش هر شب تعدادی فیلم یا نرم افزار و ... برای دانلود میزارن که شما میتونید آفلاین اونها رو دریافت کنید.

در کل اونهایی که به سرعت دانلود بالا علاقه مند هستند با این روش میتونن با آرزوشون برسن :wink:

Mr.Steres

Active Member
حالا این دانلود های دوستان تنوع خوبی داره ؟ یعنی جدیدترین ها گیرت میاد ؟

ali_118

کاربر VIP
اغلب همینطوره
و چون تعداد فایل های دانلودی در لحظه زیاد هست معمولا از فیلتر استفاده میکنند ، بر حسب حجم فایل ، فرمت ، مک آدرس و . . .

ali_118

کاربر VIP
فکر میکنم مک آدرس شناسه مخصوص هر سخت افزاری باشه
یا فقط سخت افزار های شبکه ؛ دقیقا نمیدونم
به طور مثال سیستم من در شبکه وایرلس با مک آدرس کارت وایرلسم شناخته میشه و برای دانلود آفلاین هم فروشنده اکانت رو به مک آدرس dvb شما اختصاص میده

باز هم میگم اگه سوالات تخصصی تر دارین به انجمن های تخصصی مربوطه مراجعه کنید ، شاید نقص اطلاعات من شما رو به اشتباه بندازه

جدیدترین ارسال ها

بالا