نياز به چند نويسنده براي بزرگترين سايت دانلود كشور

hnikdel

Member
با سلام
براي يك سايت دانلود بزرگ نرم افزار، ايبوك، گنجينه صوتي تصويري، عكس، موبايل، به 10 الي 15 نفر نويسنده توپ نياز دارم كه فعلاً پولي بهتون داده نميشه چون يه كار عام المنفعه هست و اگه بعداً درآمدي داشت بهتون مي ديم. طريقه كار هم نوشتن مطالب و آپلود در هاست ميشه. در ضمن مطالب هم كلاً بهتون مي دم غير از موبايل و نرم افزار.
مطالب سايت قريب به 50 الي 100 گيگ مي شوند.
براي اطلاعات بيشتر مي تونيد با id ام تماس بگيريد يا همينجا مطرح كنيد
اگه پايه اي، بسم الله
id: hossein_nikdel2

يا علي

yashix66

New Member
با سلام
براي يك سايت دانلود بزرگ نرم افزار، ايبوك، گنجينه صوتي تصويري، عكس، موبايل، به 10 الي 15 نفر نويسنده توپ نياز دارم كه فعلاً پولي بهتون داده نميشه چون يه كار عام المنفعه هست و اگه بعداً درآمدي داشت بهتون مي ديم. طريقه كار هم نوشتن مطالب و آپلود در هاست ميشه. در ضمن مطالب هم كلاً بهتون مي دم غير از موبايل و نرم افزار.
مطالب سايت قريب به 50 الي 100 گيگ مي شوند.
براي اطلاعات بيشتر مي تونيد با id ام تماس بگيريد يا همينجا مطرح كنيد
اگه پايه اي، بسم الله
id: Hossein_nikdel2

يا علي

مطالب بهتون میدم غیر از موبایل و نرم افزار منظورتون چیه؟
من حاضرم همکاری کنم. مخصوصا تو بخش موبایل. علی الخصوص اگه بخش مربوط به آیفون داشته باشه از نظر برنامه و بازی تکمیلش می کنم

imangh

Member
می توانید نیروی های مناسب برای این کار را از طریق سایت پارس‌کدرز آشنا شوید و چون مسایل مالی با کمک پارس‌کدرز انجام می شود نه شما نگران انجام کار هستید و نه مجری نگران دریافت عایدی خود.
آدرس: http://www.ParsCoders.com

Cyletech

Member
بدرد نمی خوره. هزینه وقت یک نویسنده را هر ماه از همون ماه اول نصف را اول و نصف دیگر را آخر بهمراه یک وایارلس یا ای دی اس ال نامحدود برای آپلود کردن در هاست شما بدید اونوقت منتظر نویسنده های خوب باشید. موفق باشید :rose:

hnikdel

Member
مطالب بهتون میدم غیر از موبایل و نرم افزار منظورتون چیه؟
من حاضرم همکاری کنم. مخصوصا تو بخش موبایل. علی الخصوص اگه بخش مربوط به آیفون داشته باشه از نظر برنامه و بازی تکمیلش می کنم
منظور اينه كه نرم افزارهاي مربوط به موبايل و همچنين نرم افزارهاي رايانه رو خودتون تو اينتر جديدترين نسخشو پيدا مي كنيد مي ذاريت تو سايت.
اگه من بخوام حتي يك مجموعه نرم افزار براتون ارسال كنم كه بزاريت توي سايت ، كه بعد از مدتي نرم افزارها قديمي ميشن.
بخاطر همين شما موقع وارد كردن يك نرم افزار ، مي بايست جديدترين نسخه شو كه تو اينترنت هست پيداكرده و همراه با توضيحاتش توي سايت قرار بديد.
ولي كتابها رو خودم بهتون مي دم كه بتونيد بذاريد تو سايت كه كتابها به تنهايي به 60.000 عنوان مي رسند.

در ضمن در آينده نزديك به اعضاء هزينه adsl شون رو مي ديم.

Cyletech

Member
ممنون از اینکه پست من رو خوندی و تازه این رو اعلام می کنی و بدون یک پاسخ حتی به پست من جهت رعایت کپی رایت :green: و البته را نیز ذکر کنم که اون آینده نزدیک هرگز نخواهد رسید!

من اگر جای بقیه بودم به حرف کسی که اصلا از تاریخ 16 تیر 1386 تا 16 تیر 1389 هیچ فعالیتی در انجمن مشهوری چون مجید آنلاین نداشته اعتماد نمی کردم :rose:

البته ببخشید ها من قصد ندارم شما را خراب کنم یا چیزی. فقط نمی خوام کسی وب پارسی رو با ... نابود کنه :)

yashix66

New Member
منظور اينه كه نرم افزارهاي مربوط به موبايل و همچنين نرم افزارهاي رايانه رو خودتون تو اينتر جديدترين نسخشو پيدا مي كنيد مي ذاريت تو سايت.
اگه من بخوام حتي يك مجموعه نرم افزار براتون ارسال كنم كه بزاريت توي سايت ، كه بعد از مدتي نرم افزارها قديمي ميشن.
بخاطر همين شما موقع وارد كردن يك نرم افزار ، مي بايست جديدترين نسخه شو كه تو اينترنت هست پيداكرده و همراه با توضيحاتش توي سايت قرار بديد.
ولي كتابها رو خودم بهتون مي دم كه بتونيد بذاريد تو سايت كه كتابها به تنهايي به 60.000 عنوان مي رسند.

خوب نفرمودین نحوه همکاری چطوریه؟

hnikdel

Member
ممنون از اینکه پست من رو خوندی و تازه این رو اعلام می کنی و بدون یک پاسخ حتی به پست من جهت رعایت کپی رایت و البته را نیز ذکر کنم که اون آینده نزدیک هرگز نخواهد رسید!

من اگر جای بقیه بودم به حرف کسی که اصلا از تاریخ 16 تیر 1386 تا 16 تیر 1389 هیچ فعالیتی در انجمن مشهوری چون مجید آنلاین نداشته اعتماد نمی کردم

البته ببخشید ها من قصد ندارم شما را خراب کنم یا چیزی. فقط نمی خوام کسی وب پارسی رو با ... نابود کنه

با تشكر از آقاي Cyletech بابت اين سوالتون.
ببين عزيز من ، حقيقتاً من تا 8 ماه پيش خدمت سربازي بودم و الان هم مشغول به كار شدم. ولي ببينيد اين كه من تو اين مدت پست ندادم دليل بر بي اعتمادي نميشه.
هر كس اومد قدمش روي چشم و مطمئناً پول هر كس رو بهش مي ديم يك مقداريشو نقدي و يك مقداريشم از بهترين و جديدترين محصولات نرم افزاري و كلاً سي دي ميدم

در ضمن هزينه adsl مگه ماهانه 20.000 تومن بيشتره. من كه مگفتم غير از حقوقش اين رو هم مي ديم. منظور اينه كه با پولي كه بهش ميديم حداقل ميتونه يك adsl براي خودش بكشه. عزيز. البته بديهي است كه نويسنده بايد حد نساب كار رو انجام بده كه ما بدونيم فعاليتتون مفيد و پرباره.

تا الان 5 الي 6 نفري اعلام آمادگي كردن. اگه كسي ديگه هم هست لطفاً هر چه زودتر اعلام آماگي كنيد.
در ضمن الان من در حال پيدا كردن يك هاست يا vps خوب هستم كه ايشالا به محض اينكه رديف شد، گروه رو سازماندهي مي كنيم و بعد از تقسيم كار، شروع به كار مي كنيم.

tarhebartar

Member
دوست عزیز , ان شاءالله که قصد خیر و کمک رسانی به دوستان در مورد نرم افزار رایگان دارید. ولی باید بگم که توی این گرانی اینترنت کی میاد پهنای باندش رو برای تو و مجانی خرج کنه ؟! :rose:

yashix66

New Member
با تشكر از آقاي cyletech بابت اين سوالتون.
ببين عزيز من ، حقيقتاً من تا 8 ماه پيش خدمت سربازي بودم و الان هم مشغول به كار شدم. ولي ببينيد اين كه من تو اين مدت پست ندادم دليل بر بي اعتمادي نميشه.
هر كس اومد قدمش روي چشم و مطمئناً پول هر كس رو بهش مي ديم يك مقداريشو نقدي و يك مقداريشم از بهترين و جديدترين محصولات نرم افزاري و كلاً سي دي ميدم

در ضمن هزينه adsl مگه ماهانه 20.000 تومن بيشتره. من كه مگفتم غير از حقوقش اين رو هم مي ديم. منظور اينه كه با پولي كه بهش ميديم حداقل ميتونه يك adsl براي خودش بكشه. عزيز. البته بديهي است كه نويسنده بايد حد نساب كار رو انجام بده كه ما بدونيم فعاليتتون مفيد و پرباره.

تا الان 5 الي 6 نفري اعلام آمادگي كردن. اگه كسي ديگه هم هست لطفاً هر چه زودتر اعلام آماگي كنيد.
در ضمن الان من در حال پيدا كردن يك هاست يا vps خوب هستم كه ايشالا به محض اينكه رديف شد، گروه رو سازماندهي مي كنيم و بعد از تقسيم كار، شروع به كار مي كنيم.
منم برای بخش موبایل بخصوص آیفون اعلام امادگی می کنم

Cyletech

Member
برای من که در خارج از تهران هستم، DSL 128 kbps ، سی و هشت هزار تومان ماهانه بدون محدودیت هست! فرض می کنیم که نه حتماً شما بابت ماهانه فعالیت کردن بیش از 100 هزار تومان که پول نمیدی. میدی؟ اونوقت باید ماهانه اگه نویسنده هات همون 5 تا بمونن 500 هزار تومان خرج کنی که درآمد چندانی هم نداری مخصوصاً الان که تازه شروع به فعالیت کردی. مسلماً کمتر از اینها پول خواهی داد تازه اونم به گفته خودتون بدون هزینه adsl !!! پس اگر 100 تومان به من بدی ماهانه 40 هزار تومان باید بدم واسه خرید اکانت و 60 تومانش بابت روزانه حداکثر 10 مطلب ! یعنی 10 * 30 = 300 مطلب فقط و فقط 60 هزار تومان. البته تمام این ها تقریبی هست. شاید خیلی بیشتر شاید خیلی کمتر از اینها باشند!!!!!
بهترین کار اینه که نویسندگان برتر رو انتخاب کنی و بابت هر مطلب مفید و جدید و با کپی رایت خودتون یعنی اون مطلب رو از نویسنده بخرید! 150 هزار تومان مثل سایت tutsplus.com بدید که تو ایران چون جهان سوم هستیم بهترین کار تقسیم بر 3 هست که میشه 50 هزار تومان بابت هر مطلب. و خلاصه باید اول همه چی رو تنظیم کنید بعد دنبال نویسنده بگردید. دست مزد و ابزار برای کار خیلی مهمه :rose:

hnikdel

Member
دوست عزیز , ان شاءالله که قصد خیر و کمک رسانی به دوستان در مورد نرم افزار رایگان دارید. ولی باید بگم که توی این گرانی اینترنت کی میاد پهنای باندش رو برای تو و مجانی خرج کنه ؟!

تا الان كه 6 نفر اعلام آمادگي كردن. و چند نفر ديگه هم بزودي ميان.

لطفاً از بحث متفرقه و حارج موضوع و به حاشيه بردن موضوع خودداري كنيد.
اگر هستيد كه در خدمتتونيم ولي لطفاً نظر اينجوري نديد كه كي مياد مفتي كار كنه عزيز!!، در ضمن همونطور كه خودت مي دونيد خيليا هستن الكي توي اينترنت گردش مي كنند، خب بعضياشون حاضرند يك كار مفيد اينجوري انجام بدن. يك چيزي هم گيرشون مياد.

برای من که در خارج از تهران هستم، DSL 128 kbps ، سی و هشت هزار تومان ماهانه بدون محدودیت هست! فرض می کنیم که نه حتماً شما بابت ماهانه فعالیت کردن بیش از 100 هزار تومان که پول نمیدی. میدی؟ اونوقت باید ماهانه اگه نویسنده هات همون 5 تا بمونن 500 هزار تومان خرج کنی که درآمد چندانی هم نداری مخصوصاً الان که تازه شروع به فعالیت کردی. مسلماً کمتر از اینها پول خواهی داد تازه اونم به گفته خودتون بدون هزینه adsl !!! پس اگر 100 تومان به من بدی ماهانه 40 هزار تومان باید بدم واسه خرید اکانت و 60 تومانش بابت روزانه حداکثر 10 مطلب ! یعنی 10 * 30 = 300 مطلب فقط و فقط 60 هزار تومان. البته تمام این ها تقریبی هست. شاید خیلی بیشتر شاید خیلی کمتر از اینها باشند!!!!!

شما درست مي گيد اگه قرار بود 10 نفر هر كدوم 100.000 تومن بدم كه در عقلم بايد شك كنم!!
ببين ، شما درست مطلب رو نخونديد، من گفتم كه قرار نيست هزينه adsl شونو جداگانه حساب كنم.
ببينيد كلاً اينطور نيست كه كسي بگه من براي هر پست اينقدر مي گيرم، بلكه خودم يك حساب كتابي مي كنم و حقوقشون رو پرداخت مي كنيم (يك مقداريش نقدي و مقداريش هم غير نقدي).

گفتم چون عظمت كار و حجم مطالب بسيار بالاست كسي به خاطر فقط پول نياد بلكه به قصد همكاري در يك كار عام المنفعه باشه. هر چند همونطور كه گفتم رايگان هم نيست و مزايايي رو هم اعطا مي كنيم در اندازه ي وسعمون.
*** در ضمن هم اكنون در حال آماده سازي سايت هستم ***
يا علي

آخرین ویرایش:

Cyletech

Member
اگر هستيد كه در خدمتتونيم ولي لطفاً نظر اينجوري نديد كه كي مياد مفتي كار كنه عزيز!!، در ضمن همونطور كه خودت مي دونيد خيليا هستن الكي توي اينترنت گردش مي كنند، خب بعضياشون حاضرند يك كار مفيد اينجوري انجام بدن. يك چيزي هم گيرشون مياد.
من همیشه میگم چیزی که امکانش هست پس شدنیه برای همین نمیگم که کسی نیست بیکار توی اینترنت و دنبال یک لقمه نون نیست و ... اما این ماییم که باید به اونها بیشتر کمک کنیم. مسلماً دادن مقداری از دستمزد بصورت نقد و باقیش بصورت سی دی و پک های آموزشی و آهنگ و فیلم و ... کار مناسبی نیست. شاید طرف مقابل ما نیاز به کل دستمزدش بصورت نقد داره که شاید هرچی خودش خواست بخره شایدم میخواد پول دوای یک بیماری رو که دوسش داره رو جور کنه ... !

شما درست مي گيد اگه قرار بود 10 نفر هر كدوم 100.000 تومن بدم كه در عقلم بايد شك كنم!!
پس شما به هر نفر زیر 40 هزار تومان می دهید بدون پرداخت هزینه اکانت dsl و مقداری هم از کالاهای خودتون! این اصلا منصفانه نیست. شما نمی تونید وقتی 30 سال پیش ازدواج کردید و امسال می خواهید از همسرتون جدا بشید به همون قیمت سکه هارو به اون بنده خدا بپردازید. باید به بازار روز طلا نگاهی کرد و به قیمت روز سکه ها رو خرید. پس اگر اون زمان یعنی چند سال پیش که تازه وب پارسی شروع به راه رفتن مثل یک کودک کرده بود اینطوری دستمزد میدادند الان دیگه دستمزد ها دو برابر شده و کسی نیاز به هیچ چیزی جز پول نداره! این امروزه مائه!

كسي به خاطر فقط پول نياد بلكه به قصد همكاري در يك كار عام المنفعه باشه.
کمتر کسی پیدا میشه که نیاز شدید به پول نداشته باشه و بخواد به فکر مردمش باشه. یک انسان گرسنه درد آدمای گرسنه رو میفهمه اما باید خودش سیر باشه تا بتونه شکم اون آدم ها رو هم سیر کنه. متوجه منظورم شدید؟

لطفاً از بحث متفرقه و حارج موضوع و به حاشيه بردن موضوع خودداري كنيد.
اگر منظورتون پست های بنده است، همون اول عرض کردم که قصد ندارم تاپیک شما را با پست هایم خراب کنم. فقط قصدم اینه که به وب پارسی کمک کنم. همین. حتی اگر در این میان کار یکسری افرادی که فقط به فکر سودشان هستند کساد بشه! البته منظورم مستقیم به شما نیست!!! منظورم اونهایی هست که خودشان می دانند!!

delphidark

New Member
Cyletech عزيز شما استاد دلسرد كردن مردميا !:sad:

اين همه آدم بيكار تو اينترنت دارن ول ميچرخن نميدونن وقتشون رو چطوري بگذرونن
بلاگفا 1 ميليون وبلاگ داره كه نويسنده هاش چيزي كه گيرشون نمياد هيچ ! از امكانات اوليه وبلاگ نويسي هم محرومن (مثل آپلود فايل و ...)
يا اين همه انجمن كه هزاران هزار كاربر دارن و همه بدون هيچ چشم داشت مالي روزانه كلي مطلب منتشر ميكنن

اصلا شما كه 415 تا پست زدي تا حالا چقدر از مجيد آنلاين گرفتي ؟!!!:wink:

تو يه كشوري مثل ايران (كه كپي رايت تعريف نشده !) نميشه با توليد محتوا تو اينترنت درامد آنچناني به دست آورد ، كار تو اينترنت تو كشور ما بيشتر يه كار احساسي و دلخواه هست تا اقتصادي

موفق باشيد

Cyletech

Member
در پاسخ به کاربر delphidark ،

من دلسرد نمی کنم دوست عزیز. من فقط میخوام همه چی درست و خوب پیش بره و دیگه کسی گله از وضع نابسامان وب پارسی نکنه. من که حرفی نمیزنم. هرکی دوست داشت می تونه با این برادر گلمون همکاری کنه. :rose: من خودم هم اگر بخواد می تونم باهاش همکاری کنم ولی من چیز دیگری میبینم و فکر می کنم. خود من اگر همکاری کنم، تمام مقالات را خودم با دستان خودم می نویسم و ارسال می کنم نه مثل اون عده ای که شما مثال زدید بیام و از فلان جا مطلب کپی کنم حتی میخواد با ذکر منبع باشه.

و اینکه من چی و چقدر و چطوری از مجید آنلاین گرفتم؟ خوب من از همون اول که وارد چه مجید آنلاین و چه دیگر انجمن و وبسایت های دیگه شدم، تصمیم داشتم یکطوری کمک به کاربران کنم نه پولی می خواستم و نه چیزی. اگر مقاله ای هم نوشتم زیرش کپی رایت گذاشتم و خیالم هم راحت کردم البته اینطوری فکر می کنم که کمتر کسی پیدا میشه بدون رعایت کپی رایت کپی کنه. به این تفکر مثبت :green:
تو يه كشوري مثل ايران (كه كپي رايت تعريف نشده !) نميشه با توليد محتوا تو اينترنت درامد آنچناني به دست آورد ، كار تو اينترنت تو كشور ما بيشتر يه كار احساسي و دلخواه هست تا اقتصادي
بحث کپی رایت نمیدونم چرا مطرح شد اما الان من، فردا شما، پس فردا فرزندان ما، پسون فردا همه کپی رایت و قوانین اینترنت رو رعایت می کنیم، روز بعد پسون فردا که تعطیله! :lol: میشه جمعه :green: دیگه کسی یادش نمیاد تو ایران زمانی کپی رایت رعایت نمی شد. بهرحال همه تلاش من و امثال من بر اینه که تا اونجا که می تونیم از مشکلات وب پارسی کم کنیم.

اگر هم ایجاد کننده این تاپیک به من بگن که دیگه در این تاپیکشون پست نزنم، کاملاً دوستانه می پذیرم. :rose:

hnikdel

Member
آقای Cyletech من موندم شما کاسه ی داغتر از آش شدی
طرز صحبت شما خیلی زننده است و بهتون توصیه می کنم اینطور رفتار نکنید
آخه شما بیکاری می یای 20 خط مطلب میزاری توی این تاپیک.
آخه شما دیگه خراب کردی تاپیک رو .
هی می خوام چیزی نگم میبینم شما پیله کردی به حرفای من.
همون حرفای آقای delphidark براتون کافیه
--------- در خانه اگر کس است یک حرف بس است --------------
در مورد آن موضوع هم باید بگم که گروهمون داره تکمیل میشه و فکر می کنم تا یکی دو روز آینده به 14 نفر برسه. چشم حسود کور باد.
حالا آقای Cyletech هر چی میخوای تو این تاپیک وراجی کن.
عرض میخوام اگر که ناراحت میشید . چون غیر از طور حرف زدن هالی نمیشید. البته معلومه سن کمی داری و همینطور تجربه کم. بهتون توصیه میکنم اینقدر الکی وقتتون رو تو اینترنت هدر ندید.
من که ازدستتون ناراحت شدم ولی بخاطر اینکه مسلمونید سعی کردم کینه ای از برادر دینی به دلم نباشه !!!!!
*** چهار تا پست با فایده بهتر از 437 پست الکی و بیخودیه***

یا علی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا