نياز به يك گرافيست

ToFaN

Well-Known Member
1-منظور از قسم حضرت عباسي = من اين title بالاي سايتت رو 1-2 سال پيش تو يكي از سايت هاي گرافيكي معروف ديدم كه خيلي وقته سر نزدم و يادم رفته كه اميدوارم هنوز همين title باشه حالا تا دوست داري لينك بده
2-البته شايد يه خورده فرق داشته باشه
3-راستيتش من تو انجمن هاي گرافيكي خيلي نديدمت نميدونم كي ها رو بگم كه بشناسي وقتي مني كه مدير انجمن باشم نفهمي مونثم يا مذكر خوب معلومه كه بگم فلاني نميشناسي
4-چرا حالا ناراحت ميشي من فقط گفتم كسيس كه حرفه اي هست نمياد از تو سايت هاي خارجي ايده بگيره
5-بر فرض هم بگيريم كه اينو كامل خدوت بدونه كپي بگيري ----- ولي اينو 100 درصد مطمن هستم كه شما ايده از اين سايت گرفتي
6-اشكالي كه نداره منم بعضي وقت ها ايده ميگيرم از بعضي كار ها با اين تفاوت كه ميگم هم ايده گرفتم فرار هم نمي كنم
7-شما چند وقته با گرافيك اشنايي داريد؟ و با چه برنامه هايي كارهاتو انجام ميدي؟ ناراحت نشي ها اگه دوست نداري ميتوني تو پي ام بگي دوست من
8-اين لينكنت هم ديدم انچنان چيزي خيلي شاهكاري نديدم (‌البته قشنگ بودن توهين نكنم )
9 -حيف كه اجازه ندارم كارهامو بزارم شرمنده

موفق باشي كامبيز خان

digitalBIZ

Member
من از چیزی خجالت نمیکشم و دلیلی هم برای خجالت کشیدن نمیبینم.
از سال 1374 در زمینه گرافیک فعالیت میکنم.
تعدد نرم افزارها هم فکر نمیکنم دلیل بر حرفه ای بودن یا نبودن باشه....
من خیلی خوشحال میشم که حتما کارهات ببینم.
...
عزیز جان شما تو POST اول میای میگی کار من COPY برداری حالا حرفت رو تعدیل میکنی به گرفتن ایده ...!!!!
در زمینه گرافیک :
دیدن کارهای خوب و قوی باعث افزایش سطح کار و بالا رفتن مهارت اجرایی میشه...
اما نوع و لحن حرفات توی post های قبلی اصلا این منظور رو نمیرسوندند..!

در ضمن من منتظرم تا رسما یا از من عذرخواهی کنی و با حتما دلیل و سند بیاری...
خدا رو چه دیدی شاید موفق شدی.!

در ضمن حتما و باز هم تکرار میکنم حتما از کارات لینک بزار تا بتونم شاگرد شما دوست حرفه ای و عزیز باشم.

mamali132002

Active Member
Digital Biz کارهات رو دیدم!
واقعا حرفه ای و زیبا بودن ... من کمتر طراح ایرانی رو با این قدرت دیدم....طوفان جان با طرح هایی که ایشون زدن بعید میدونم که حرف شما درست بوده باشه...

من هم از شما می خوام که عذر خواهی کنید به خاطر تهمت !

digitalBIZ

Member
سلام IHSTeam عزیز
آقلاین شما رو دیدم.
لطفا با ایمیل با من در ارتباط باشید.
از شما دوست عزیز mamali132002 هم که وقت گذاشتید و از سایتم دیدن فرمودید س÷اسگزارم دوست من :)
و از اینکه به من لطف داشتید باز هم ممنون

ToFaN

Well-Known Member
كامبيز خان
شما منظور ما رو چرا كچ و مچ ميگيرين منظور من اين بود اين title بالاي سايتت رو من شبيح اين چند وقت پيش در يكي از سايت هاي خارجي ديدم كه الان يادم رفته و مطمن هستم كه هنوز اون سايت بايد باشه

در ضمن منظور من ايده بود نگفتم كه اومدين دقيق از رويه اون copy/paste كردين
ثانيا مگه ايده گرفتن اين همه عصابانيت داره؟ خيلي ها ايده ميگيرن كه خودمم بعضي موقع ها از كارهاي خارجي ها ايده ميگيرم كه به نظر من مشكلي نداره

در اخر هم لطفا دوستاني كه اطلاعي خواصي از صحبت هاي من و كامبيز ندارن لطفا نظر بيخود ندن

كامبيز جان اگه طلبه كارهاي كوچولو موچولويه ما هم هستين استاد يه ندا تو پ خ بزنين تا خدممتون ارسال كنيم (‌هر چند هم كه ما ادعاي نداريم - كوچيك همه هم هستيم )‌

فعلا - يوسف

mamali132002

Active Member
من کاری به این ندارم که ایده گرفته یا نه ... خیلی ها هم لیاقت ایده گرفتن رو ندارن و در آخر گندش رو در میارن...
کار ایشون بسیار قشنگ بود حتی اگر ایده هم گرفته باشن واقعا قشنگ در آوردن.
در آخر خوشحال میشم که من هم نمونه کارهای شما رو ببینم.

ToFaN

Well-Known Member
mamali132002 گفت:
من کاری به این ندارم که ایده گرفته یا نه ... خیلی ها هم لیاقت ایده گرفتن رو ندارن و در آخر گندش رو در میارن...
کار ایشون بسیار قشنگ بود حتی اگر ایده هم گرفته باشن واقعا قشنگ در آوردن.
در آخر خوشحال میشم که من هم نمونه کارهای شما رو ببینم.
اكثر كارام يا حجمش خيلي زياده يا دردسرش زياد تر از گزاشتنشه كه اگر طرف بفهمه پوست سره ما كندس
يه چند تا در پيتي هم دارم كه يه خورده قديمي
اينجاست http://tofan2d.persiangig.com/Mydesign/monami/
اگه دوست داشتي بيا يا روز msn تا برات سند كنم
در ضمن فايل هاي مكنتاش فكر كنم درست رو ويندوز نخوره ..

digitalBIZ

Member
سلام.
در ابتدا باید بگم کار تو دیدم....
و چگونگی سطح کارهات رو میسپرم به دیگر دوستان تا نظر بدهند.
اما...

ببین دوست من. برادر من این تاپیک رو آقای IHSteam میزنند و دنبال گرافیست میگردند.
من هم که ادعایی نداشتم و ندارم
آدرس سایتم رو به ایشون میدم و از ایشون دعوت میکنم که از سایتم دیدن کنند.
اما شما در همان ابتدا میگی " یه گرافیست حرفه ای میاد تایتل سایتش رو از سایت های خارجی بر میداره؟؟؟!!!"

در POST بعدی دوباره تیکه میندازی که " لابد اون سایت خارجی از سایت تو ایده گرفته؟!!!"

و به همین شکل تا آخر.
و زمانی که من از شما سند میخوام شما میگید فراموش کردید.
و در اثبات صحبت هات میگی همه من و میشناسند و میدونند که با دلیل حرف میزنم!!!

و وقتی من تعدادی از لینک ها رو برای تو و همه دوستان میزارم باز با این جمله :
" قسم حضرت عباسیت و قبول کنیم یا دم خروس رو " به بنده ارجاع میکنی!!!!

ببین دوست من:
شما که این افتخار مدیریت این سایت رو دریافت کردید نباید جو را اینگونه مسموم کنی....

من نه ادعایی دارم و نه ادعایی میکنم.
اما زمانیکه به من تهمت دزدی معنوی کارهای گرافیکی رو بزنند نمی تونم ساکت بمونم.
شما اگر این قدر مطمئن بودی که کارهای من ک÷ی برداری. میتونستی برام OFF بزاری.
اما وقتی تو یک انجمن من و کارهای من و زیر سئوال ببری ! برخورد من کاملا متفاوت خواهد بود.
من به خاطر این تهمت شما که فکر نمیکنم صحبت پیش پا افتاده ای هم نباشد به زیر سئوال میرم.

این نصیحت کوچک رو از دوستت بپزیر :
در ارتباطات دنیای سایبر ( وب) خیلی محتاط تر و محترمانه تر از دنیای واقعی عمل کن

در ضمن شما چیز خصوصی برای من ارسال نکردید که میفرمایید به دوستان دیگر ارتباطی ندارد.
من و شما هر چه گفتیم همه رو بود پس لطفا این حق رو برای دیگر دوستان قائل شوید که نظر خود را بگویند
از دوست عزیزم که این سایت باعث شد با ایشان آشنا بشم mamali132002 خواهش میکنم این بحث رو تموم کنند.

چون تایتل این سایت جیز دیگری بود....!!

IHSTeam عزیز من ID yahoo شما رو که برام off گذاشتید add کردم.
ایمیل من هم [email protected] من منتظرم تا با بنده که فرمودید کار دارید ارتباط برقرار کنید.

mostafa_az

Well-Known Member
آقاي محمودي شما خودتون رو ناراحت نكنين مطمئنم يوسف منظوري نداشته و شايد هم اشتباه كرده باشه .

يوسف جان من آقاي محمودي رو ميشناسم . ايشون و كارهاشون براي من خيلي محترم هستن . اون لوگو رو هم شايد از جايي برداشته باشن ولي دليل نميشه كه قدرت گرافيكي ايشون زير سوال بره .

IHSTeam جان بنده شخصا آقاي محمودي رو تاپيد ميكنم . ايشون گرافيست قهاري هستند .

مخلصيم
مصطفي

ToFaN

Well-Known Member
مصطفي منم خودم كارهاشو قبول دارم
منتها خودش يه جورايي حرفه منو از يه ديده ديگه نگاه ميكونه

اشتباه از من بود كامبيز جان نبايد اين مساله رو اينجا مطرح ميكردم
ببخشيد

IHSTeam

New Member
پسر خوب اگه ميخواستم ميل بدم كه نميگفتم كاش ID داده بودي! عجب ها!
بعدشم من واست off گذاشتم تو بايد بياي ايتنجا بگي؟ اصولا جواب off در ياهو هست نه majidonline
!!!!!!

IHSTeam

New Member
چه باحال تايپ ميكني‌:D
بهت pm ميدم ببينيم يا شما ميشه كنار اومد يا نه :D

mehrdad-k

Member
اخي...چقدر زيبا با هم کل کل مي کنن...
بابا بي خيال دوتاتون کارتون معرکست...اين انجمن قراره باعث پيشرفت باشه نه عامل ايجاد دلخوري

جدیدترین ارسال ها

بالا