نيازمند فوري به يه سرور قدرتمند با امنيت بالا !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parsgibit

Member
دوست عزیز بنده می توانم برای شما 4 گیگ با بهترین سرعت در حددیتا سنتر برای شما جور کنم در صورت نیاز با آی دی من تماس بگیرید
id: Apple_big88

در حد ديتا سنتر !! تعريف كنيد يعني چي !! شيرد هاست در حد ديتا سنتر ...
در حد ه تيم ملي شنيده بوديم :)) اينو نشنيده بوديم!

web2web

Member
یعنی اینکه در حد سرعت سایت های تورنت و دیتا سنتر است و یک چیز فراتر از تیم ملی:)که واقعا سرعت خوبی داره ،در صورت نیاز با این آی دی تماس بگیرید ID: apple_big88

parsgibit

Member
یعنی اینکه در حد سرعت سایت های تورنت و دیتا سنتر است و یک چیز فراتر از تیم ملی:)که واقعا سرعت خوبی داره ،در صورت نیاز با این آی دی تماس بگیرید ID: apple_big88
مي دونم ... با پورت 10 مگابيت .... :))) سايت هاي اين چنين كه شما ميگين ، معمولا كلاسترن ...
پي ام هم دادم ، جواب نداديد .... ، آي پي سرور رو بديد ، اگه امكانش هست ، از اون بابيي كه اكانت ميگيرين ازش ، بگين يه اكانت تست بده به من !!!

در حد ديتا سنتر ...!!!

فراتر از تيم ملي چي راستي ؟ تيم ملي فوتبال ؛ واليبال ، بدمينتون ... ؟! چي :))
راستي در حد ديتا سنتر ... كدوم dc حالا ؟!!
لحظه الكترونيك خودمون نباشه :rose:

showan

Banned
احتمالا 2 هفته تست رایگان هاست برای شما ضرری نخواهد داشت

سيت هاست با بهترين كيفيت و كمترين قيمت عاليترين خدمات ميزباني وب و پشتيباني پاسخگو ي شما است.
شرکت سیت هاست میتونه هاست بدون محدودیت powWeb رو با قیمت مناسب در اختیارتون قرار بده.

sithost.ir
07112346192

web2web

Member
دوست عزیز بیشتر سایت های ایرانی ارائه دهنده هاست Down میشوند حتی سایت شما ،لطفا هاست های خوبی که به ندرت در ایران پیدا می شود را مثال بزنید نه هاست های معمولی مثل هاست های سایت شما:sad:

web2web

Member
امروزه تعداد هاست های ایرانی آنقدر زیاد شده که شما باید در انبار کاه دنبال سوزن بگرید ريال بیشتر انها کلاهبدار بوده و پس مدتی که دیده نمی توانند سایت را اداره کنند ،فرار می کنند ، پس از افراد مطمئن و شرکتهای حسابی خرید کنید نه از کسانی که 1 ماه می خواهند راه هزار ساله را برند؛ دقت کنید.:)

parsgibit

Member
به هر سروری اطمینان نکنید ، گول طاهر سایت ها را نخورید!!!!!!!!!!!!!
به هر سروري اعتماد نكنيم ؟!! استاد جان
شما چه ماركي رو معرفي مي كنيد !
dell يا hp يا ... ؟!!
بهتره اول مفهوم ها رو بفهميد ، بعد بياين نظر بدين در مورد هاستينگ ها!!!
بهتره بگيد : به هر هاستينگي اطمينان نكنيد ...

درضمن ، فكر مي كنم انقدر فهميده باشيم كه گول ظاهر (به قول شما همون طاهر) سايت ها رو نخوريم !

web2web

Member
من منظورم این نیود که سرورهای بالا بده ، به طور کلی گفتم گول ظاهر بعضی سایتها را نخورید ، همین !!!!:)

web2web

Member
در ضمن اینقدر هم درباره هاستینگ و سایت می دانم که از شما چیزی یاد بگیریم:mad:

parsgibit

Member
در ضمن اینقدر هم درباره هاستینگ و سایت می دانم که از شما چیزی یاد بگیریم
يه كوچولوو جملاتتون اوته !
مي دونيد ؟ خب ماشلا ، براي والده محترم تعريف بفرماييد تا يك دست مرتب براتون بزنن.
[ببخشيد!]

من منظورم این نیود که سرورهای بالا بده ، به طور کلی گفتم گول ظاهر بعضی سایتها را نخورید ، همین !!!!
شما كه گول انجمن مجيد آنلاين رو نخورديد ، اومديد دارين اينجا پست ميدين، خدايي نكرده!
--
شما هاستينگ ندارين خودتون ، با ظاهري ساده :)) يك صفحه اچ تي ام ال ، با متن و فنت تهما !!

web2web

Member
1- انجمن مجید آنلاین یکی از بهترین انجمن ها در ایران است.
2-من اینقدر سایت با ظاهر گرافیکی بالا برای مردم طراحی کردم که بتونم از پس سایت خودم بر آم
3-شما هم بهتره به جای این حرفها بهتره فکر ایرادهای خودتن باشید نه به فکر ایراد های مردم!!!!!!!
4- مثل اینکه خیلی دوست دارید دیگران را تحقیر کنید و ضعیف جلوه دهید!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا