نمي دونم اسم تاپيكو چي بذارم كه حتما كمكم كنيد خواهش مي كنم كمك كنيد

godman

Member
سلام من چند تا سوال داشتم كه به تر تيب مي پرسم وشما هم لطف كنيد به ترتيب جواب دهيد
1-براي چاپ تابلو هاي فلكس چه پسوندي بايد زد و آيا براي تابلو هاي فلكسي زينك تهيه مي شود
(توضيح بديد)
2-براي چاپ بنر چطور
4-لمينيت ها چطور
5- در مورد خروجي هم يه توضيح بديد
خلاصه هر چي كه در زمينه چاپ به نظرتون مي رسه بگيد چون من مي خوام براي اولين بار چند تا كار چاپ كنم ونمي خوام براي اولين بار خراب بشه
لطفا به انجمن چاپ ارجاع نديد چون چيزي توي اون تاپيك پيدا نكردم

rahmani

Member
يک تلفن به جايي که ميخواهيد فلکسي و غيره را از آنجا بگيريد بزنيد و بپرسيد که از چه نرم افزاري خروجي ميگيرند. بيشتر آنها با کورل کار ميکنند و تعدادي هم از فري هند خروجي تهيه مي کنند. اگر هم کارتان تصوير پيکسلي است ميتوانيد آنرا tiff و rgb ذخيره کنيد و بفرستيد. خوشبختانه اينها زينک نميخواهند چون در اين صورت نقل و انتقال زينکهاي چند متري کار مشکلي بود.

نوشتن هر چيزي که در مورد چاپ بنظرمون ميرسد هم کمي مشکل است و ممکن است کمي بيشتر از چند سطر باشد. :)

adame_haji

Member
آقا ببین هر پسوندی خواستی بده برای چاپ
مثل Pds و Bmp
اگه این دو تایی که گفتم بلد نیستی بهتره طراحی رو بزاری کنار

فلکسی هم زینک نداره مستقیم پریت میشه روی صفحه

Tiff هم یه پسونده که جالب ترین پسوند برای فرستادن کار برای چاپ هست

در مورد بنر هم هیچ فرقی توی طراحی نمیکنه
توی چاپ بنر یه کمی روشن تر از فلکسی چاپ میشه و فلکسی یه کم تیره تر به علت اینکه قراره پشتش مهتابی بخوره

راجع به خروجی هم برو تو همون تالار چاپ ببین چه خبره ( معلومه که خوب نگشتی )

اما راجع به خروجی اینو بگم که الان دیگه از همه برنامه ها میشه خروجی گرفت
من دیدم از Word هم خروجی میگیرن : شکلک شاخ دار
فعلا

ToFaN

Well-Known Member
adame_haji گفت:
آقا ببین هر پسوندی خواستی بده برای چاپ
مثل Pds و Bmp
اگه این دو تایی که گفتم بلد نیستی بهتره طراحی رو بزاری کنار
برای چاپ به نظر من TIFF از این دوتا بهتر باشه
bmp لامثب خطای چاپی خیلی داره

فعلا
اقای چی بود اسمتون Godmon به نظر من شما در انجمن چاپ باید خیلی بگردی تا قوانین چاپ زیر دستت بیاد و در ضمن تو همین انجمن چاپ هم هیچ وقت چاپچی نمیش قوانین چاپ زیاده که فقط تو چاپخونه میتونی این اطلاعات رو کسب کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا