نمونه کار های جدیدم

arash.111

Member
خیلی خوب شدن . به عنوان یه آماتور رو کارت نظر میدم :
کارهات ترکیب رنگ خیلی خوبی دارن .بک گراند دوتاش هم کاملاً متناسب با کار شده . فقط یه مشکلی که توی تصویر اون دختره بنظر اومد این بود که اون براش های پاشیده شده آبرنگ (یا ... ! ) خیلی به چشم نمیان . به خصوص براش های اطراف متن ها .

GsGraphic

Well-Known Member
میشه یه مقدار بیشتر در مورد کار توضیح بدی دوست من؟
کار عکاسیش واسه شماست یا دیزاین کار؟

مرسی دوست عزیز.....آخه من با براش رابطه خوبی ندارم ...اما تو این کار بهتر از خالی بودن بوده دیگه!!!

+Mohammad+

Well-Known Member
تصویر اول بدک نیست ... یه سری اشکالات جزئی توی اون قسمت تایپوگرافی هست که بهتر بود روش دقت و وقت بیشتری صرف میشد...
تصویر دوم هم هنوز جای کار داره و با تصویر خام فاصله ی کمی داره ... می تونید از جلوه های خوبی براش استفاده کنید.

موفق باشید

GsGraphic

Well-Known Member
تصویر اول از لحاظ عکاسی و نور پردازی و ادیت عالی شده تصویر دوم عکاسیش خوبه ولی ادیتش هنوز جای کار داره و میتونست بهتر باشه

Aliɾeza

Member
کارای خوبی شده ولی باید اینو بدونی که تلفیق فونت با محیط خیلی مهمه توی عکس اول این موضوع رعایت نشده ولی توی عکس دوم کمی احساس میشه !

موفق باشید

Adobe.Alavi

Active Member
طرح پسره خیلی رنگ بندی خوبی داره.

از نوشته های آموزشیتون من برداشت میکنم که یه جور جلد مجله ناتمامه.
ولی اینو چاپ کردید ؟
والپیپر هست؟
پوستره؟

یه توضیح مختصر بدید.

تصویر اول بدک نیست ... یه سری اشکالات جزئی توی اون قسمت تایپوگرافی هست که بهتر بود روش دقت و وقت بیشتری صرف میشد...
تصویر دوم هم هنوز جای کار داره و با تصویر خام فاصله ی کمی داره ... می تونید از جلوه های خوبی براش استفاده کنید.

موفق باشید

مگه تصویر خام رو دید که یک طرفه قضاوت میکنید؟
در هر صورت ممنون.

طرح پسره خیلی رنگ بندی خوبی داره.

از نوشته های آموزشیتون من برداشت میکنم که یه جور جلد مجله ناتمامه.
ولی اینو چاپ کردید ؟
والپیپر هست؟
پوستره؟

یه توضیح مختصر بدید.

این 2 تا عکس برعکس هم دیگه هستنتد.
حالا یکی از اولی خوشش میاد یکی هم برعکس...دیگه سلیقه اس.!
اتفاقا من ایده ای واسه ادیتش نداشتم عکس رو گرفتم همینجوری.
واسه ادیت هم دیگه یهویی اینجوری در اومد هیچ برنامه ریزی ه خاصی نداشتم واسشون.

جدیدترین ارسال ها

بالا