نمونه کار های افتر افکت من!!!

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام به همه دوستان عزیز!!! حدود 9 ماه هست که با افتر افکت کار میکنم! یه سری کلیپ کوتاه مدت ساختم . به پیشنهاد دوستان گفتم اینجا هم بذارم نظر استادان رو بدونم:rose:ببخشید اگه کیفیت مرخرفه:shock:چون با گوشیم گرفتم در این حد شد:D

کلیپ اینترو برای یاس
93086f06d9.jpg

http://www.mediafire.com/download.php?j2ynzjmzkzn

کلیپ زیر دریا!

939358995d.jpg

http://www.mediafire.com/download.php?oehmzyy5jtq

کلیپ جیز:D(برای این کار زیاد وقت گذاشتم)
e3p7pc2bjdrizthq6dy.jpg

فرمت wmv با حجم 200 کیلوبایت

http://www.mediafire.com/download.php?hcwqjqdmqmw

کسایی که نتونستن این بالایی ها رو از لینکای بالا بگیرن از این 3 تا لینک بگیرن:D(تشکر از بیباک)

http://upload.iranblog.com/6/1247467873.zip

http://upload.iranblog.com/6/1247404356.zip

http://upload.iranblog.com/6/1247456662.zip

کلیپ سوپر من در شیراز!:lol:
90jze361yqdq1yec1x7.jpg

http://www.mediafire.com/download.php?mmzn3d0ivnj
http://www.mediafire.com/download.php?mmzn3d0ivnj
فرمت wmv حجم 600 کیلوبایت
این رو هم دیروز ساختم قولشو داده بودم:rose:
http://www.mediafire.com/download.php?zy2nztyjmao
بازم هست:paint:اگه خوشتون اومد و خواستین تا بقیه رو هم بذارم!
نظر یادتون نره:oops::rose:

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام آقا رضا
واقعا بهت تبریک میگم ،در عرض 9 ماه اینهمه پیشرفت داشتی ، در عین سادگی خیلی قشنگن ، خوبیشم اینه که از فیلمایی که خودت میگرفتی هم استفاده کردی ،درسته با گوشیه و زیاد استانداردای فیلمبرداری رو نداره ولی بازم به نسبت عالیه ،به قول یکی از استادام اگه فیلم بگیری تدوینت بهتر میشه ،چون اونجوری بهتر میفهمی که چی نیاز داری و از چه زاویه ای فیلم بگیری
خلاصه ایول
منتظر کارای بعدیت هستم
موفق باشی
یا علی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام عزیزم.:rose:
خیلی خیلی ممنون بابت نظرت!!!
ما چاکریم!!! راجع به فیلمبرداری هم یادمه اون جیز (که رعد و برق میزنه) 100 بار گرفتیم:lol:هی دستم میلرزید (البته با افتر میشه ثابت کرد ولی دیگه...) نمیدونم اون دستشو بد میاورد جلو و ... اون پرواز هم همینطور! هی آفتاب میومد میرفت!! خلاصه ممنون از نظرت:rose: دوستان دیگه هم اینا رو ببینن چشم بقیش رو هم میذارم!!! یه کار cloning هم کردم ( یعنی توی یه صحنه 2 تا کپی مختلف از یه نفر باشه) که از برادرم گرفتم! حالا اگه اون راضی شد و بچه ها هم خواستن میذارم. نشد هم یه دونه دیگه میسازم!:paint:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
دوست خوبم رضا ... خسته نباشی... هموشنو دانلود کردم ...

به نظر من برای شروع خیلی خوبه ... اما سعی کن همیشه چیزهای پیچیده تری بسازی.. یعنی این دفعه پرواز اون سوپر من رو اینطوری ساختی ... نسخه بعدی سعی کن چیزی بیشتر بهش اضافه کنی ...مثلا یه چیزی مثل hancock بسازی ...

همیشه نمونه های موفق جلوه های ویژه رو با دقت نگاه کن و سعی کن ازشون ایراد بگیری تا اون ایرادارو وارد کارت نکنی ...

با آرزوی موفقیت روز افزون

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام گیگا مکس جان:rose:
خیلی خیلی ممنونم ازت:rose::) چشم حتما بهتر هم می سازم!!!
اتفاقا من خیلی وقت هست که اینطوریم! هم از ویدئو ها هم از عکس ها و چیزایی که تو شهر زدن ایراد میگیرم:paint: البته نه الکیا!!! مثلا بیشتر تبلیغ هایی که تو تلوزیون و ماهواره هست نمونه های های آماده ویدئو کوپایلت هست!!! اگه کسی دیده باشه تیزر شروع برنامه کودک شبکه 2 دقیقا این کاری هست که اندرو کریمر کرده!!! حتی صداشم خودشه!!!:lol:به مشت کار دیگه هم کردم! سعی می کنم اونا رو هم بذارم!!! تو کارهای دوربینی هم پرده سبز تهیه کردم. ولی هنوز باهاش کار نکردم. منتظرم به دوربین بیاد دستم شروع کنم!!:rose:باز ممنون:cool::)

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام به همه برو بچ مجید آنلاین!!!!:rose::rose::rose:
اول از همه یه سوال داشتم که آیا این مشکل که مجید آنلاین و مخصوصا فروم تو روز 10 بار قطع میشه و وصل میشه یا قطع میشه وصل نمیشه ، فقط مشکل من هست یا مشکل از خودسایت هست؟؟؟:shock::shock:

دوم از همه:green:باید یه عذر خواهی کنم برای اینکه کارای بعدی رو اینجا قرار ندادم...:snap: البته کارای خیلی قابل توجهی انجام ندادم. ولی گفتم یه چند تایی بذارم تا نظر دوستانرو بدونم و بیشتر رو نقاط ضعفم کار کنم...:wink::rose:

eb8m1uo5ckn3u7du40r7.jpg

دانلود
این کار و خیلی دوست داشتم.چند مدل از این کار رو دیده بودم مخصوصا تو شبکه فارسی1.البته چون ممکنه بعضی از عزیزان آموزش این کلیپ رو دیده باشن ، باید اعتراف کنم که زیاد خلاقیت به خرج ندادم.ولی اون روز می خواستم اول یه کار پیشفرض درست کنم و بعد برم سراغ رنگ و استایل و اینا که دیگه نشد:green:

xbc0ihr6fdi78lfsrbx0.jpg

دانلود

n5he5txxh8wpye4hx7d4.jpg

دانلود
این کلیپ هم یه اینترو بود برای برنامه مولتی مدیا یاس که ساختم.البته چند نفر گفتن اون تیکه اولش بعدش رو خراب کرده و به هم نمیان.خوشحال میشم نظرات شما رو هم بدونم.:neutral:
0godxpjyxd5g6jutn8me.jpg

دانلود
میدونم خیلی گذاشتم :)این آخریشه! اینم یه کلیپ که به نوعی داره تو تلوزیونهای قدیمی پخش میشه!:paint: خاموش و روشنم میشه:lol:
من کلیپ زیاد ساختم ولی بیشترشون ویدئو های ویدئو کوپایلت هست شاید با یه تغییر تو تکست! کسی هم 100% علاقه ای به دیدن این ویدئو هانداره ، هرکی هم داشت بره تو سایت خود صاحب اثر ببینه بهتر هم هست! منم دوست ندارم این کلیپ ها رو پخش کنم چون خودم واقعا از این که همه چیز رو آماده آماده از رو این آموزشها درست کنیم و بدیم تحویل مردم و اصلا از فکر و سلیقه خودمون استفاده نکنیم متنفرم!:) منتظر نظراتون هستم!!!:oops::oops:

آخرین ویرایش:

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام آقا رضا
اول اینکه منم همون مشکل تو رو دارم ، تنها نیستی:cool:
خیلی خوشم میاد بر خلاف خیلی از آدما (شاید نمونش خود من:wink:) خیلی دوستانه و ساده هر جور کاری که بنظر خودت ارزش نظر دادن دیگران رو داره رو در معرض دید عموم میزاری ،دستت طلا
در مورد کارات فکر نکنم کسی بتونه پشتکارتو ندید بگیره و از کارات بد بگه ،بیشتر نظر دادن نیت دوستانه و خیلیاشونم مثل من ،در کنار نظر دادن دنبال یادگیری هم هستن
کار اولت جالبه ، چرخش دوربین با ریتم کار جور جوره ولی یه نظر ،موقع چرخش برا نوشته هات و یا مخصوصا ستاره ها از افکت particular هم استفاده میکردی بهتر بود ، که یه خورده حرکتشون با امتداد ذرات نور یا هر نوع ذره ای که بنظر خودت قشنگتره ، جالبتر و قشنگتر در میومد
در مورد کار دومت بنظر من قشنگه و همه چیش در نوع خودش با هم مچه
کار سومتم جالب بود ،فقط بنظرم اگه به ذراتت یه خورده حرکت هم میدادی ، در کنار محو شدنشون جالبتر میشد
کار چهارمتم همه چیش قشنگ بود فقط یه هاله سفید رنگ از همون اول تا آخر گوشه تصویر بود که یکم ناجور بود ، خاموش شدن تلویزیونتم یه صدای مخصوص تلویزیونای قدیم رو کم داشت:green:
خلاصه نیت خیر بود:oops:
به امید کارای بهتر از شما و دیگر دوستان ( حتی خود من!!!:lol:)
موفق باشی
یا علی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام آقا رضا
اول اینکه منم همون مشکل تو رو دارم ، تنها نیستی:cool:
خیلی خوشم میاد بر خلاف خیلی از آدما (شاید نمونش خود من:wink:) خیلی دوستانه و ساده هر جور کاری که بنظر خودت ارزش نظر دادن دیگران رو داره رو در معرض دید عموم میزاری ،دستت طلا
در مورد کارات فکر نکنم کسی بتونه پشتکارتو ندید بگیره و از کارات بد بگه ،بیشتر نظر دادن نیت دوستانه و خیلیاشونم مثل من ،در کنار نظر دادن دنبال یادگیری هم هستن
کار اولت جالبه ، چرخش دوربین با ریتم کار جور جوره ولی یه نظر ،موقع چرخش برا نوشته هات و یا مخصوصا ستاره ها از افکت particular هم استفاده میکردی بهتر بود ، که یه خورده حرکتشون با امتداد ذرات نور یا هر نوع ذره ای که بنظر خودت قشنگتره ، جالبتر و قشنگتر در میومد
در مورد کار دومت بنظر من قشنگه و همه چیش در نوع خودش با هم مچه
کار سومتم جالب بود ،فقط بنظرم اگه به ذراتت یه خورده حرکت هم میدادی ، در کنار محو شدنشون جالبتر میشد
کار چهارمتم همه چیش قشنگ بود فقط یه هاله سفید رنگ از همون اول تا آخر گوشه تصویر بود که یکم ناجور بود ، خاموش شدن تلویزیونتم یه صدای مخصوص تلویزیونای قدیم رو کم داشت:green:
خلاصه نیت خیر بود:oops:
به امید کارای بهتر از شما و دیگر دوستان ( حتی خود من!!!:lol:)
موفق باشی
یا علی

سلام داداشی:rose:
خیلی ممنون. نظر لطفته!:rose:زاجع به تلوزیون که از اول تا آخر کار یه حاله سفید کنار تلوزیون هست.شاید من خوب درش نیاوردم حالت واقعیت خواستم به تلوزیون بدم. یعنی یکم سه بعدی که تلوزیون تخت نباشه!! یعنی یه مستطیل با گوشه های گرد نباشه که تلوزیون باشه! چون تلوزیون های قدیمی و همین مانیتور خودم:lol: صفحشون گرده و این انحنا رو داره! به هر حال خیلی ممنون از نظراتت:oops: شارژ شدم.:green: سعی می کنم چند تا کار دیگه رو هم بزارم:paint: منتظر فیلم های سینمایی شما و استادن عزیز این سایت هم هستیم.:rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
>>>>> لینک های دانلود تصحیح شد. <<<<<
سلام دوباره به همه دوستان گل مجید آنلاینی:oops:
من تصمیم گرفتم که دیگه همه کارهامو تو همین تاپیک بذارم ، هر وقت مدتش تموم شد ، میریم به یه تاپیک دیگه.
امروز هم یه کارجدید درست کردم و تقدیمش میکنم به همه بروبچه های مجیدآنلاین:rose:
gvt39w80s0l8wsfoec7z.jpg

دانلود
یا
دانلود
شرمنده اگه یکم حجمش بالاست (1مگ) ولی کم تر از این خیلی کیفیتش میومد پایین :cry::cry:
هروقت لینکش مشکل بهم زد بگین یه جای دیگه آپلود کنم
منتظر نظراتتون هستم:oops:

آخرین ویرایش:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
خوبی ؟
اول این بابت اون خانومی که نوشتی :snap: :snap: :snap: :green:
خوب دوم هم به نظرم هر چند وقت که کار می زنی تو تاپیک جدا بزن
سوم هم
این کار آخرت خیلی قشنگ شده
دو تا سئوال :
اول اینکه بگو اون رقص نوری سبز رنگ که بعد میاد پشت "مجیدآنلاین" به چه پلاگینی زدی ؟
دوم : ساخت کره ؟
خیلی عالی بود

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام داداش حمید:green:بازم ببخشید:green:
چشم حتما کارهای بعدیم رو سعی می کنم تو تاپیک جدید بذارم.:paint:
1-اون رقص نور یه کار تلفیقی از Particular و Lux هستش که اونجوری هم که میخواستم در نیومد ولی به هر حال اینجوری زدمش.
2- کره رو هم یه Solid درست کردم و با Fractal Noise این شکلیش کردم و بعد CC Sphere رو اعمال کردم و یه Shine برای نوراش.:paint: خیلی خیلی ممنون بابت نظرت و تشکر ماندانا خانوم :rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام حبیبی
عجبببببببببب!:wink:
من که اندازه مرغ هم از میکس سر در نمیارم فقط چند سال پیش با یولید ویدئو استودیو 8 یه میکس کردم کلی ذوق مرگ شدم :lol: اینا را که الان دیدم کلی به خودم خندیدم :lol:
از اینترو یاس و رشد گیاها و رنگبندی کار خیلی خوشم اومد
نمردیم سوپر من شیراز را هم دیدیم:wink:خیلی جالب بود
ممنون از میکس های جالبی که انجام دادی به نظر من همینطوری پیش بری میتونی به هالیوود ایران کمک کنی:)
راستی اگه ویدئوی کامل از یاس میکس کردی(یه آهنگای خشنگشو) بزار تا هم لذت ببریم از میکست هم از آهنگش(اینم درخواست شخصی):rose:
موفق باشی دوست عسیس

آخرین ویرایش:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام حبیبی
عجبببببببببب!:wink:
من که اندازه مرغ هم از میکس سر در نمیارم فقط چند سال پیش با یولید ویدئو استودیو 8 یه میکس کردم کلی ذوق مرگ شدم :lol: اینا را که الان دیدم کلی به خودم خندیدم :lol:
از اینترو یاس و رشد گیاها و رنگبندی کار خیلی خوشم اومد
نمردیم سوپر من شیراز را هم دیدیم:wink:خیلی جالب بود
ممنون از میکس های جالبی که انجام دادی به نظر من همینطوری پیش بری میتونی به هالیوود ایران کمک کنی:)
راستی اگه ویدئوی کامل از یاس میکس کردی(یه آهنگای خشنگشو) بزار تا هم لذت ببریم از میکست هم از آهنگش(اینم درخواست شخصی):rose:
موفق باشی دوست عسیس

سلام این عججججججججب رو عالی اومدی:oops:البته کپی رایت داره که یا باید کپی رایتشو حفظ کنی یا اکانت بخری که برات پیغام شخصی میکنم.
خیلی خیلی ممنون بابت نظرت:rose::rose:راستش اون کلیپ آخری رو امروز انجام دادم اونا مال قدیم هستند در کل خیلی ممنون.والا نه تا حالا کلیپ بلند مدت انجام ندادم ولی ایشالا میخوام برم تو کار موزیک ویدئو اگه حل شد حتما حتما اینجا میذارم.:oops:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام داداش ایمان:rose: شرمنده ما بودیم و یه مدیا فایر که اونم پولی شد.
رپید شر هم که 10 بار دانلود کنن تموم می شه.رفتم تو پرشین گیگ هم اکانت ساختم آپلود نمیشه.آخه اینم اینترنته ما دااااریم؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad: تو بقیه سایت ها هم این شاتل مسخره نمی ذاره آپلود کنم تا 58 % میره اینترنت قطع میشه:mad::snap:.سعی می کنم امشب یه جا پیدا کنم و آپلود کنم:rose:بازم شرمنده:sad:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کار خیلی قشنگی بود تبریک میگم

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام آقا رضا
میبخشی از دیر پیام دادنم
این کار آخر آخرت خیلی قشنگ شده ، انشاالله به همین زودی یه موزیک ویدئوی ناز هم ازت ببینیم
موفق باشی
یا علی

آخرین ویرایش:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلاااااام:rose:ممنون از همه دوستان که نظر دادن.
نمی دونم گفتم یا نه.دوستم یه دوربین کانون D500 گرفته. که فیلم برداری هم میکنه HD 1920*1080 و 30 فریم در ثانیه.
احتمال زیاد امروز هم میخوایم یه کلیپ فیلمبرداری شده بسازیم. اگه شد به فرمان داداش حمید می ذارمش توی تاپیک دیگه!:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا