نمونه کار من... حتما ببینید و نظر بدید.

ORYAN

Member
:) سلام بچه ها
من این کار انجام دادم. می خواستم نظر شما رو بدونم....:D
EPbwvaJ.JPG

این هم مدل ماشین
ISbo4YYx.JPG

اوه blue print رو یادم رفت بزارم
4KhP5HppK.jpg

این هم اماکن مقدس..:lol:
gAISh9Q.jpg

ماشینت modeling فانتزی خوشگلی داره , material هات هم خوبن , اما نور پردازی صحنه ها منو راضی نکرد , میتونی رندر بهتری از کارت داشته باشی .
موفق باشی:)

ea_utopia

Active Member
مدل ماشین عالیه
یه کم نور محیطی صحنه اول مشکل داره رنگ نور طبیعی نیست.
کلا به نظر میاد در ایجاد صحنه های توون استاد بزرگی بشی.امیدوارم و منتظر کارای بعدیت می مونم

pythoN

Active Member
سلام .
این ماشینه منو یاد cars انداخت .:D

ماشینت modeling فانتزی خوشگلی داره , material هات هم خوبن , اما نور پردازی صحنه ها منو راضی نکرد , میتونی رندر بهتری از کارت داشته باشی .

موافقم . و یه چیز دیگه که من اضافه کنم اینه که کارت سایه نداره . در ضمن حتما از Vray استفاده کن . مطمعا باش کارات 180 درجه متفاوت میشه .
ادامه بده ...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
كاراي خيلي خوشگلي شدن.
فقط تو كار اول آسمون تيره و تاره و محيط كاملا روشن و اين از ارزش كار يكمي كم كرده.
روي نور و رندر بايد بيشتر كار بشه.

موفق باشي.

roshanaiy

Active Member
درود بر شما
فقط كمي گنبد و مناره هاش مصنوعيه . يعني گنبد و .. اينجوري نداريم . اما مرمر هاش رو خيلي عالي در آوردي و همچنيم كاشي كاريهاش منو ياد مسجد شيخ لطف ا... مي ندازه . لول .
در مورد ماشين هام نظري ندارم . اما اونام قشنگن

Sherlock_Holmes

Active Member
خيلي كاراي خوبيه. مخصوصا ماشينه...
فقط تو كار اول آسمون تيره و تاره و محيط كاملا روشن و اين از ارزش كار يكمي كم كرده

دقيقا... حتما نور محيط رو با نور آسمون تطبيق بده. عكس اول رو معلومه كلي زحمت كشيدي...

مرمرها توي اماكن مقدس(!) خوب شدن اما بقوا Python نبود سايه كاملا مشهوده . هوا ابري بنظر مياد اما آسمون كاملا صافه!!

عكس اول خيلي ايراد داره
اگه ايرادهاشو بگين حتما رفع ميشه!

بعدا رو نميدونم اما همين الآنش هم پيشرفته اي :wink:
موفق باشي...

mamali132002

Active Member
مشخص هستش که خیلی زحمت کشیدی.. واقعا تبریک میگم ... به نظرم مدلینگ خیلی خوبه ولی چیزی که از ارزش کار کم کرده رندر کار هستش.

ولی در کل به نظرم خیلی خوب کار کردی.

جدیدترین ارسال ها

بالا