نمونه کار طراحی سایت

سلام :rose:
وقت بخیر
طرح این کار رو حدودا دو ماه پیش زدم ، منتظر بودم که مدیران سایت قالب رو جایگزین کنن تا اینجا بزارم ، برای اینکه نظر شما رو بدونم و با ضعف هام آشنا بشم .

آدرس سایت : shopingfa.com

چند وقت پیش قالب سایت میهن سئو رو هم طراحی کردم ، به محض اینکه مدیر میهن سئو قالب رو جایگزین کنن ، اون رو هم اینجا میزارم تا نظرتون رو در موردش بدونم .

خوشحال میشم انتقاداتتون رو بشنوم ... :rose:

پیوست ها

• shopingfa3.png
    shopingfa3.png
    183.7 کیلوبایت · بازدیدها: 62

alionline1366

Active Member
کار خوبیه ولی میتونست خیلی خیلی بهتر باشه از رنگ آبی زیادی استفاده شده کلاً کار مخصوصاً شاپ نباید انقد رنگ کم داشته باشه و توی اجرای html/css/js هم یکم جای اجزاء عوض شدن که خراب کرده کار شمارو یکم در کل کار خوبیه

کار خوبیه ولی میتونست خیلی خیلی بهتر باشه از رنگ آبی زیادی استفاده شده کلاً کار مخصوصاً شاپ نباید انقد رنگ کم داشته باشه و توی اجرای html/css/js هم یکم جای اجزاء عوض شدن که خراب کرده کار شمارو یکم در کل کار خوبیه

ممنون ...
این سایت فروشگاه نیست ، یه چیزی تو مایه های بلاگفاست ولی به کاربرانش فروشگاه میده ، مثل صفحه اصلی سیستمهای وبلاگدهی منم نظرم این بود که از رنگهای زیاد استفاده نکنم .
به نظرم اینطوری سایت با ابهت تر به نظر میرسه ..

سلام

به نظر من عالیه

من خیلی خوشم اومد

موفق باشید :rose:
ممنون .. :rose:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادت
کار خوبی شده، رنگ داخل قالب مانند رنگ خارج قالب آبی هست که اصلا چارچوب سایت رو زیر سوال برده! (به فکر تغییر رنگ داخل قالب باشید)
در مجموع سطرو ستون بندی های خوبی شده، تبریک میگم
موفق باشید

ارادت
کار خوبی شده، رنگ داخل قالب مانند رنگ خارج قالب آبی هست که اصلا چارچوب سایت رو زیر سوال برده! (به فکر تغییر رنگ داخل قالب باشید)
در مجموع سطرو ستون بندی های خوبی شده، تبریک میگم
موفق باشید

ممنون :rose:
روش بیشتر کار میکنم ، البته سبک کاریم اینطوریه ، ایشالله کارهای بعدی رو که گذاشتم متوجه میشید ..

جدیدترین ارسال ها

بالا