نمونه کار جدیدم (کمیته امداد)

nader918

Well-Known Member
سلام عرض میکنم به دوستان مجید آنلاینی!
بسم ال..jpgkomite2 emdad.jpgافتتاحیه.jpg
این نمونه کار ها مربوط به کمیته امداد شهرمون هستش که میخواتسن گزارش کار سال92 رو توضیح بدن
حالا عکس وسطی مربود به کاور هستش خودشون گفتن که باید "شهید صادقی" رنگ قرمز باشه!
از مد رنگی cmyk استفاده کردم حالا بنظرتون چطور شده توی چاپ مشکل پیش نمیاد ؟؟؟؟
در کل چطوره؟؟؟

nima_dsnr

کاربر VIP
زمینه کار قشنگه
ولی استایل متن های شکسته زیاد جالب نیست
اگر ساده باشه یا نهایتا با یک stroke قشنگ تر میشه

dark_graph

کاربر فعال
سلام
نادر جان در کل خوبه ولی یه سری ایرادای جزئی داره که خدمت شما عرض میکنم

بسم ال..jpg از نظ من سایه زیر فونت رو برداری بهتر جلوه میده ، همونطور که واست مشخص کردم اگه شاخه رو کمی بالاتر از حرف ( م ) قرار میدادی و روی کار میگذاشتی بهتر بود و پایین هم به همین شکل روی کار باشه و رنگ بسم الله ... سبز میشد جلوه بهتری داشت

komite2 emdad.jpg عکس مقام معظم رهبری هم اگه flip horizontal نمی کردی بهتر بود چون ترکیب چهره بهم خورده ، فونت امام هم که سایه نبود بهتر بود و با رنگ فونت بهش جلوه میدادی بهتر بود مثل همون رنگ سبز ، فونت پایین هم همون مشکل رو داره و stroke سفید و به این شکل اصلا به کار جذابیت نمیده و از shape کمک میگرفتی جالب تر بود واسه زیر فونت

افتتاحیه.jpg توی این قسمت هم بالای کارت بصورت نگاتیو شده که زمانی که blending mode رو تغییر دادی درست نکردی و این اشتباست ، قسمت وسط هم که کلا شاخه رو جابه جا کنی یا پاک کنی بهتره چون خوانا بودن فونت رو از بین برده

داداش اینا همش نظر بود ، امیدوارم همیشه سربلند باشی :rose:

Mandana

Active Member
می به شخصه هر وقت بحث کمیته امداد میشده یه چیزی مثل هلال احمر به ذهنم می رسیده با رنگهای قرمز و سفید.نمی دونم چرا:دی
نکات ضعف رو دوستان گفتن به نظرمترکیب بندی و گلهایی که برای کادر استفاده کردی خیلی خوشگلن
موفق بباشی :rose:

omid hosein nia

New Member
سلام
با سایه بسم الله موافق نیستم تو چاپ خوب در نمیاد ( تجربه داشتم)
آرم کمیته امداد زیر اسم شهید !!! به نظرم زیاد جالب نیست
در مورد عکسهای امام و رهبری هم فکر کنم باید برعکس باشن یعنی امام سمت راست رهبری سمت چپ
موفق باشید دوست عزیز

nader918

Well-Known Member
سلام

داداش اینا همش نظر بود ، امیدوارم همیشه سربلند باشی

ممنونتم داداشی واقعا استفاده کردم !!!
قثط همون طور که گفتم خود کسی که پروژه رو به من داد امر کرده که باید اسم شهید قرمز و اسم امام بزرگ و متفاوت باشه !!
همچنین در مورد برگ هایی که گفتین حروف ناخوانا میکنه سعی کردم از استروک استفاده کنم ولی در کل با شما موافقم!
در مورد شجره و وکتوری که در بالای کار استفاده کردم خودم دوس داشتم bleding mode کار رو تغییر دادم بنظزم قشنگ میشد !! حالا که شما میگین چشم!!:rose:
ممنونتم در پناه حق یا علی مدد

nader918

Well-Known Member
این هم پشت کاره من دیر اومدم نظرات رو ببینم فک کنم استایلی که استفاده کردم تو چاپ خراب میشه یه نظرم در این مورد بدید ممنونم
PAGE.jpg

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام نادر جان.
نظراتی که دوستان گفتن به جا بود. با نظراتشون موافقم.
سعی کن روی متونی که چندخطی هستن و طولانین، زیاد افکت ندی. ساده باشه بهتره. همین کار آخری که گذاشتی زیاد جالب نشده به نظرم.
یا علی :rose:

nader918

Well-Known Member
ممنونم ابو الفضل جان آره موافقم باید سعی کنم روی فونت ها کمتر استایل بدم
ساده باشه قشنگتره ممنون که وقت گذاشتی <3

جدیدترین ارسال ها

بالا