نمونه کاراتون را بزارید اینجا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghassem fahany

New Member
با سلام

ما ایرانی هستیم و مسلمان و بنابراین از دو جهت دارای فرهنگ و تاریخچه و سطح تفکر عمیق و غنی هستیم.

بنابراین فکر می کنم نباید مشکلی این اروپائیها و آمریکائیها با اون مواجهند و اون کمبود سوژه های قشنگ هست رو داشته باشیم(که نداریم الحمد لله)

بنابراین به عنوان یه برادر یا دوست یا هم فارومی(!) به شما پیشنهاد می کنم که کمی هم وقت بذارین رو سوژه های قشنگ و امیدوار کننده و خدا پسند(نه مثلا هیولاهای مختلف و بعضا تخیلی) اونوقت بازتاب برتری اون رو در وجود خودت و مشتریانت حس می کنی.

محسن

سوژهاي خدا پسند!!!!!
ببخشيد عزيز ولي خيلي حرف خنده داري زدئي .اين حرفي كه زدي يعني چي.؟؟؟:neutral:
اين فقط يه تمرينه از يك موجود تخيلي همين وبس ......نه شيطانيه نه نااميد كننده ونه غير خدا پسندانه

تازه شما كه به فرهنگ غني و پر محتواي ايران واسلام اعتقاد داري؟ پس اين تناقض رو چطور توضيح ميدي كه آواتارت..(آنتونيو باندراس) كه توي بعضي از فيلماش صحنه هاي غير اخلاقي هم ذيده ميشه مثل..femme fetal/zoro/و روزي روزگاري در مكسيك و......... چرا آواتارت شخصييت ايراني اسلامي نيست. ..(تا باز تاب برتري اون رو توي وجودت احساس كني)
شما اول تناقضات خودتو حل كن بعد شتاب زده در مورد تمرين هاي ديگران نظر بده
كاري كه داريم انجام ميديم در بارهي نشانه هاي ظهوره اونو نگاه كن...............

سيد قاسم

corel

Active Member
سوژهاي خدا پسند!!!!!
ببخشيد عزيز ولي خيلي حرف خنده داري زدئي .اين حرفي كه زدي يعني چي.؟؟؟:neutral:
اين فقط يه تمرينه از يك موجود تخيلي همين وبس ......نه شيطانيه نه نااميد كننده ونه غير خدا پسندانه

تازه شما كه به فرهنگ غني و پر محتواي ايران واسلام اعتقاد داري؟ پس اين تناقض رو چطور توضيح ميدي كه آواتارت..(آنتونيو باندراس) كه توي بعضي از فيلماش صحنه هاي غير اخلاقي هم ذيده ميشه مثل..femme fetal/zoro/و روزي روزگاري در مكسيك و......... چرا آواتارت شخصييت ايراني اسلامي نيست. ..(تا باز تاب برتري اون رو توي وجودت احساس كني)
شما اول تناقضات خودتو حل كن بعد شتاب زده در مورد تمرين هاي ديگران نظر بده
كاري كه داريم انجام ميديم در بارهي نشانه هاي ظهوره اونو نگاه كن...............

سيد قاسم

با سلام

آقا قاسم عزیز:) !

حالا چرا داغ می کنی، خب من که گفتم هر کی عقایدشو بیان کنه که روش بحث بشه اشکالی نداره.

در مورد آواتار من حق با شماست!!

و اما پاسخ سوالات شما:

1- این آواتار مربوط به خیلی وقت پیشه و من اون زمانها متاسفانه به مسائل مذهبی اهمیت چندانی نمی دادم. یه زمانی به اصطلاح "فاروم باز" بودم و همزمان تو چهار تا سایت بزرگ دارای فاروم ایرانی مطلب می نوشتم.
اما الان مدتهاست(نزدیک به یک سال) که دیگه کمتر تو اینترنت می چرخم و بیشتر کار نرم افزاری انجام می دم(عموما کارهای گرافیکی ثابت و پویا)

اینه که بعد مدتها وقتی وارد اکانت خودم می شدم، به آواتارم توجه نداشتم و به خصوص این که عوض کردنش یه مقدار دنگ و فنگ داره(بحث محدودیت سایزو آپلود و اینا) زیاد بهش اهمیت ندادم.

ممنون از تذکر شما. به زودی انشاءالله عوضش می کنم.

2- من به اندازه شما درباره فیلم های غیر اخلاقی باندراس اطلاع نداشتم و بیشتر ملاکم فیلم هایی مثل "روزی روزگاری در مکزیک" یا "دسپرادو" بود و البته شاید هم شخصیت زورو(البته نکات اصلی شخصیتش نه فرعیات)
هر چند همین دسپرادو و اینام خالی از صحنه نیست و این ویژگی عمده(نه همه) فیلم های آمریکایی و اروپایی هست.

3- من در جریان کار شما نیستم و نمی دونم که شما چه جور کاری دارین انجام می دین.
منحصرا کاراکتر رو نقد کردم و اگه نقد رو با ایراد محض گرفتن یکی می دونین، از دست من کاری برای شما بر نمیاد! فکر هر کسی نهایتا بوسیله خودش عوض می شه اگرچه دیگران تاثیر بسزایی در اون می ذارن.

4- اگه شما واقعا یک "منتظر" هستید، از شما انتظار شیوایی سخن بسیار بیشتری دارم!

5- اصلا من نگفتم شما تناقض دارین که بنده رو محکوم می کنین(هرچند نقد شما در مورد آواتار به جاست)

6- بازم من گمان نمی کنم حرف خنده داری زده باشم.

7- نقد من نقد موضوعی بود که به نظر من مهمترین چیزه. به طور کلی شما تا ندونین چه مشکل یا مساله ای رو می خواین حل کنین، فراهم آوردن امکانات بی معناست. و اینطور نیست که نقد فنی نتونم انجام بدم، اما در اون مورد دوستان دیگه ای هم هستند که مطلب بنویسن و این موضوع بود که کسی بهش اشاره نکرده بود.

نهایتا از شما و تمام دوستانی که این تاپیک رو با کاراهاشون سرپا نگه داشتن، تشکر می کنم.
دیگران هم اگر حرفها و یا احیانا نمونه کارهای من رو نقد کنن، استقبال می کنم.:wink:

corel

Active Member
با سلام

این یکی از کارهای بنده حقیر که با Maya هست:

human.JPG

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا