نمونه كاراتون رو بذاريد اينجا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aias_Maya

New Member
کارای مدل سازیتون ای بد نیست اما همچین تعریفی هم نداره که بخواین در موردش این همه صحبت کنین می شه گفت در حد یک آدم مبتدی که شش ماهه داره کار می کنه

(MRE)

Well-Known Member
Einollahia به نظر مي آيد از منتال استفاده كرد ي وچون دور واطراف خاليه خيلي بد جلوه مي كنه.مثلا شيشه جلو در محيط انعكاس قشنگي بايد داشته باشد. در كل طرح خيلي دقيق است.

(MRE)

Well-Known Member
Aias_Maya صحنه خيلي تاريكه ماشين خوب معلوم نيست ولي به نظر مي آيد ناهمواري زياد دارد وچراغ هاش خوب نيست.
لطفا عكس ماشين را بگذاريد.

Aias_Maya

New Member
آره اون مشکلی که شما می گین درسته چون اگه می خواست smooth بشه خیلی سنگین می شد

vartan

Member
سلام اینم یه کار کوچولو از من.

major.jpg

مایا - منتال ری - فتوشاپ

cs_mohsen

Member
دمتون گرم قشنگ شدن
امین خیلی خوبه ولی قسمت کنار دماغ (پایین دماغ) قسمت صورت کنار پایین بینی درست نیست اونجا نباید برجستگی اونطوری داشته باشه
و دیگه قسمت وسط پیشونی (اخم) خیلی کلفت و بلند هست و وقتی بالاتر میره یه دفعه از حالت نازکی (در عین حال کلفت)در میاد و پهن میشه

pixolator

Member
نیمه کاره...بازم طرحش از خودمه...:wink: ...جلوی در خونمون هم پارکش کردم !...حیف که نمی تونم HDRI درست حسابی بگیرم :cry: ...Ibl هم هستش...

پیوست ها

• i20.jpg
    i20.jpg
    391.8 کیلوبایت · بازدیدها: 35

einollahia

Well-Known Member
نیمه کاره...بازم طرحش از خودمه...:wink: ...جلوی در خونمون هم پارکش کردم !...حیف که نمی تونم HDRI درست حسابی بگیرم :cry: ...Ibl هم هستش...

نمیدونم چرا شما ماشین هاتون در دنیای واقعی وجود نداره؟
میشه بگید فایده این کار براتون چیه؟

بعد یه پیشنهاد می کنم که شرکت پژو یه مسابقه برگزار کرده که تا 4 دسامبر مهلتشه اونم اینه که یه ماشین برای پژو که وجود نداشته باشه مدلسازی کنید.

einollahia

Well-Known Member
اینم جدید ترین کار منه
یه لامبورگینی گالارو
2yjpile.jpg

البته حرفه ای نیست این ماشین رو برای این مدلسازی کردم که می خواستم یه روش مدلسازی رو امتحان کنم و روی این ماشین تستش کردم که فکر کنم برای اولین بار خوب باشه البته نتیجه نهایی خیلی بهتر از این میشه.

بعضی جاها نیاز به Smooth داره
همچنین توری های ماشین نیز با تکسچر درست میشن
چرخ ها هم displacement بهشون تعلق می گیره
و سایر قسمت ها مثل رینگ هم باید ساخته بشن

pixolator

Member
نمیدونم چرا شما ماشین هاتون در دنیای واقعی وجود نداره؟
میشه بگید فایده این کار براتون چیه؟

بعد یه پیشنهاد می کنم که شرکت پژو یه مسابقه برگزار کرده که تا 4 دسامبر مهلتشه اونم اینه که یه ماشین برای پژو که وجود نداشته باشه مدلسازی کنید.

اولین چیزی که برای من مهمه خلاقیت هستش...حتی بچه هایی که اینجا می آن و طرحایی از خودشون می ذارن من خیلی بیشتر باهاشون حال می کنم تا طرحای واقعی و از پیش ساخته...خلاقیت...فکر...خودت چی داری رو کنی...اینا برای من مهمه...و آدما رو از روی این چیزا طبقه بندی می کنم...و دلیل دیگه اینکه طرحای ماشینایی که وجود داره اکثرا blue print هایی دارن که نمی شه روشون حساب کرد و اگر بخوای دقیق بسازی باید خیلی جاهاش رو خودت روی هوا و دهن خودت رو صاف کنی تا بتونی عینشون رو در بیاری...منم وقتش رو ندارم که دنبال این چیزا برم اگر چه که قبلا رفتم...و اگر حالشو داشته باشید و به عقب برگردید می تونی آخرین طرح واقعی من رو که همون Audi A2 بودش ببینید و متوجه بشید که در چه حدی قبلا کار می کردم...دلیل سوم هم همونی که شما اشاره کردید !...الان پژو یه مسابقه طراحی گذاشته و بدم نمی آد وقت بذارم و یه طرح فضایی توش شرکت بدم !!!

یه چیز دیگه اینکه من خودم وقتی می بینم یکی چهار تا قوطی رو روی هم چیده و یه اسلوب و دقت و تناسبی توش رعایت کرده و یه رندر تمیز ازش گرفته بیشتر کفبر می شم تا اینکه بیاد یه ماشین عین خودش بسازه...چون بازم به نظرم اون یه ذره خلاقیته خیلی ارزش داره و یه روزی اون طرف رو بالا می کشه...بالاتر از اون یکی !...و دوباره اینکه قبل از 3D باید طراحی مون قوی باشه و خلاقیتمون پرورش پیدا کنه وگرنه...

لامبورگینی گالاردو تون هم قشنگ شده...به شرطی که ادامه ش بدید ...من خیلی با ماشینای تیز ! حال می کنم ...

ممنون از شما و بقیه بچه ها :)

آخرین ویرایش:

einollahia

Well-Known Member
نه بابا به این حرفها گوش نکن
به نظر من
ماشینت خیلی خوب بود .

قصد من توهین نبود و حتی اشکال وارد کردن هم نبود

وگرنه خیلی برا من زوده از کار های pixolator ایراد بگیرم. راستش میخواستم بدونم ایشون در دنیای واقعی از طرحهاشون استفاده خاصی می کنن یا صرفا برا تمرین این طرحها رو می زنند.

در ضمن جناب pixolator روی پیشنهادی که دادم نه تنها فکر بلکه اجراییش کن.

چنتا از کاراتون رو برا مسابقه بدین چون احتمال برنده شدنتون هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا