نمونه جلوه های ویژه فیلم (آوای خاک ) شبکه 3

BENgraph

Member
پاسخ

سپاس از لطف شما

منظور شما از حرفه ای بودن چیه عزیز؟
من یکساعت تو صورت عروس فقط در یک پلان چند ثانیه ای کار کردم که نور حاصل از پالوژن رو برطرف کنم اونم با کلی افکت و پلاگین Red Giant ......اونوقت طرف براش ده بار گذاشتم میگه من که چیزی حس نمیکنم.......
حالا میدونید طرف کیه؟
طرف کسی هست که 4 سال پیش رفته پیش یکی 4 تا ترانزیشن ادیوس رو یاد گرفته و از 4 سال پیش با همون ادیوس 3 تا حالا داره کار میکنه.......سطح کارش میدونی چطوریه؟....پریمیر نسخه 6 رو نصب داره!!! میگم چرا؟ میگه برای کپچر........میگم با ادیوس کپچر بگیر میگه مگه ادیوس کپچر هم میگیره؟؟؟......تری دی مکس 7 نصب داره میگم چرا....میگه برای رندر!!!

حالا شما فکر کن من تا بحال محیط ادیوس رو ندیدم حداقل کپچر بلدم.....بعد ایشون 30 تومن به من میده ولی از طرف 150 میگیره!!! چرا چون من سنم کمه، دوربین ندارم، مغازه ندارم......در آخر چون اینجا ایرانه......

بله محدودیت خلاقیت می آورد......ولی محدودیت .....نه توهین به شان انسانیت!!!
این که خوبه ... تازه جزو متخصصاشونه :green:
به جان خودم آدم دیدم اسم وآوازش گوش فلک رو پر کرده (تو کرمان - البته تو تهران هم دیدم ولی نه دیگه اینقدر .... ) یه خرمن هم ادعاااااااااا
هنوز یه تصویر درست و حسابی نمی تونه بگیره !!! کامپیوتر هم که .... پیش کش :green: کلی جایزه عکاسی و ... هم ردیف کرده پشت سرش ... کلی اداره جات و غیره هم اولین نفر به اون زنگ میزنن برا کار :shock: ... (چرا چون سیمش وصله) آدم هم میشناسم متخصص ... هنوز یه موتور زیرپاش نیست (زن و بچه دار) صبح تا شبم داره عین اون پشمالوئه میدوئه :green:

من آیه یاس نمی خونم ... میگم واقع بین باشید .. تو این بازار اگه نفهمی چجوری قدم برداری محکوم به فنا هستی !! ... من به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم وارد این رشته بشه مگه اینکه آشنا و ... زیاد داشته باشه (برادرانه میگم ، فقط هم یه پیشنهاده) اگه وقتتون و سرمایه ای که دارید رو صرف واردات آفتابه بکنید از این شغل منفعت مالیش بیشتره !!

eslam-ormoz

New Member
سلام
لطفا بی خیال مسائل مالی بشبن چون اگر ادامه بدید باید بشینیم همه گریه کنیم. البته فقط به خاطر خودمون که زحمت میکشیم و پولشو یکی دیگه میخوره.بازم نوش جونشون ولی حق ما را کامل بدن بقیش مال خودشون.

باز میگم اگر کسی دنبال کار میگرده حالا هر جا باشه من در خدمتم. :cool:

Iverson

Active Member
این که خوبه ... تازه جزو متخصصاشونه :green:
به جان خودم آدم دیدم اسم وآوازش گوش فلک رو پر کرده (تو کرمان - البته تو تهران هم دیدم ولی نه دیگه اینقدر .... ) یه خرمن هم ادعاااااااااا
هنوز یه تصویر درست و حسابی نمی تونه بگیره !!! کامپیوتر هم که .... پیش کش :green: کلی جایزه عکاسی و ... هم ردیف کرده پشت سرش ... کلی اداره جات و غیره هم اولین نفر به اون زنگ میزنن برا کار :shock: ... (چرا چون سیمش وصله) آدم هم میشناسم متخصص ... هنوز یه موتور زیرپاش نیست (زن و بچه دار) صبح تا شبم داره عین اون پشمالوئه میدوئه :green:

من آیه یاس نمی خونم ... میگم واقع بین باشید .. تو این بازار اگه نفهمی چجوری قدم برداری محکوم به فنا هستی !! ... من به هیچ کس پیشنهاد نمی کنم وارد این رشته بشه مگه اینکه آشنا و ... زیاد داشته باشه (برادرانه میگم ، فقط هم یه پیشنهاده) اگه وقتتون و سرمایه ای که دارید رو صرف واردات آفتابه بکنید از این شغل منفعت مالیش بیشتره !!

خب دیگه یقه بسته شده بل بل هر دردی

واقعن واسه خودم متاسفم...ادعایی ندارم ولی میدونم توانایی ام از اون طرف که با ادیوس بلد نیست کپچر بگیره بیشتره...واقعن این ملت عقلشون به چشمشون هست.......دوست نداشتم درجا بزنم ولی از این بعد آنچنان مواظب جیب مردم باشم که خودشون هم نفهمند........خر چه داند قدر حلوای نبات را.....

دوست عزیر من تو اصفهان عضو انجمن سینمای جوان هستم
تو بانک تجارت دادشم معاون تسهیلات هستش دوست و آشنا هم زیاد داره تو صدا و سیمای اصفهان هم تونستم راه پیدا کنم
اگه به پارتی هست چرا من الان کار ندارم
شاید اشکال از خودم باشه که شاید عجله کردم و نمونه کار خوب نبردم ولی باز هم میتونمراه پیدا کنم شما دوستا یا علی بگین کم کم
نمونه کار جمع میکنیم یه روز هم وعده میگذارم و من هماهنگیها رو میکنم
من خودم تخصص دارم اما به دلی نداشتن سرمایه نمونه کار خوبی نزدم پارتی هم خدا را شکر دارم به خاطر همینه که میگم دوستان
بیان دست تو دست هم بدم یکی نمون کار بیاره یکی سرمایه اندک یکی تخصص الکی که قمپز در نمیکنم

BENgraph

Member
همکاری

دوست عزیر من تو اصفهان عضو انجمن سینمای جوان هستم
تو بانک تجارت دادشم معاون تسهیلات هستش دوست و آشنا هم زیاد داره تو صدا و سیمای اصفهان هم تونستم راه پیدا کنم
اگه به پارتی هست چرا من الان کار ندارم
شاید اشکال از خودم باشه که شاید عجله کردم و نمونه کار خوب نبردم ولی باز هم میتونمراه پیدا کنم شما دوستا یا علی بگین کم کم
نمونه کار جمع میکنیم یه روز هم وعده میگذارم و من هماهنگیها رو میکنم
من خودم تخصص دارم اما به دلی نداشتن سرمایه نمونه کار خوبی نزدم پارتی هم خدا را شکر دارم به خاطر همینه که میگم دوستان
بیان دست تو دست هم بدم یکی نمون کار بیاره یکی سرمایه اندک یکی تخصص الکی که قمپز در نمیکنم

من یه طرح انیمیشن دارم فیلمنامه رو هم دارم مینویسم (منتهی الان سرم شلوغه وحشتناک) تا آخر تابستون تصمیم دارم برای همیشه برم کرمان زندگی کنم (پدرم دراومده تو این تهران مزخرف - غیر از پول بقیه زندگی رو تو تهران باید سیفون کشی کرد ) اگه میتونی من طرح رو برات میفرستم ببر ارائه بده ببین با چه مبلغی می تونی اوکی بگیری ، اگه مبلغ خوب بود ساخت و سه بعدی سازیش با من ، رندر هم یکی از بچه ها به عهده بگیره ، تدوین و موشن گرافیکشم باشما (من تجربه مدیریت همچین کارائی رو چند تائی دارم)

منتهی این وسط میمونه مسایل مالی و ارتباط تیم که بعد میشه راجع بهش صحبت کرد .

اگه واقعا میتونی طرح رو تو صدا و سیما اوکی کنی من طرح زیاد دارم منتهی قیمت کارام بالاست مثلا یه مجموعه انیمیشن ده قسمتی 10 دقیقه ای رو فقط بابت فیلمنامه مینیمم 5 تومن میگیرم ، ساختش هم قیمت فرق میکنه از ثانیه ای 100 (دوبعدی) تا ثانیه ای .... حالا برو یه صحبت بکن ببین چی میشه ... (کل کار رو هم حتی خودم میتونم جمع کنم اما ترجیح میدم کار تیمی باشه)

من هم مثل شما مدرک انجمن رو دارم + لیسانس مکانیک + فوق رشته مالتی مدیا - انیمیشن از دانشگاه ام.ام.یو مالزی (سال آینده پروژه پایان نامه م رو باید ارائه بدم)
سابقه کار با شرکتای زیادی رو هم دارم از شبکه تهران و پرده نقره ای تا تبلیغات شبکه گسترش و .... .
سلام
لطفا بی خیال مسائل مالی بشبن چون اگر ادامه بدید باید بشینیم همه گریه کنیم. البته فقط به خاطر خودمون که زحمت میکشیم و پولشو یکی دیگه میخوره.بازم نوش جونشون ولی حق ما را کامل بدن بقیش مال خودشون.

باز میگم اگر کسی دنبال کار میگرده حالا هر جا باشه من در خدمتم

جناب ارمز مشتاق دیدار ( پیام فرستادم جواب ندادید :-? )

قریان جسارته اما اگه شما با این قیمتا کار نکنید دیگه نیازی به گریه کردن نیست ، وضعیت بد کاری کرمان (چون کار کردم توش میدونم) فقط تقصیر شما و دوستان شماست که با این قیمتای مسخره قبول میکنید کار کنید ، سطح توقع شرکتها رو الکی بردید بالا ، جالبه که یه فیلمبردار با یه دوریبن خنده دار روزی 40 تومن ویزیت میگیره و تدوین گری مثل جناب ارمز همون فیلمو با سیستم خودش(مثلا دو ساعته ، سه دوربینه رو) 20 تومن !!!! (توجه کنید سه دوربین یعنی سه تا 40 تومن) حالا زحمت کدوم بیشتره به نظر شما ؟؟؟
چرا به فیلمبردار (که کلا تخصصش دکمه رکورد و وایت بالانسه :lol: اونم اشتباه!!) بیشتر میدن ؟؟ اصلا چرا فیلمی که حداقل یه تومن میگیرن بابتش به تدوینگر 30 میدن ؟؟
(حالا کرمان اومدم بیشتر صحبت میکنیم)

بعد هم آدم کار میکنه واسه مسایل مالی !! بدون پول کار کردن (یا با پول کم) یعنی حمالی و بیگاری ... شاید شما دوست داشته باشید اما من ندارم :green:

اینجوری میشه که لاشخورایی مثل صدا و سیمای کرمان یا ... جناب قن..ی پیدا میشن که .... به قول خودتون حقتونو نمی دن !! حق گرفتنیه دوست من دادنی نیست :rose:

eslam-ormoz

New Member
سلام عزیز

آقای قن..ی که شما میگید الان داره با آقا پ داره کار میکنه منو گذاشت کنار .چرا چون یه دفعه قیمت حقیقیه کارهامو ازش خواستم و داشت سکته میزد.در ضمن از صدر در صد کارهای من برای سازمان فقط 30 در صد برای کرمان است.بقیه بین شبکه دو و شبکه جام جم تقسیم شدن .هر چند نمیشناسمت ولی بدون من تا حالا همچین قیمتهایی که توگفتی رو با هیچ کس کار نکردم.اما اگر منو دیده باشی من از تصاویر خودم تو کارهام استفاده میکنم و این هم برای اثبات کارهامه عزیز که بگم مال خودمه.

باز میگم من به همکار نیاز دارم

BENgraph

Member
جوش نیار

چرا جوش اوردی داداش :green:

ریلکس تر ... خودی هستیم جان شما ، میام کرمان صحبت می کنیم ...
اون آقای ق رو هم باید خرخره شو ببندیم به طناب طنابم وصل کنیم به فن سی.پی.یو یه 100 دوری بچرخه :lol:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
تاپیک خیلی از موضوعش منحرف شده .

تاپیک هم به بخش تماشاخانه انتقال پیدا می کنه چون هدف این تاپیک فقط نمایش نمونه کار و نقد و بحث در مورد این موضوع بود .
لطفا تاپیک جدیدی در قسمت مناسب خودش باز کنید و در اون تاپیک در مورد این موضوع جدید بحث کنید و ادامه بدید نه تو این تاپیک .
پیشاپیش ممنون از توجهتون :rose:

بچه ها یه تایپیک بیان درست کنیم برای دور هم جمع شدن و همکاری و خبر دادن برای پروژه و این حرفا من نمی دونم تو چه بخشی باید این تایپیک رو بزنیم یه سفره ای توی ایران پهنه بیان با همکاری با هم هم با هم بخوریم و نیروهامون رو با هم دیگه تقویت کینم خدا رو چه دیدی شاید شدیم مثا پیکسار یا ebatکه سایتش رو از توی تاتاق شروع کرد به گسترش دادن
مثلا من تخصص دارم اما بلد نیستم چه جوری کار بگیرم
یکی دیگه کار بلده گیر بیاره ولی تحصص نداره بیاین نیروهامون رو هم تا مثل یک لودر کارا رها روبگیریم و بسازم

جدیدترین ارسال ها

بالا