بی بی کد نمایشگاه محصولات کاشی تبریز در خیابان شیراز و بنی هاشم

*farshid*

کاربر VIP
سلام دوستان خیلی وقته کاری نذاشتم
رندر پایینی پروژه در حال انجام هست که بعدا رندراشو شیر میکنم رندر های بعدی یک کار قدیمی هست که فرصت نشده بود شیر کنم . کار دیتیل مدلینگ و رندرینگ خاصی نداره
امیدوارم خوشتون بیاد
3ds max 2013
vray 2.4
ps

close up 2.jpg
2.jpg 3.jpg 5.jpg 4.jpg
اجرا شده
3 (2).jpg

تیم طراحی و اجرا : مهندس نامی . مهندسی رضایی و هاشمی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام بر سرباز رشید اسلام. کی عازمی؟
کارای خیلی خوبی شده. آفرین.فکر کنم علت اینکه اینقدر رندرهات زنده هست با کالر مپینگ لاینر کار میکنی
موفق باشی

.:BehzAd:.

Active Member
آخ آخ منو یاده بنی هاشم انداختی :sad:کلی خاطره تو این خیابون و مغازه هاش دارم

صحبت از سربازی هم شد و باز دل ما خون! پس تو هم سرباز شدی؟ ما هم این آخر پیری باید بریم سربازی :cry:

حس میکنم رندر ها اول با فرمت Tif ذخیره شدن،رندر ها هم حس اکسپونن شال رو میده نه لاینر
رندر های خوبی شده و باز کار سیر کن ما هم لذت ببیرم :rose:

موفق باشی

madmaster_3d

Well-Known Member
اون رندر آخری؟ اون نوری ies که روی دیوار قسمت بالایی افتاده منبع نورش لامپش کجاست ؟ :mad:

darklight

کاربر فعال
هم رندرها قشنگ شده هم اجرا .....
موفق و مؤید باشید. من سربازی رفتم و با اینکه قسمت اجباری بودن قضیه خیلی رو مخ بود، اما هم کلی چیز یاد گرفتم هم کلی خاطره دارم ... امیدوارم یا بتونید بپیچونید یا بهتون خوش بگذره.... (البته تا وقتی توش هستید رو مخه ها اما بعدش همش میشه خاطره + پیاز داغ :) )...

archman3d

Member
احسنت
خیلی عالی بود
اقا در مورد فوووت آخر که باعث رئال شده کارت شده واسمون بگو

*farshid*

کاربر VIP
سلام بر سرباز رشید اسلام. کی عازمی؟
کارای خیلی خوبی شده. آفرین.فکر کنم علت اینکه اینقدر رندرهات زنده هست با کالر مپینگ لاینر کار میکنی
موفق باشی
مرسی عرف جان . لطف داری
اعزام یکی دو ماه دیگس

کالرمپینگ راینهارده با برن ولیو 0.7
نزدیک به لینیر هست

mo-hammad

Active Member
زیلبست ولی من فقط عکس آخری رو بازکردم -

و یه چیزی رو درک نکردم - یه سری نورها درک نمیشه از سوی من مثلا نور بالا ی تابلو منبعش کجاست! دوتا چراغ که کاملا از دور و بر محافظ دارن و به سمت پایین نور میزنن

darklight

کاربر فعال
زیلبست ولی من فقط عکس آخری رو بازکردم -

و یه چیزی رو درک نکردم - یه سری نورها درک نمیشه از سوی من مثلا نور بالا ی تابلو منبعش کجاست! دوتا چراغ که کاملا از دور و بر محافظ دارن و به سمت پایین نور میزنن

منظورت از آخری یعنی اونی که عکس از اجراست رو می گی یا اونی که سمت چپ ردیف چهارتایی هستش؟
چون اونی که ایشون درست کردن فقط تابلوهای تقدیرنامه توش هست و تابلوی دیگه این نمی بینم که اونم نورش به نظرم درسته....

javadgonbadi

Well-Known Member
استاد باز گل کاشتی:rose:
اون رندر پاینی یه که فوکوس داره خیلی مشتی شده حال کردم
کی بشه ما هم از این کارا بزنیم

*farshid*

کاربر VIP
دوست عزیز اون عکس اجرا شده هست ...رندر نیست . اون نور هم نور دو تا چراغ روی میز هست.

*farshid*

کاربر VIP
من جواب تکتک دوستان رو داده بودم متاسفانه پرید .
به بزرگی خودتون ببخشید

در کل ممنونم از نظراتتون بسیار مفید بودند
و اون عکس آخری بازم میگم که اجرا شده کاره نه رندر

arman_kad

Member
سلام فرشید جان
کارت عالی شده اما به نظر عجله ای میاد و میتونستی بهتر کار کنی و من تجربه رندر همچین فضایی رو دارم ( اتفاقا نمایندگی کاشی نیلو در اصفهان بود ) تست رندر فراوون با وقت زیاد میخواد

و یه سوال
توی اون عکس اجرایی دوربین چی بوده که مثل رندر به نظر میاد ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا