نمایشگاه بین المللی ...

mehdinasiri

پارس لند گروپ
" دومین نمایشگاه بین المللی تاسیسات، سیستمهای سرمایشی و گرمایشی "

سلام یک سفارش کار برای یک نمایشگاه در کیش داشتم.امروز تمومش کردم.خوشحال میشم قبل از تحویل نظر دوستان رو جویا بشم

1p9us1.jpg

پ.ن: نوشته های زیر کار از نظر سایز مشکلی ندارن در چاپ کتملا واضح هستند.چون ابعاد کار 50 در 70 سانتی متر هست.
این بخش اندازه ولقعی زیر کار هست.باز تاکید میکنم که زیر کار از نظر اندازه مشکلی نخواهد داشت.با تشکر از بذل توجه دوستان

2qvbnf8.jpg

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار که در کل خیلی قشنگه.

فقط اون قسمت پایین طرح مطمئنی تو چاپ خوب میشه؟! جایی که آدرس دفترها رو نوشتی فکر کنم بعد چاپ خیلی واضح نشه.

artman19

Member
خوبه اما اون کولر یه جورایی به کار نمیاد ... اما در کل خیلی خوبه :)

mehdinasiri

پارس لند گروپ
کار که در کل خیلی قشنگه.

فقط اون قسمت پایین طرح مطمئنی تو چاپ خوب میشه؟! جایی که آدرس دفترها رو نوشتی فکر کنم بعد چاپ خیلی واضح نشه.

سلام. مرسی از بررسیت.پوستر 50 در 70 هست و اون آدرس ها هم بزرگ هستن و واضخ میوفتن.

AccessFull

Member
جالب شده ....
اما فونت پايين رو خوانا تر كن و اون اسپليت رو هم يه حالي بهش بده ....

AccessFull

Member
جالب شده ....
اما فونت پايين رو خوانا تر كن و اون اسپليت رو هم يه حالي بهش بده ....

خیلی خیلی خوبه.
اما اگه کولر رو هم سفید تر می کردی بهتر میشه . توجه رو بیشتر جلب می کنه

mashreghi

Member
قشنگه هر چند من هم مثل دوستمون معتقد به کمی روشن تر شدن اسپیلت هستم و ضمنا خود کولر رو فکر کنم وسط چین نکردی و فاصله اش نسبت به کادر حاشیه نامنظم هست . راستی یک بار هم با کولر به رنگ سفید واصلی بگذار نظر خواهی کن ببین چی در می اد

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کل این فونتا از نظر چاپ بد در میاد بعد هم چاپخونه که این کار میدی باید خوب باشه تا بتونه این رنگها را با همین رنگی که دادی بتونه در بیاره

BassGraphic

Member
سلام عزيز.خيلي قشنگه و كارت هم درسته و زيبا اما به نظر من قسمت پايينش واقعا ناخوانا شده يه كاريش بكن

alionline1366

Active Member
کار فوق العاده زیبا شده و مشکلاتی که دوستان گفتند هم کاملا درسته ولی چون میدونم مهدی تجربه کار چاپی فوق العاده زیادی داره فکر میکنم فکرشو کرده باشه:)

EMIRATES

Active Member
با سلام ،

از نظر من طرح بسيار زيبايی شده ،

در بره پايين کار اميدوارم طرح رو بعد از چاپ ببينيم و نظر بديم.

کار بسيار خوبی شده.

با تشکر.

tnp.gif
teef.gif

mehdinasiri

پارس لند گروپ
قشنگه هر چند من هم مثل دوستمون معتقد به کمی روشن تر شدن اسپیلت هستم و ضمنا خود کولر رو فکر کنم وسط چین نکردی و فاصله اش نسبت به کادر حاشیه نامنظم هست . راستی یک بار هم با کولر به رنگ سفید واصلی بگذار نظر خواهی کن ببین چی در می اد

مرسی از بذل توجهت.طرح رو کلا عوض کردم.خوشحال میشم نظرت رو در مورد کار جدید بدونم.

کل این فونتا از نظر چاپ بد در میاد بعد هم چاپخونه که این کار میدی باید خوب باشه تا بتونه این رنگها را با همین رنگی که دادی بتونه در بیاره

سلام مرسی از وقتی که گذاشتی و کار رو بررسی کردی.عرض شود با شما مخالفم.این نوع فونت همین جوری که می بینید از کار درمیاد.
موافقم که جاپ این جور کارای مثلا هنری سخت هست اما ناظر چاپ اینجا نقش پیدا میکنه که اون رنگی رو به شما تحویل بده که شما نمونه پرینتش رو بهش دادید.

سلام عزيز.خيلي قشنگه و كارت هم درسته و زيبا اما به نظر من قسمت پايينش واقعا ناخوانا شده يه كاريش بكن

مرسی.خوشحال میشم در مورد کار جدید هم نظر بدید.

کار فوق العاده زیبا شده و مشکلاتی که دوستان گفتند هم کاملا درسته ولی چون میدونم مهدی تجربه کار چاپی فوق العاده زیادی داره فکر میکنم فکرشو کرده باشه:)

یادم بنداز بعدا کلید اون ویلا شمال رو بهت بدم :دی
ما خاک کف چاپخونتیم.... :دی

عالیه :shock:
موفق باشید در این زمینه . خیلی سرسنگینه و عالی

مرسی از محبتت.ما دوست بسیار خوبی هستید.

با سلام ،

از نظر من طرح بسيار زيبايی شده ،

در بره پايين کار اميدوارم طرح رو بعد از چاپ ببينيم و نظر بديم.

کار بسيار خوبی شده.

با تشکر.

tnp.gif
teef.gif

مرسی از نقدت.کار رو عوض کردم خوشحال میشم نظرت رو در مورد کار جدید بدونم.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
منظور من سایز فونت ها برای پوستر

جدیدترین ارسال ها

بالا