نقشه شاپ نمای کامپوزیت آلومینیوم

panoram

Member
سلام..

اگه کسی نمونه نقشه های شاپ برای اجرای نمای کامپوزیت آلومینیوم داره و برای دانلود بزاره ممنون میشمو
و یا
آموزشی در زمینه کشیدن نقشه های شاپ برای اجرای نمای کامپوزیت آلومینیوم داره ممنون میشم کمک کنه.:rose:

آخرین ویرایش:

.:BehzAd:.

Active Member
سلام چشم خدمت میرسیم الان سرم خیلی شلوغ شده اینو گفتم که حداقل بتونم کمکی خوبی بکنم و الان همین طور عجله ای پست نزنم.

panoram

Member
سلام چشم خدمت میرسیم الان سرم خیلی شلوغ شده اینو گفتم که حداقل بتونم کمکی خوبی بکنم و الان همین طور عجله ای پست نزنم.

ممنونم آقا بهزاد ...
منتظر شما هستم:rose:

دوستان دیگه کسی در این مورد نمیتونه راهنمایی و کمکی بکنه؟؟ :rose: با تشکر از همکاری شما

Active Member
میام و تا جایی که بتونم کمک خواهم کرد فردا جمعه هست و بهترین روز چون تعطیل هست و یه کمکی سرمون خلوت تر.

Active Member
سلام

خدمت دوست داران شاپ دراوینگ

عذر خواهی مکنم که فنگلیش پست میزنم برای یکی از بچه ایمیل کرده بودم همون متن و فایل رو اینجا هم میزارم.

در اسرع وقت ویرایش میکنم و فارسی تایپ میکنم.

slm jan ein ye nemone az shop.faqat pakhshesh nakun chun az karae sherkate

tarh va 3d va shopesh ru man zadam faqat naqshe bardarish ba man nabude.

Tu ein flie cad ham nqshe bardarish hast ham shop ha.

Raval kar ham be ein sora hast ke k aval nashe bardari az sakhtemun anjam mishe va bad tu cad be vasile 2urbin ke be system vasl mishe name maojud tarsim mishe bad man vared kar misham va name ru ye kam taru tamiz mikunam va tahe avalie ru mizanam bad 3d kar zae mishe va be karfarma neshun dade mishe va age ok bud va khushesh omad ke mire bara shop age ham na ke baz ru tarh kar mikunam bai oqat karfama ham nazar mide khuddesh bad k ok shud shop ru tebqel 3d tarsim mikunam bad ke kuli dangu fang dare bad ham naqshe ha mire kargah va ejra.

پیوست ها

• shop drawing.rar
    756.3 کیلوبایت · بازدیدها: 225

جدیدترین ارسال ها

بالا