نقشه راه

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز
من تخصصم ویدیو مارکتینگ هست
به شدت علاقه مند به برنامه نویسی تحت وب و بازاریابی اینترنتی مه همون دیجیتال مارکتینگ و روش ها هست شدم

من نمیدونم مسیرم رو از مجا شروع کنم و دچار تردید شدم
مسیر هایی که در اون تردید دارم این هست که
اول پکیج های آموزشی در زمینه وبمستران هوشمند رو تهیه کنم که شامل آموزش ودرپرس و دیجیتال مارکتینگ
یا این که برم سراغ اچ تی ام .ال و سی اسس و php رو خوب یاد بگیریم بعد برم سراغ وبمستران
دلیل این سوال این هست که اگر اول برم سراغ وبمستران بسیاری از سایت های ایرانی اومدن و پلاگین ها و قالب ها رو ترجمه کردند و به قیمت های بالا میفروشند و ما به عنوان یک وبمستر باید همین طور فقط بخریم و در اصل آموزش وبمستری در باغ سبز برای اونها که اطشون محصول بخریم و هم آموزششن رو هم میفروشن

از طرفی بخام برنامه نویسی رو یاد بگیرم زمان زیادی طول میکشه
واقعا دچار بن بست شدم و نمیدونم چی کار کنم

در ضمن اگر یک آموزش مورد تایید و کامل در زمنیه وب مستری هوشمند میشناسید معرفی کنید ممنون چون معلوم نیست که چه پکیجی خوب و کامل هست
ممنون از راهنمایی شما

the_king

مدیرکل انجمن
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز
من تخصصم ویدیو مارکتینگ هست
به شدت علاقه مند به برنامه نویسی تحت وب و بازاریابی اینترنتی مه همون دیجیتال مارکتینگ و روش ها هست شدم

من نمیدونم مسیرم رو از مجا شروع کنم و دچار تردید شدم
مسیر هایی که در اون تردید دارم این هست که
اول پکیج های آموزشی در زمینه وبمستران هوشمند رو تهیه کنم که شامل آموزش ودرپرس و دیجیتال مارکتینگ
یا این که برم سراغ اچ تی ام .ال و سی اسس و php رو خوب یاد بگیریم بعد برم سراغ وبمستران
دلیل این سوال این هست که اگر اول برم سراغ وبمستران بسیاری از سایت های ایرانی اومدن و پلاگین ها و قالب ها رو ترجمه کردند و به قیمت های بالا میفروشند و ما به عنوان یک وبمستر باید همین طور فقط بخریم و در اصل آموزش وبمستری در باغ سبز برای اونها که اطشون محصول بخریم و هم آموزششن رو هم میفروشن

از طرفی بخام برنامه نویسی رو یاد بگیرم زمان زیادی طول میکشه
واقعا دچار بن بست شدم و نمیدونم چی کار کنم

در ضمن اگر یک آموزش مورد تایید و کامل در زمنیه وب مستری هوشمند میشناسید معرفی کنید ممنون چون معلوم نیست که چه پکیجی خوب و کامل هست
ممنون از راهنمایی شما
اینکه برنامه نویسی رو یاد بگیرید خیلی خوبه، ولی حتی وقتی برنامه نویسی با php رو یاد گرفتید و یا این شرط که برنامه نویس خوبی هم شدید، اینکه بخواهید خودتون تک نفری با php مشابه پکیجی که میبینید رو کد نویسی کنید، نه تنها زمان زیادی لازم داره بلکه شاید نهایتا از عهده اش بر نیایید یا کیفیت قابل قبولی نداشته باشه، چون محصول مناسب نمایش عموم در وب نیاز به تجربه داره و تجربه در برنامه نویسی هم چیزی نیست که بدون صرف زمان طولانی بدست بیاد. و در نظر بگیرید که تفاوت زیادی هست بین نرم افزاری که در کامپیوتر شخصی خودتون و برای نیاز خودتون طراحی می کنید و کسی غیر از خودتون کاربرش نیست و نرم افزاری که قراره روی هاست توسط کاربران و هکر ها در معرض آزمون لحظه ای باشه. واقعیت اینه که اگه الان برنامه نویس حرفه ای نباشید و یک تیم برنامه نویسی هم زیر دستتون کار نمی کنه، در اغلب موارد هزینه کردن برای خرید پکیجی که الان بهش نیاز دارید بهتر از اینه که تازه بخواهید برای یادگیری نوشتنش چند سال زمان صرف کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا