نقد و بررسی asus n53sv

51hb

New Member
سلام استاد عارف عزیز.
در رابطه با مطالب خوبی که درباره این لپ تاپ نوشتید خیلی ممنونم.
من قصد خرید یکی از این لپ تاپها رو دارم ولی طبق سایت گارانتی سازگار ارقام ، 4 مدل مختلف از لپ تاپ N53SV وجود داره . لینک سایت رو هم براتون میذارم.
http://www.sazgar.com/fa/product/notebook/list.aspx?vendor=asus&p_group=notebook
میشه لطف کنید و بفرمایید لپ تاپی که شما تستش کردید کدوم یکی از این 4 تا بوده؟
راستی در مورد مدل N73sv اطلاعی دارید که خوبه یا نه؟
خیلی ازتون ممنونم.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.توی بخش سخت افزار یه بخشی مخصوص بلوط درست کرد کاملا معرفی کرد.همشون یکی هستن.اونی که رم بیشتری داره بگیر.
اما یکی از شاگردام یه دونه خرید که گرافیکش 2 گیگ gt 550 هست.و رم هم 8 گیگ.
مدل همه یکی هست.ببین کدوم کانفیگ به پولت میرسه

51hb

New Member
سلام جناب عارف عزیز.
من لپ تاپ N53SV رو خریدم و با CineBench تست کردم. با اینکه دارای Corei7-2630QM هست ولی توی تست CineBench ، عدد 2.33 گرفت . میتونید راهنماییم کنید که چرا این عدد رو بدست آورد؟ در حالیکه موقع رندر CineBench ، هشت تا مربع خیلی سریع رندر گرفتند ! ! !

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام دوست من

لپتاپ N53sv دارای حالت کنترل مصرف هست . گوشه پایین مانیتور و کنار ساعت حالت های مختلف مصرف و توانش رو تعیین کرده . اون رو در حالت Performance قرار بده و بعد تست کن .

موفق باشی :rose:

51hb

New Member
سلام استاد بلوط عزیز.
بسیار ممنونم از راهنمایی شما.
خیلی خیلی سپاسگذارم.:rose:

mohsen_pc

New Member
سلام.توی بخش سخت افزار یه بخشی مخصوص بلوط درست کرد کاملا معرفی کرد.همشون یکی هستن.اونی که رم بیشتری داره بگیر.
اما یکی از شاگردام یه دونه خرید که گرافیکش 2 گیگ gt 550 هست.و رم هم 8 گیگ.
مدل همه یکی هست.ببین کدوم کانفیگ به پولت میرسه

سلام این مدلی که شما میگین با این گرافیک n53sn هستش

n73sv هم تنها فرقش با n53sv در سایز صفحه نمایششه که 17.3 اینچه

mosim90

New Member
با سلام
سوال در مورد خرید ASUS-k53sv
1- آیا داشتن USB.3 مهمه؟ بعداً مشکل ایجاد نمیکنه؟ بعداً میشه بهش اضافه کرد؟
2- چون صفحه نمایشش full hd نیست کیفیتش با LED چقدر فرق میکنه؟
3- سی پی یو سندی بریج این مدل مشکل داره یا نه؟
4- تواین مدل سی پی یو ci5 بهتر جواب می ده یا ci7 با چند گیگ رم؟( سرعت بهتر و مچ بودن بیشتر)
5- بلوتوسش ورژن 3 است یا نه؟
من که خیلی ازش خوشم اومده به نظر شما مدل خوبی هست یا نه؟ ممنون .......

T@rK@n

Member
با سلام..چند ماهیه دارمو ازش راضیم...ولی دوستان حتما برن مدل بالاتر بخرن..ASUS-k53sn

تو مکس ویری که فوق الهاده جواب میده....بازم دوستان سوالی داشتن هستم در خدمتت عزیزان

mohammadali68

New Member
با سلام خدمت اساتيد بزرگوار
من لپ تاپ asus n53sv دارم و هنوز 6 ماه مونده تا گارانتيش تموم بشه
واقعيتش لپ تاپم سرعت بوتش نسبت به لپ تاپ دوستان(از مدل ها و برند هاي ديگر) خيلي كمتره حدود يك دقيقه طول ميكشه تا دسكتاپ بالا بياد و تا اينكه بارگذاري ويندوز كامل بشه يه چهار دقيقه اي بعد از بالا اومدن دسكتاپ طول ميكشه البته اينم بگم انتي ويروس لپ تاپم كسپراسكاي ايتنرنت سكوريتيه
از دوستانم پرسيدم گفتند احتمالا فن يا هارد لپ تاپم مشكل داره و از انجايي زياد به اين گارانتي ها اطمينان نيست و آخرين راه حل گارانتيه از شما تقاضا دارم از اطلاعاتي داريد مرا راهنمايي كنيد
باتشكر فراوان از همه شما
:rose:

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام خدمت اساتيد بزرگوار
من لپ تاپ asus n53sv دارم و هنوز 6 ماه مونده تا گارانتيش تموم بشه
واقعيتش لپ تاپم سرعت بوتش نسبت به لپ تاپ دوستان(از مدل ها و برند هاي ديگر) خيلي كمتره حدود يك دقيقه طول ميكشه تا دسكتاپ بالا بياد و تا اينكه بارگذاري ويندوز كامل بشه يه چهار دقيقه اي بعد از بالا اومدن دسكتاپ طول ميكشه البته اينم بگم انتي ويروس لپ تاپم كسپراسكاي ايتنرنت سكوريتيه
از دوستانم پرسيدم گفتند احتمالا فن يا هارد لپ تاپم مشكل داره و از انجايي زياد به اين گارانتي ها اطمينان نيست و آخرين راه حل گارانتيه از شما تقاضا دارم از اطلاعاتي داريد مرا راهنمايي كنيد
باتشكر فراوان از همه شما
:rose:

ایراد فن روی سرعت بوت شدن تاثیری نداره. اگه موقع کار در ویندوز پیش نمیاد که یکدفعه به مدت چند ثانیه سیستم قفل کنه، هارد دیسک هم مشکل سخت افزاری نداره.
معمولا دلیل کندی خود ویندوز تونه و اگه پاک اش کنید و مجددا ویندوز نصب کنید رفع میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا