نقد و بررسی ساعت هوشمند هواوی Huawei Watch GT 2

mousa1586

Member
برندهای مختلفی ازجمله سامسونگ درزمینه تولید ساعت هوشمند فعالیت می‌کنند. سامسونگ علی‌رغم ویژگی‌های زیادی که برای محصولات خود تعریف کرده است در مورد ارائه ساعت هوشمند به مشتریان موفق نبود. برای همین برند هواوی سعی کرد تا ضعف‌های سامسونگ را نداشته باشد. ساعت هوشمند هواوی دارای عمر باتری بالایی است. Watch GT 2 عملکردی حیرت‌انگیز دارد و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در ادامه در این باب بیشتر توضیح می‌دهیم. ساعت هوشمند هواوی قابلیت بسیاری همچون برنامه تناسب‌اندام، ردیابی فرد هنگام ورزش کردن، تنظیم خواب، تنظیم ضربان قلب، قابلیت تعویض بند ساعت، باتری قوی را دارا است. البته این موارد تنها بخشی از ویژگی‌های این ساعت هوشمند می‌باشد.

طراحی ساعت
امروزه طراحی ساعت هوشمند بیشتر از سبک سنتی تبعیت می‌کند. اغلب صفحه نمایشگر ساعت هوشمند مستطیلی شکل و یا اینکه کناره‌های آن نازک می‌باشد. در طراحی ساعت هوشمند چنین سبکی دنبال نمی‌شود. درواقع watch GT 2 طراحی متفاوتی دارد. watch GT 2 اندازه‌های مختلفی دارد. اندازه 46 میلی‌متری آن برای مچ‌های بزرگ است. صفحه‌نمایش این ساعت هوشمند دایره‌ای شکل است. سطح‌رویی ساعت هوشمند هواوی بسیار شفاف است و در اثر تابش اشعه خورشید عملکرد بالاتری را از خود نشان می‌دهد.

در کنار صفحه‌نمایش ساعت هوشمند هواوی دو عدد دکمه وجود دارد که توسط آن شما می‌توانید تنظیمات اولیه این ساعت هوشمند را انجام دهید. جنس این دکمه‌ها از فلز است که بر زیبایی ظاهری این محصول افزوده است.در قسمت پایین صفحه نمایشگر ساعت هواوی watch GT 2 یک روکش پلاستیکی وجود که تمام برنامه‌های سلامتی نظیر تنظیم ضربان قلب و میکروفون در آنجا قرار دارد. بندهای ساعت هوشمند هواوی شامل چرمی، سیلیکونی و فلزی می‌باشد. مشتریان بسته به نوع مصرف خود آن را انتخاب می‌کنند.

نکته‌ای در مورد این ساعت هوشمند وجود دارد این است شما بعداً می‌توانید بند آن را توسط یک سنجاق تعویض نمایید. اگر شما فردی هستید که طرح‌های سنتی خسته شدید، ساعت هوشمند هواوی مدل watch GT 2 بهترین گزینه برای شما است.
معرفی ساعت هوشمند هواوی Watch GT 2
ساعت هوشمند هواوی مدل watch GT 2 واقعاً ضامن سلامتی شما است. وضعیت جسمی شما به‌طور دقیق و روزانه پیگیری می‌کند. این ساعت هوشمند بسیار کمتر از مدل‌های مشابه به باتری فشار می‌آورد و آن را تضعیف می‌کند. هرزمانی که شما مجدداً این ساعت هوشمند را روشن کنید، برنامه‌ها به‌صورت پیش‌فرض یا به‌بیان‌دیگر به حالت کارخانه در صفحه‌نمایش ظاهر می‌شوند. سیستم پشتیبانی Watch GT 2 بسیار کارآمد و خوب عمل می‌کند.
برای مشاهده کامل مقاله کلیک کنید
 

جدیدترین ارسال ها

بالا