نقاشی دیجیتال ♦ perisan model ♦

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام خدمت دوستان

این هم بعد از مدت ها , یک نقاشی دیجیتال که اولین مدل بانوی ایرانی من بود
اول واسه تست بود و دیشب نشستم تکمیلش کردم, البته باز هم خیلی روی جزییات زمان نزاشتم و سریع جمع و جورش کردم
با اجازه خودشون قرارش میدم توی این بخش ...

زمان 5 ساعت
نرم افزار : ps cc
تبلت : وکام اینوس 4 سایز small

همین ...

موفق باشید

پیوست ها

• sabra.jpg
    sabra.jpg
    457.4 کیلوبایت · بازدیدها: 113

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خسته نباشی آقا علیرضا.
تا اینجاش که خوبه. روی جزئیات کار بشه خیلی بهترم میشه.
یا علی :rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خسته نباشی آقا علیرضا.
تا اینجاش که خوبه. روی جزئیات کار بشه خیلی بهترم میشه.
یا علی :rose:

مرسی
بله کار شه ک خوب میشه
ولی دیگه بک رو تو مایه فست پینت زدم خیلی نمیشه رو اینجور بک ها وقت گذاشت چون خود کار رئال کار شد اگر بک رو رئال کار میکردم با عکس اشتباه گرفته میشه ,
که به نظرم خیلی لطفی نداره !
مرسی در کل از نظر شما و دوستای عزیز

nima_dsnr

کاربر VIP
بسیار کار زیبایی هست
در مقایسه با کارهای قبلیت موها رو ضعیف تر کار کردی
تقریبا تشخیص مرز موها و روسری سخته
بقیش عالی
موفق باشی

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
مرسی
نیما جان بله کم کار کردم رو موها
چون دیتیل اصلا نمیخواستم بدم
مرسی از توجهت

coelho

Member
بعد از مد تها دروری از میادین گرافیک یه کار از شما دیدیم.آورین آورین:green:
به نظرم شما که دیجیتال پینت و پرتره کار میکیند بهتره بیشتر خلاقیت به خرج بدبد.تو طراحی پرتره.وگرنه اینطور که همون عکس و رفرنس هست که که عکس باشه بهتره و فرق خاصی درشون نیست به جر اینکه پرتره شما جزئیاتش کمتره.اگر همون تصویر رفرنس یه Topaz Clean بهش اضافه میکردی میشد همین ولی تو 1 دقیقه نه 5 ساعت(شوخی) :green:البته قصد جسارت ندارم فقط حرفم اینه که نوآوری داشته باشید توی دیجیتال پینتیتگ.موفق باشیِِـــ...
:rose:

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
بعد از مد تها دروری از میادین گرافیک یه کار از شما دیدیم.آورین آورین:green:
به نظرم شما که دیجیتال پینت و پرتره کار میکیند بهتره بیشتر خلاقیت به خرج بدبد.تو طراحی پرتره.وگرنه اینطور که همون عکس و رفرنس هست که که عکس باشه بهتره و فرق خاصی درشون نیست به جر اینکه پرتره شما جزئیاتش کمتره.اگر همون تصویر رفرنس یه Topaz Clean بهش اضافه میکردی میشد همین ولی تو 1 دقیقه نه 5 ساعت(شوخی) :green:البته قصد جسارت ندارم فقط حرفم اینه که نوآوری داشته باشید توی دیجیتال پینتیتگ.موفق باشیِِـــ...
:rose:

سلام
خوب هستید ؟
مرسی از نظرتون
البته اینطور هم نیست که شما میفرماید.. با topaz یه افکت بزنید و دقیقا همین بشه بیشتر رو به کارتونی میره کار نه این سبک رئال و صد البته این کجا و آن کجا...
ارزش این کار چیه و ارزش یک پلاگین و تفاوتش کلا زمین و آسمونه

نمیدونم شما کلا پینتینگ کار کردید یا نه ؟ دقت توی شناسایی رنگ و جزیئات و کار رئال یکی از سبکهای این بخش هست... که از سبک فانتزی بسیار سخت تر و دشوار تر هست!

وگرنه کار نقاشی دیجیتال چندین سبک مختلف داره

مدل های زیادی هم داشتم که کار فانتزی انجام دادم خیلیهاشو نمیشه توی این بخش قرار بدم!

مثلا یکی از کارهام این بوده که به صورت فانتزی کار کردم!

fantastic.jpg

من در کل نقاشی رو ، هم به صورت دست و هم به صورت دیجیتال , توی سبک های مختلف تست زدم و کار میکنم ,
ولی از آنجا که هر کس به یک سبک خاص تمایل داره و اون تکنیک رو میپسنده... من هم سبک رئال رو انتخاب کردم و بهش علاقه دارم...

همونطور که میبینید کار زیر هم کار پاستل من هست که دوست دارم با دقت تمام ریزه کاری هارو در بیارم

ببخشید البته پست یکم طولانی شد

ولی در کل خواستم بگم هر کس بسته به تکنیک کارش و علاقه به اون قسمت روی اون سبک کار میکنه و برای مثال طراحی خود لب یا چشم واسه ایجاد کردن بافت رئالش شاید 30 تا 1 ساعت وقتتون رو بگیره
اگر کار نکردید پیشنهاد میکنم حتما یکبار تست بزنید نقاشی دیجیتال رو...
اون موقع تفاوت پلاگین و دستتون رو بیشتر احساس میکنید :دی

♦ و نکته دیگه اینکه وقتی مخاطب یا مشتری یا ... میاد به شما تصویرش رو میده و یا مدل میشه و یا ... انتظار داره یک خروجی حداقل شبیه به بافت و نظم چهره ی خودش بهش بدید
و اگر کارش سورئال شه و یا آبجکت دیگه بهش اضاف شه, بیشتر توی ذوقش میخوره چون قرار نیست فوتومانی کار شه واسه شخص ...

موفق باشید

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
آخه سوال خیلی ها بود.
من پست اول بدون ویرایش هم دیدم گفتم شاید سوال شما هم باشه...:دی
خوشحال میشم بازم نقد کنید
این باعث خوشحالی من میشه کاربرایی مث شما در کنارمون هستند ...
و باعث پیشرفت دیگران هم میشید

جدیدترین ارسال ها

بالا