نقاشی‏های دوبعدی شبیه بازی تراوین چطوری به کامپیوتر منتقل میشوند؟

hosin39

New Member
سلام
این سایت به قدری طبقه بندی و شاخه و زیرشاخه داره که واقعاً گیج کننده هست. امیدوارم که جای مناسبی پست رو ارسال کرده باشم.
سوال من اینه :

نقاشی‏های دوبعدی چطوری به کامپیوتر منقل و رنگ آمیزی می‏شوند؟

من ابتدا چند طرح آماده کردم و بعد از اسکن کردن توی فتوشاپ به وکتور تبدیل کردم و بعد رنگ آمیزی کردم ولی چیزی که در نظر داشتم از آب درنیومد.

به عنوان نمونه از چیزی که در نظر دارم یک تصویر از بازی تراوین هست که در زیر قرار میدم. چنین تصویری چطوری ایجاد شده؟

لطفاً راهنمایی کنید

masterNation2-rtl.png

آخرین ویرایش:

MVGM_Soft

Active Member
خوب این بستگی به میزان مهارت شما در رنگ آمیزی کار و وقتی که براش میذارید داره
این طرح ها به 2 صورت کلی طراحی میشن عده ای طرح رو روی کاغذ طراحی و اسکن می کنن
و بیشتر طراح ها طرحی رو روی کاغذ میکشن تا طرح کلی نمایان بشه و بعد با ترک پد این طرح ها رو توی برنامه های مثل ادوبی فتوشاپ می کشن و رنگ آمیزی می کنند

hosin39

New Member
و بیشتر طراح ها طرحی رو روی کاغذ میکشن تا طرح کلی نمایان بشه و بعد با ترک پد این طرح ها رو توی برنامه های مثل ادوبی فتوشاپ می کشن و رنگ آمیزی می کنند

ترک پد که ازش اسم بردید دقیقاً چیه؟

آیا کسی رو اینجا سراغ دارید که بتونه طرحهای نقاشی شده روی کاغذ رو به فتوشاپ منتقل و رنگ‏آمیزی کنه؟

Graphessional

Active Member
کاش در این مورد بجای فتوشاپ از ایلیاستریتر استفاده می کردی. زحمتی که باید روی تولید همچین تصویری کشیده بشه حیفه بواسطه بیت مپ بودنش دستخوش افت کیفیت بشه.
تو ایلیاستریتر طراحی و رنگ آمیزی کن و اگه خواستی تو فتوشاپ کار خاصی روش انجام بدی eps اونو ایمپرت کن.

hosin39

New Member
کاش در این مورد بجای فتوشاپ از ایلیاستریتر استفاده می کردی. زحمتی که باید روی تولید همچین تصویری کشیده بشه حیفه بواسطه بیت مپ بودنش دستخوش افت کیفیت بشه.
تو ایلیاستریتر طراحی و رنگ آمیزی کن و اگه خواستی تو فتوشاپ کار خاصی روش انجام بدی eps اونو ایمپرت کن.

آیا شما میتونید توی این زمینه کمکی به من بکنید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا