نظر شما در مورد این visitcard?

Webber

Well-Known Member
سلام
نظر دوستان راجبه این کارت ما چیه؟

پیوست ها

• VisitCard.jpg
    VisitCard.jpg
    39.2 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • VisitCard-posht.jpg
    VisitCard-posht.jpg
    50.5 کیلوبایت · بازدیدها: 30

Morteza76

Member
زیاد با حال نشده!

تو چاپ هم خوب در نمیاد.

روش بیشتر کار کن.

نکات مربوط به طراحی کارت ویزیت هم رعایت کن!

Mandana

Active Member
ایده اش ملوسه
اما رنگ ها رو می تونی زنده تر بگیری.مخصوصن آبی ئه وسط رو
فاصله ها رو از دور کارت رعایت کن
فونت ها رو لازم نیست اینهمه بزرگ بگیری که بهم بچسبن
چون کمتر از زمانی که فونت کوچیکه و از هم جدا، قابله خوندنه ^.^
همینا
اما دوستش دارم
موفق باشی

Webber

Well-Known Member
اصلاحات عرضی!

عرض سلام
سایز اصلی این طرح 9*5 سانتی متر است با فرمت tif و 300dpi.چون حجم طولی و وزنی زیاد بود مجبور شدم کمترش کنم که این طوری شده.طرح موقع چاپ کوچیک میشه دیگه.درسته؟
در مورد رنگش هم چون CMYK کردم،کمی تاریک شد.فونت و فاصله هم اصلاح شد.هدفم طراحی کارتی متفاوت هست که در میان انبوهی از دیگر کارت ها گم نشه.با نظر عزیزان فکر کنم به این هدف نزدیک شدم.
خوب حالا نظرتون چیه؟

با تشکر از دوستان

پیوست ها

• VisitCard-posht.jpg
    VisitCard-posht.jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 12

Webber

Well-Known Member
سلام
چون کیفیت طرح قبلی کلا پایین بود،یه تجدید نظر کلی در طرح کارت کردم و نتیجش رو می بینید.منتظر نظرات جادویی تون هستم.

پیوست ها

• NatureVisitCard.jpg
    NatureVisitCard.jpg
    46.9 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • NatureVisitCardPosht.jpg
    NatureVisitCardPosht.jpg
    43.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15

dmoukh

Member
نه
طرح قبلی بهتر بود آخه با سایه ها و ترکیباتی که رو فونتها پیاده کردی تو چاپ خوب در نمیاد
رنگ بندی : خوبه
اسلیمی های استفاده شده تو کار یه جورائیه به نظر میاد کامل نیست
گل قرمزهم با کار هماهنگ نیست

Saeed-masih

Member
سلام
آقا چرا يهو اينهمه فرق كرد؟؟؟؟؟؟؟؟ نظراي بچه ها صرفا براي بهتر شدن كار هستش نه عوض شدنش؟؟؟؟؟
كار اولتون به جز رنگش قشنگ بود و كار دومتونم فونتش ايراد داره!!!!!!!
يادمه قبلنا يه تاپيك حجيم در مورد اصول طراحي كارت ويزيت تو انجمن زده شده بود.... اگه بگردي پيداش كني كلي كمكت ميكنه.....
موفق باشي
سعيد

ghafeleh

Member
من فقط بگم که اولا اندازه کارت ویزیت باید 4.5و8.5 باشه و فاصله لبه های کارت هم باید حدود .5 میلیمتر فاصله داشته باشه و در مورد اون تاریکی که می گی من سیستم رو cmyk کردم شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl+y از قابلیت سیستم رنگ Rgb نیز بهره ببری
امیدوارم که موفق باشی

Soldier

Member
خیلی معذرت میخوام
frustratedf.gif

ولی از 2 طرح اصلاً خوشم نیومد
monkey.gif

Webber

Well-Known Member
سلام

خوبه ولی بنظرم طرح قبلی باحال تر بود!

با شما موافقم:)

طرح قبلی بهتر بود آخه با سایه ها و ترکیباتی که رو فونتها پیاده کردی تو چاپ خوب در نمیاد
رنگ بندی : خوبه
اسلیمی های استفاده شده تو کار یه جورائیه به نظر میاد کامل نیست
گل قرمزهم با کار هماهنگ نیست

به نظرم منم یه چیزی کمه ولی نمی دونم چی!؟:sad: فونت هم احتمالا فونت جلوی طرح هست دیگه.گل قرمز رو هم به این دلیل اضافه کردم که از سبزی طرح کمی کم کنه هم بوته ی گل رز رو در ذهن تداعی می کنه.حالا واقعا به نظر شما اضافس؟

سلام
آقا چرا يهو اينهمه فرق كرد؟؟؟؟؟؟؟؟ نظراي بچه ها صرفا براي بهتر شدن كار هستش نه عوض شدنش؟؟؟؟؟
كار اولتون به جز رنگش قشنگ بود و كار دومتونم فونتش ايراد داره!!!!!!!
يادمه قبلنا يه تاپيك حجيم در مورد اصول طراحي كارت ويزيت تو انجمن زده شده بود.... اگه بگردي پيداش كني كلي كمكت ميكنه.....
موفق باشي
سعيد

سلام آقا سعید.^!^
راستیتش برای بهتر شدن کار عوضش کردم.رنگ طرح اول فقط کمی تاریکه ولی رنگ مناسبی داره به نظرم.فکر کنم منظور شما هم فونت جلوئیه.

من فقط بگم که اولا اندازه کارت ویزیت باید 4.5و8.5 باشه و فاصله لبه های کارت هم باید حدود .5 میلیمتر فاصله داشته باشه و در مورد اون تاریکی که می گی من سیستم رو cmyk کردم شما می تونید با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl+y از قابلیت سیستم رنگ Rgb نیز بهره ببری
امیدوارم که موفق باشی

یه مقاله راجبه کارت ویزیت خوندم (بعدش جستجو کردم همون مقاله تو 10 تا سایت کپی شده بود.) تو همون مقاله هم گفته بود 8.5*4.5 با 300dpi.واحد که سانتی متر هست نه؟میشه بگید این کلید ترکیبی دقیقا کارش چیه؟

خیلی معذرت میخوام

ولی از 2 طرح اصلاً خوشم نیومد

سلام دوست عزیز
خیلی برام جالبه دلیلتون رو بدونم.:wink:

دلیل اصلی که من کل طرح رو عوض کردم کیفیت پایین عکس قاصدک بود.و اِلا خودم هم طرح اول رو کمی بیشتر دوست دارم.
سعی می کنم روی طرح اول کار کنم.
از تمام دوستان متشکرم واقعا فوق العاده این:wink:

be_kh

Member
به نظر من رو کار اول کار کنی خیلی بهتره. کار اول فقط رو رنگ و کمی فضا سازیش کار کن. در کل طرح اولی بهتر از دومیه

DANG3R

Member
بدک نیست ...
یکم رنگ ها مرده هستن و کیفیت و رزولیشن پایین هست ...
به قول داش مرتضی تو چاپ خوب در نمیاد :wink:

Webber

Well-Known Member
سلام
کمی تغییر در طرح اول دادم و فکر کنم کیفیتش هم خوب شده.مشکل اینه که عکس با کیفیت این تصویر پولی هست.با این حال بهتر شده.نه؟در جلوی طرح هم یه جز کوچک اضافه کردم.نظرتون چیه؟
Soldier عزیز دلیلشون رو نگفتند...
ممنونم:)

پیوست ها

• VisitCard.jpg
    VisitCard.jpg
    72.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • VisitCard-posht.jpg
    VisitCard-posht.jpg
    87.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1

جدیدترین ارسال ها

بالا