نظر شما در مورد امکانات هاست

Ocarina

Member
سلام
من قراره یه هاست از یه شرکت خریداری کنم ...خواستم قبل از اون بدونم که نظر شما درباره امکاناتش چیه یعنی عیبی مشکلی نداره؟درضمن من اولین بارمه که میخوام فضا بخرم

قیمتش سالانه: 9,900
اسم شرکتش هم به دلیل قوانین سایت محفوظ است(اگه کسی خواست بدونه mp بده)
البته اون یه مورد هم که ASP.NET ساپورت نمیکنه تو پلان 20 مگابایتی اون فعال هست
---------------------------

WEB Space : 10mb
Monthly Transfer : 500MB
Dedicated IP : By Request
MailEnamble Professional : Yes
HELM Control Panel (click here for Demo) :Yes
ColdFusion MX 7 - NEW!: Yes
Microsoft SQL 2000 Enterprise databases :Yes
Email Auto Responders :Yes
MySQL Databases :Yes
Email Forwarders :Yes
POP3 Mail:10
Sub-domains :Yes
DNS zoon edit :No
Catch All Email: Yes
Domains: 1
FTP Accounts :5
PHP 4.3.10 - Zend, Ioncube :Yes
PHP 5.0.3 - Zend :Yes
Perl 5 :Yes
ASP :Yes
ASP.NET: No
Frontpage Extensions : Yes
Custom Error Pages :No
CGI-BIN :Yes
Shared SSL :Yes
Web Based Email : Yes
Anti-virus :Yes
URL Forwarding :Yes
Graphical Web & FTP Stats :Yes
Subdomain Stats :Yes
- - - - - - - - - - - - - -
اگه عیبی، ایرادی، کمی، داشت حتماً بگین......ممنون

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز بهتر هستش یکبار قوانین سایت را بخونی‌ ! :

قانون شماره 14) از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.

Ocarina

Member
par_ham گفت:

قانون شماره 14) از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.
دوست عزیز بهتره شما هم ابتدا محتوای درخواست منو بخونی....
من اینجا تبیغ از خودم یا از شرکت دیگه ای نکردم.....و بعدش هم تو متن نامه هم وشتم که (اسم شرکتش هم به دلیل قوانین سایت محفوظ است).......اگه دلیل دیگه ای دارین بگین

Ocarina

Member
par_ham گفت:

دوست عزیز بهتره شما هم ابتدا محتوای درخواست منو بخونی....
من اینجا تبیغ از خودم یا از شرکت دیگه ای نکردم.....و بعدش هم تو متن نامه هم نوشتم که (اسم شرکتش به دلیل قوانین سایت محفوظ است).......اگه دلیل دیگه ای دارین بگین

Parham

Well-Known Member
چه فرقی‌ داره ! شما در اینجا پیغام میزانی‌ و میگی‌ که این پست را بخونید هرکس خواست به من پ.خ بزنه ... به هر حال امیدوارم مدیر بخش در صورت نیاز شما توضیحات بیشتری بده !

Ocarina

Member
par_ham گفت:
چه فرقی‌ داره ! شما در اینجا پیغام میزانی‌ و میگی‌ که این پست را بخونید هرکس خواست به من پ.خ بزنه ... به هر حال امیدوارم مدیر بخش در صورت نیاز شما توضیحات بیشتری بده !
من نگفتم که هرکی این هاست رو خواست pm بده.... گفتم میخوام یه هاست با این مشخصات بگیرم اگه کسی مشکلی یا کمبودی توش مشاهده میکنه اطلاع بده و گفتم اگه کسی میخواد بگه که شرکتش معتبر هست یا نه pm بده تا اسم شرکتش رو بگم ...........من هم خیلی خوشحال میشم که مدیر انجمن یا سایت بیاد و قضاوت کنه!

جدیدترین ارسال ها

بالا