نظر سنجی و بحث، پیرامون مسابقه حرفه ای طراحی وب سایت (شماره 2)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
mds جان، از آنجا که یک ماه قبل شروع به اطلاع رسانی کردیم، نمی توانیم زمان مسابقه را تغییر دهیم.
با توجه به پست های قبلی بنده در همین تایپیک، شما باید از فونتی استفاده نمایید که در مرورگر های مختلف یه یک شکل نمایش داده شود و در صورتی که از فونت های پبش فرض ویندوز باشد، موردی ندارد. (کم لطفی در مورد لینوکسی ها و مک ها).

در رابطه با کم حجمی کدها: شما تصور کنید که قصد ساخت یک 4 دیواری را با اجر دارید. می توانید چنان بهم ریخته اجر ها را بر روی هم سوار کنید که،.... و با آن چنان مرتب باشد که....

nero جان
شما به عنوان انجمن ما توجه بکن، Client side هست دیگه...

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
جوایز مسابقه به روز شد

جوایز مجید آنلاین
نفر اول: یک کاپ ، به صورت یک ساله پایین آواتار فرد برگزیده قرار می گیره. بهمراه یک سال اشتراک کاربر ویژه و اعتبار جهت خرید از فروشگاه مجید آنلاین.

نفر دوم: نفر دوم به صورت یک ساله کاپ در پایین اسمش قرار داده میشه، بهمراه 1یک سال اشتراک کاربر ویژه و اعتبار جهت خرید از فروشگاه مجید آنلاین.

نفر سوم: یک سال کاپ در پایین اسمش قرار داده میشه، یک سال اشتراک کاربر ویژه و اعتبار جهت خرید از فروشگاه مجید آنلاین.

شرکت هاستینگ GSH ، اسپاسنسر این سری از مسابقات طراحی وب می باشد و به برگزیدگان اول تا پنجم ، نفری 10 گیگ هاست، 50 گیگ پهنای باند با تمامی امکانات نامحدود هدیه می دهد.

NabiKAZ

Well-Known Member
البته شاید کمی دیر شده باشه، اما میشد برای یکسان سازی در IE6 هم امتیاز ویژه درنظر گرفت، هر چه باشه سازگار کردن با این موجود، یه شاهکار محسوب میشه!!!

استاد حسین دوست داریم شما هم یه طرح ارائه بدید. این یکی دیر نشده
3.gif

توی قضاوت هم تاثیر داره، چرا که متوجه میشی یکی که یه کاری کرده چه اشکی ازش در اومده
3.gif

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم نبی جان
حیف که زمان از ie6 گذشت، اما در نظر داشتم که سایت طوری طراحی بشه که وقتی css صفحه حذف شد، صفحه کاملا بهم نریزه! و خوانا باشه...

من خیلی پایم یک طرح بزنم، اما چند تا از دوستان طرح خود را فرستادند، جون من نمونه کار اونها رو دیدم، امکان داره تصور خوبی به وجود نیاد...

yakoza

Well-Known Member
دیگه حسین آقا احتیاج به طرح زدن نداره !
شناخته شدست ( معلومه که حرفه ای طرح میزنه )

design world

New Member
اقا دمتون گرم این زمان تحویل رو تمدید کنید اگه میشه تا شب پنجشنبه. خدایی فقط امروز وقت ساختن داشتم که اونم ویندوز قاط زد تا الان! فکر کنم باز دوستانی باشن که نیاز به وقت داشته باشن!
با تشکر

design world

New Member
نه مثل اینکه تا پنجشنبه شب 23:59 (00:00 جمعه ) وقت داریم اخه من اینجوری درخواست دادم. حالا یه ذره شفاف سازی کنید :d

NabiKAZ

Well-Known Member
ارادتمندم نبی جان
حیف که زمان از ie6 گذشت، اما در نظر داشتم که سایت طوری طراحی بشه که وقتی css صفحه حذف شد، صفحه کاملا بهم نریزه! و خوانا باشه...

من خیلی پایم یک طرح بزنم، اما چند تا از دوستان طرح خود را فرستادند، جون من نمونه کار اونها رو دیدم، امکان داره تصور خوبی به وجود نیاد...
خب خدا رو شکر که همچین شرطی نذاشتی چون الان که سایت رو توی ie6 امتحان کردم دیدم اوضاع واقعاً فاجعست!!!
4.gif

بهونه هم نیار، یه طرح باید بزنی

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
مدت زمان باقی مانده مسبقه تا پنجشنبه شب 23:59 (00:00 جمعه )
چشم، من هم در خدمت شما هستم.

design world

New Member
اقا من ساختم ولی متاسفانه راه ارسال پیام خصوصی رو بلد نبودم چون زیاد تو مجید انلاین فعالیت نکردم.
به همین خاطر من اینجا لینک فایلی که اپلود کردم رو میزارم و فردا پسوردش رو اعلام می کنم تا امنیت حفط بشه!
امیدوارم عذرم برای این کار موجه باشه.
حالا وقت مسابقه هم که تموم نشده یعنی 2 ساعت 10 دقیقه مونده
اینم لینک فایل:
http://rapidshare.com/files/154648086/world_design.rar.html

Domanjiri

Well-Known Member
سلام به همه ي سروران

الان ساعت 11:15 دقيقه پنجشنبه 25 مهر هست ، فقط 45 دقيقه به پايان مسابقه مونده و من كاملا مطمئن نيستم كه بتونم تو مسابقه شركت كنم در هر حال براي همه ي عزيران آرزوي موفقيت مي كنم.....

يا علي

ALI4GHA

Member
متاسفانه منم نتونستم طرحم را تموم کنم ( اگه یه هفته دیگه هم تمدید میشد نمی تونستم ) :cry:

NabiKAZ

Well-Known Member
ببینم شما ها میخواید آپولو هوا کنید؟
چرا اولش همه هورا میکشن آخرش همه پنچر میشن؟
باورکنید زیاد سخت نیست.
قرار نیست شاهکاری صورت بگیره.
همین که در حد توان یه چیز ساده باشه باورکنید مهمه.
اگر بازم تعداد شرکت کننده ها 4 نفر بود دیگه نه من نه بچه های مجیدآنلاین.

حالا...!

Domanjiri

Well-Known Member
حيف شد،منظورم صفحه اي هست كه طراحي كردم و چيزي به كامل شدنش نمونده بود ولي الان ديگه بايد به گورستاني به نام Recycle Bin بره!
البته من يه هفته وقت كم نياوردم ولي خوب ديگه، شايد اگه امروز فوتبال بازي نمي كردم و الان به جاي جنازم ،خودم پشت ميز بوم ...

اصلا مي دونيد چيه ما ايراني ها كلا همينجوري هستيم،شما يه نگاهي به انتخابات ما بندازين(كه ديگه عالي ترين سطح برنامه ريزي تو كشور هست)امكان نداره كه كمتر از 5 يا 6 بار زمانش تمديد نشه :lol:

شاد باشيد

(ببينم چي كار كردي ديگه چوكي...)

NabiKAZ

Well-Known Member
اقا من ساختم ولی متاسفانه راه ارسال پیام خصوصی رو بلد نبودم چون زیاد تو مجید انلاین فعالیت نکردم.
به همین خاطر من اینجا لینک فایلی که اپلود کردم رو میزارم و فردا پسوردش رو اعلام می کنم تا امنیت حفط بشه!
امیدوارم عذرم برای این کار موجه باشه.
حالا وقت مسابقه هم که تموم نشده یعنی 2 ساعت 10 دقیقه مونده
اینم لینک فایل:
http://rapidshare.com/files/154648086/world_design.rar.html

برای پیغام خصوصی فقط کافیه اینجا کلیک کنی و لینک و پسوردت رو بزاری تا خصوصی برای مدیر انجمن ارسال بشه:
http://forum.majidonline.com/private.php?do=newpm&u=27309

حيف شد،منظورم صفحه اي هست كه طراحي كردم و چيزي به كامل شدنش نمونده بود ولي الان ديگه بايد به گورستاني به نام Recycle Bin بره!
البته من يه هفته وقت كم نياوردم ولي خوب ديگه، شايد اگه امروز فوتبال بازي نمي كردم و الان به جاي جنازم ،خودم پشت ميز بوم ...

اصلا مي دونيد چيه ما ايراني ها كلا همينجوري هستيم،شما يه نگاهي به انتخابات ما بندازين(كه ديگه عالي ترين سطح برنامه ريزي تو كشور هست)امكان نداره كه كمتر از 5 يا 6 بار زمانش تمديد نشه :lol:

شاد باشيد

(ببينم چي كار كردي ديگه چوكي...)

تو شرکت کن من پارتیت میشم برای شرکتت
3.gif

آقایون منم شرکت نکردم:cry:

یعنی تمام مشکلاتی که می شد تو زندگیم برام پیش بیاد توی این دو هفته پیش اومد

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا