نظر سنجی دوره جدید مسابقات مدلسازی

::reza::

کاربر VIP
مجید جون معلومه خیلی دوست داری سریع مسابقه راه بیوفته . شور و هیجانت برای شروع رو دوست دارم.
موضوعات رو فقط در جایی که گفتم(در پستی که زده اید) فقط عنوان کنید. من تا غروب همرو جمع آوری میکنم و بعد تو یه پست میزارم. بعد از بین این موضوعات که تو پست گذاشتم انتخاب میکنیم.
پس لطفا تا ساعت 6 امروز مدلهایی که به نظرتون ساده و جالب میاد رو عنوان کنید. مرسی از همگیتون.:rose:

*farshid*

کاربر VIP
من یه تجربه ای از مسابقه معماری دارم ...
اونم اینه : معمولا انتخاب موضوع بر اساس رای عمومی نتیجه خوبی نداره ...
به نظرم یک متخصص مدلینگ با توجه به توانایی های بچه ها بهتر میتونه موضوع تعیید کنه.

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
من یه تجربه ای از مسابقه معماری دارم ...
اونم اینه : معمولا انتخاب موضوع بر اساس رای عمومی نتیجه خوبی نداره ...
به نظرم یک متخصص مدلینگ با توجه به توانایی های بچه ها بهتر میتونه موضوع تعیید کنه.

منم تقریبا یه همچین چیزی توی ذهنم بود ....

نمونش دفعه ی قبل که همه ماشین رو انتخاب کردن به نظر منم اینجوری خوب نیست ....

البته باید بگم نظر بچه ها خیلی مهمه ولی باید دقت کنیم که موضوعاتی که میگن خیلی سخت نباشه...

کاربر VIP
منم با فرشید موافقم. ولی دوست دارم برای شروع با نظر دوستان بریم جلو. اگه هم تمایل داشتید من یکی از همین موضوعات رو پیشنهاد میکنم. بعضی از موضوعات تکراری بود و من حذف کردم. و برخی هم نیاز به زیبراشه که هر کسی بلد نیست. البته این بگم شما آزادید با هر برنامه سه بعدی مدل رو بسازید.(تو تاپیک اصلی بیشتر توضیح خواهم داد)
تا ساعت 11 امشب هم فرصت برای انتخاب هست. فقط یکی رو انتخاب کنید

لیست موضوعات این هفته:
اسلحه - ساعت دیواری - گاو صندوق - لپ تاپ - مانیتور - کمد - موس - کیبود - پرینتر - یخچال - صندلی

آخرین ویرایش:

meysam333

Well-Known Member
منم اگه وقت کنم شرکت میکنم, اگه منظور ساعت مچی هست خوبه ولی اگه نه که همون لپتاپ
خلاصه فرقی نمیکنه و هرچی که باشه خوبه :)و جا داره که همینجا از همه مسئولین و بچه های پشت صحنه تشکر کنم :oops:
اینجا شیرازه و من میخوام مسابقه بدم :rose: I LOVE YOU MAJIDONLINE

کاربر VIP
خیلی خوبه. منم خودم یکی از همین دوتا رو پیشنهاد میکنم. یا ساعت دیواری باشه یا اسلحه. چون همه میتونند بسازندو محدودیت هم نداره. هرکسی تو توان خودش تو حد قابل قبولی میتونه بسازتش. و برای دوستانی که زیبراش مهارت بیشتری دارند فرصت خوبه تا در جزییات کار مهارت خودشونو نشون بدهند.:rose: (مخصوصا تو مدل ساعت)
یا ساعت دیواری قدیمی تو یه قصر مخوف :green: . یا یه اسلحه (چه سرد یا گرم) از نوع قدیمی و پر جزییات. برهانیکجایی؟؟ :green:
در انتخاب مدل کاملا آزادانه برخورد کنیدو فکرتون رو آزاد کنید. فکر خودتونو محدود نکنید.

موفق باشید :rose:

ssevil

Well-Known Member
دوستان کلا هر جایی خواستید نظری رای نیاره بگید من بدم اون نظرو........ :)

سعید ماجیک بدست بیا سر کوچتون کارت دارم :green:

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
رضا یه حس ششمی گفت بیا تو این تاپیک!

electricf.gif

من که گفتم یه ساعت دیواری که اسلحه هم هست میسازم. طرحش هم چند تا اومده و رفته.
لبپتاپ و صندلی و هر چی هم دوستان بگن موردی نداره فقط تعدادش محدود باشه لیست بدین اساتید!

kaffeetrinker_2.gif

در مورد جزئیات هم ممکنه به خاطر وقتم محدودش کنم اما شما به هر حال غافلگیر خواهید شد!
من میخوام یه دیوار طراحی کنم و شما هر موضوعی بکارین من اونو باهاش مچ میکنم به امید خدا.

zthinking2.gif

یا علی

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
خیلی خوشحالم این مسابقه، مثل مسابقه speed modeling شور و هیجان خودش رو بدست آورده، منم ان شاء الله شرکت میکنم، موضوع هر چی باشه خوبه، اما زیاد سخت نیاشه و نیاز به زیبراش نداشته باشه، چون من بلد نیستم. :cry:
فکر میکنم بیشترین نظر ها روی ساعت و اسلحه هست، آقای برهانی خوب ایده ای دادند، منم با این ایده موافقم، اما ساعت رومیزی با فرم اسلحه، بنظرم خیلی جالب میشه :lol:
به هر حال منم دوست دارم که باشم، البته اگر اساتید من مبندی رو در جمعشون راه بدن
موفق باشید

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
من یه نظر بدم اگه اخراجم نمی کنید :green:

حالا که موضوعها جدا شد دو تا پست بزنیم یکی برا رای گیری اسلحه یکی برا ساعت هر کی با ساعت موافق بود پست ساعت رو

تشکر میزنه هر کی با اسلحه موافق بود اسلحه رو بزنه...

جدیدترین ارسال ها

بالا