نظر سنجی دوره جدید مسابقات مدلسازی

::reza::

کاربر VIP
attachment.php

سلام به همگی
ان شاء الله که حال همگیتون خوب باشه.
یه خبر خوب برای دوستان خوب مدلساز ،دوره جدید مدلسازی همین روزها آغاز میشه.

دوره جدید قراره به صورت هفتگی باشه. هر روز اول هفته موضوع عنوان و تا روز 5 شنبه ادامه داره، شرکت کننده ها شب پنجشنبه کارها رو طبق ساعتی که اعلام خواهد شد کارشون رو در جایی آپلود کرده و برای من در همین سایت به صورت پیغام خوصی ارسال میکنند.
روز جمعه هم کارها داوری شده و نتیجه رو هم شب جمعه اعلام شده و موضوع جدید رو هم برای روز شنبه دوباره اعلام میکنیم.

سعی میکنیم موضوع طوری باشه که اکثریت بتونند در این مسابقه شرکت کنند. موضوعات طوریه هر کسی نسبت به توانش قدرت مدلسازیشو نشون بده. مهم شرکت کردن و یاد گرفتن مدلسازیه. مطمئنا کسایی که در این مسابقات شرکت میکنند میتونند بعد از مدتی پیشرفت خودشون رو به چشم ببینند.

قوانینی هم برای کارها مد نظر میگیریم. دوست دارم هم نظری در رابطه با نحوه اجرای مسابقه، موضوعات و .. دارید عنوان کنید. امیدوارم دوره جدید همه شرکت کنند.

موفق باشید
:rose:

پیوست ها

• Nazarsanji.jpg
    Nazarsanji.jpg
    46.2 کیلوبایت · بازدیدها: 169

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
رضا جون خیلی ممنون بابت ایجاد تاپیک امیدوارم این مسابقه بتونه سطح بچه ها رو بهترو بهتر کنه...

خب بچه ها شروع کنید نظرتون رو بگید ببینیم موضوع مسابقه چی باشه و ...

من نظرم برای دور اول ساعت دیواری بود که خیلی هم ساده ست به رضا هم گفتم..

راستی رضا جون داوری به عهده ی چه کسیه؟

کاربر VIP
هر نظری ، پیشنهادی و .. در مورد مسابقه، موضوع مسابقه، روز و ... دارید بگید، خجالت نکشید :green: . دوست دارم این مسابقه با طبق و میل شما برگذار بشه.
ان شاء الله موضوعات هم طوریه انتخاب میشه که همه بتونند شرکت کنند. :paint:

در مورد داوری هم با یکی دو نفر صحبت کرده ام . اگه قطعی شد میگم.

به به مسابقه
کلا مسابقه ی خوبیه ولی من یه ایده ای داشتم این که چیزی که طراحی می کنیم طرحش رو یه نفر بزنه منظورم همون اسکج اولیه هست و یه چیز باحال بزنه که مدلسازیش هم لذت داشته باشه نه اینکه بیام بگیم چرخ و یا موبایل فلان یه نفر بیاد یه موبایل جدید طرحش رو بزنه ما هم مدل کنیم

مرسی داش رضا :oops:

منم موافقم .... و امیدوارم بچه های دیگه هم موافق باشن و زودتر این مسابقه برگذار بشه .. ایشالا منم بتونم شرکت کنم (البته قول دادی مدل ها آسون باشه آ ) :wink: :cool:

راجع به نحوه مسابقه هم به نظر من همونی که گفتی خوبه . اول هفته مشخص بشه مدل و آخر هفته هم مدل ها اماده باشه ... فقط خواهش میکنم مدل ها ساده و آسون باشه تا کسی مثل من که تازه کارم ترس ورم نداره ! به نظرم مدل ها جوری باشه که با توجه به پیشرفت بچه ها سیر صعودی داشته باشه .. همین دیگه ... اینا رو خودت هم میدونی من فقط تکرار کردم :)

یا علــی

به داش ممد خودمون :rose:

با نظرت موافقم ! باحاله اما آخه داداشه گل اینجوری فکر نمیکنی کمی سخت بشه ؟ خودتو نیگا نکن که حرفه ای هستی :green:

اما اینو که گفتی یه چی به نظرم اومد .. مثلا راجع به همون ساعت دیواری که دوستمون گفتن . به نظرم اگه مثلا مدل ساعته ، بچه ها کارای تکراری و تقلیدی کار نکنن . بییان خودشون مدل رو طراحی کنن ..
اول طرح رو رو کاغذ پیاده کنن بعد اگه مورد قبول بود 3 بعدیش کنن ! (خدا رو چه دیدی یهو دیدی یکی خوشش اومد طرح رو خرید :green: )

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
خب البته به نظر من برای انجام اینکار زوده اول باید از مدلای ساده شروع کرد و اسکیس زدن برا خیلی ها سخته...

ولی نظرم اینه که کسی که میخواد ساعتی رو بسازه چند تا رفرنس بگیره و جزییاتشون رو با هم میکس کنه...

اینجوری هم یه کار جدید انجام میده هم خلاقیت هم توش هست...

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
خیلی خوبه که مسابقه دوباره می خواد شروع شه.چون این مسابقات تجربه ی خیلی خوبی هست.منکه خودم خیلی چیزی رو یاد گرفتم.
به نظر من اگر مسابقات فقط مدلسازی نباشه بهتره چون اینجوری کسل کننده میشه
به نظرمن مثلا یه هفته یه مدل آماده بدین که رندر و متریال با شرکتکننده ها باشه.یا مثل یه مدل بدین تا تکسچر بشه و یه هفتم مدلسازی.
چون یه هفته وقت زیادی نیست اگر آیتم ها جدا باشن و هر هفته یه آیتم واسه مسابقه باشه به نظرم خیلی بهتره.و بچه ها تمرکزشون روی یه آیتم.(خودم که نفهمیدم چی گفتم شما ها فهمیدین؟:lol:)

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
من فهمیدم کسی نفهمید بگه براش توضیح بدم.
خب بلا خره موضوع مسابقه چی شد؟؟؟؟؟

هیچی دیگه هر کی یه نظری بده من گفتم ساعت دیواری چون راحتم هست همه میتونن درست کنن:green:

هر کی موافقه زیر این پست رو تشکر بزنه ..

اگه هم موافق نیستید نظراته خودتون رو بگید..

خب البته به نظر من برای انجام اینکار زوده اول باید از مدلای ساده شروع کرد و اسکیس زدن برا خیلی ها سخته...

ولی نظرم اینه که کسی که میخواد ساعتی رو بسازه چند تا رفرنس بگیره و جزییاتشون رو با هم میکس کنه...

اینجوری هم یه کار جدید انجام میده هم خلاقیت هم توش هست...

آره و درسته ....
منم کلا منظورم همین بود .. که خلاقیت داشته باشه (شما بهتر گفتی . مرسی ) :)

کاربر VIP
خیلی خوبه. ماشاالله همه انرژی برای شرکت کردن دارند. در مورد موضوع هر مدل ساده ای که به نظرتون میرسه بگید. ساده بودن مدل مطلقا این نیست که ساده مدل بشه، یا بالعکس. ما فقط مدل یا کانسپت رو برای موضوع عنوان میکنیم و مدلساز باید طبق توان خودش تا جایی که میتونه روش کار کنه.
اگه به فرض موضوع مسابقه ربات بود اینطوری نیست که شما حتما بایستی یک ربات فضایی کاملا پیچیده و پرجزییات تحویل بدید . نه. اما این بسته به مهارت و خلاقیت شماست که مدل رو چطوری بسازید. همین ربات رو میشه با چند تا باکس ساده هم ساخت و هم اینکه میشه یه ربات کاملا پیشرفته و با کلی جزییات ساخت.
یا مثلا همین ساعت. اگه قراره ساخته بشه میشه با یه استوانه و چندتا باکس ساخت. ویا میشه یه ساعت خیلی خوشگل با کلی الماس و جزییات بیشتری ساخت.
یک هفته هم وقت خیلی مناسبیه. شما در طی زمان مطمئنا متوجه خواهید شد که مدلهای خیلی پیچیده رو میشه حتی در کمتر از ۴-۵ ساعت خواهید ساخت.
در مورد زمان من همین زمان رو پیشنهاد میکنم . البته باز نظر شما دوستان مهمه.
راستی اگه پستی به عنوان لیست موضوعات مسابقه زدید و بعد موضوعات دیگری به ذهنتون اومد همون پستی که زدید رو ویرایش کنید.
مرسی و ممنون از همگی:rose:

آخرین ویرایش:

کاربر VIP
مرسی فرشید جون.
مدل خیلی خوبه. بابا سلاح داغ:green:
فرشید من میگم بهتره که موضوع طوری اعلام بشه که همه بتونند شرکت کنند. مثلا اگه قراره اسلحه باشه دیگه مدل و یا نوعش رو نمیگیم. اینطوری بهتره و هر کسی طبق توان و سلیقه خودش هر طوری که راحته مدل اسلحه خودش رو انتخاب کنه. با جستجو در گوگل هر کانسپتی پیدا میشه.
موفق باشید:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا