نظر سنجی در مورد یک کارت ویزیت

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با سلام خدمت اساتید گرامی خوشحال میشم نظر دوستان رو در مورد کارت ویزیت زیر بدونم

2ujh2eh.jpg

IndianBoy

Member
اين كارت ويزيته ؟؟ !
چرا اينجوريه ... شايد من تا حالا نديدم .... اصلا به تو چه پسر ...

آقا طرحت باحال و شيكه ...
چاپشو ديگه نميدونم چجوري در مياد ... لابد ناكوت يه چيزايي ميدونه ديگه ...

موفق باشي رفيق
ايليا

MOSTAFA-M

Member
خیلی عالی و زیباست فقط اگه به نوشته های روش یه استایل یا یه پترنی چیزی بدی که از این سادگی در بیاد خیلی قشنگتر میشه

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
این دیگه چه مدلشه :دی باحاله اما خدایشش با پرینتر خونگی از روش یه پرینت بگیر ببین نوشته وسطش قابله خوندنه

AMiR

Active Member
یه پرینت تست با چاپ دیجیتال نزدیک ترین نتیجه با افست رو نشونت میده

ولی کلا خاصه

memol_515

Active Member
منم با شهرام موافقم.
تقريبا همه نوشته هات بعد از چاپ به سختي خونده ميشن.
كارت ويزيت، كارتي براي معرفيه، كار شما رو بيشتر فضاهاي خالي در بر گرفته.

اما از طرح عمودي كار خيلي خوشم اومد. راستش اولين بار بود كه ميديدم. طرح كلي هم خوبه.

موفق باشي

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با تشکر از نظرات دوستان سعی کردم نظر کلیه دوستان رو لحاظ کنم. طرح اولی رو 15 درصد روشن کردم.نظر خودم چاپ رو گلاسه براق هست به نظرم بد نمیشه تا نظر دوستان چی باشه.
طرح دوم رو هم از حمع آوری نظر دوستان بهش رسیدم باز خوشحال میشم اساتید گرام محفل ما رو گرم کنند و رهنمودهاشون رو ارائه کنن
مرسی

پیوست ها

• viz.jpg
    viz.jpg
    130.5 کیلوبایت · بازدیدها: 18

nima_dsnr

کاربر VIP
So beautiful

اینجوری خیلی بهتر شد..
هم خانات رهم خوشمل تر !>
سمت راستی بهتیرتوپرتره.....
218.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
از بین این 2 تا طرح دومی که گذاشتی من سمت چپی رو خوشم اومد.

کار قشنگی شده. بنظرم شماره تلفن رو هم بصورت فارسی و با همون فونت یکان بزنی بهتره.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با جمع بندی نظرات دوستان به طرح زیر رسیدم. شماره تلفن رو فارسی کردم و شفافیت های لازم رو اعمال کردم.نظر خودم چاپ روی گلاسه براق.کارت سفید بالا کارت ویزیت قبلی من هست که روی کتون چاپ شده بود بد هم نشد!
از این جهت میگم روی گلاسه براق که طرح بتونه حالت کلاسیک و قدیمی خودش رو نشون بده تا نظر دوستان چی باشه.فعلا نظر اکثریت روی کارت سمت راست هست و خودم و سارا خانم روی کارت سمت چپ نظر مساعد داریم:دی

2ebdfls.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا