نظر سنجی در مورد تشکیل گروه برای انجام پروژه ...

نظر شما در مورد تشکیل گروه چیست ؟

• مخالفم و نیازی به این کار نمی بینم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    12
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اگه ميدونستم اينقدر استقبال داره زودتر پيشنهادشو مي دادم !!!!

ولي خوب مي گن ماهي رو هر وقت از آب بگيري تازه است !

موفق باشيد

Mr. LonelY

کاربر فعال
منم با جلسات آنلاین موافقم، البته اگه امکانش باشه و دوستان دیگه مشکلی نداشته باشن

ma30h

Member
ببخشید اجازه هست؟!!!!!:-?
من از خیلی قدیمی های مجید آنلاین نیستم اما یه جورایی نمک گیریم!!! چند ماهی بود که می خواستم حالا یا در قالب یه تاپیکی با این سرو شکل و یا حتی پیام های خصوصی در مورد تشکیل یه تیم فنی بحث کنم اما خوب چون خیلی برو بیا ندارم طبیعی بود که حرفم مثل آقا محسن خریدار نداشته باشه!!!!
به هر حال قضیه رو یابد اینجوری ببینیم:
توی یه همچین گروهی یا افرادی با سطح متوسط هستند که در اولویت اول دوست دارند که یاد بگیرند و تجربه کسب کنند و از طرفی هستند کسانی که حرفه ایی هستد و صرفاً دوست دارند که کسب در آمد کنند.
پس می شه یه گروه آموزشی تحقیقاتی در فاز اول و در فاز دوم یه گروه فنی و تجاری داشته باشیم ؛ مثلاً اعضا بعد از تعیین شدن سطح بندی بشند و مثلاً 6 نفر کسانی هستند که هنوز باید فوت فن as رو یاد بگیرند و 4 نفر هم حرفه ایی هستد می شه یه زمان بندی کرد که مثلاً اون 6 نفر حتی با پرداخت هزینه ای به حرفه ایی ها تحت یه سری حلسات حضوری آموزشی کار محور اکشن اسکریپت رو یاد بگیرند اینطوری تو فاز اول گروه متوسطه آموزش دیدند و گروه حرفه ای هم کسب در آمد کردند در کنار این پروژه های کار محور هم پیشرفت کرده و حتی شاید به سود دهی هم رسیده باشه ، و بعد از این مرحله با یک گروه کاملاً یک دست و هماهنگ طرف هستیم که می تونه به شدت مفید هم باشه...

می دونم خیلی حرف زدم اما موقعیت خوبی بود که پیشنهادم بگم، منتظر مشت و لگد های شما هم هستم!!!!:snap:

nasa804

New Member
سلام
من هم کاملا با دوست عزیزمون ma30h موافقم.امیدوارم هر چه زودتر این تشکل پا بگیره. من که برای عضویت در آن لحظه شماری می کنم.
نادر صالح اوف

ma30h

Member
الو....الو.... آقا محسن صدای منو می شنوی؟
الــــــــــو..... کسی اونجا هست؟:)
آقا چی شد؟ من این تاپیک از صفحه 2_3 انجمن پیدا کردم ، بحث داشت به یه نتایجی می رسید که یه دفعه....!:-?

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب فكر مي كنم محسن عزيز براش كاري چيزي پيش اومده و نمي رسه به انجمن سر بزنه !!!

خوب دوستاني كه مي خوان توي اين گروه باشن با درج نوع فعاليت و تخصص خودشون همينجا پست بزنن و از افراد گرافيك پيكسل ( فتوشاپ و

غيره ) دعوت به اين گروه مي كنيم .

موفق باشيد

Mr. LonelY

کاربر فعال
سلام دوست من

خوب فكر مي كنم محسن عزيز براش كاري چيزي پيش اومده و نمي رسه به انجمن سر بزنه !!!

خوب دوستاني كه مي خوان توي اين گروه باشن با درج نوع فعاليت و تخصص خودشون همينجا پست بزنن و از افراد گرافيك پيكسل ( فتوشاپ و

غيره ) دعوت به اين گروه مي كنيم .

موفق باشيد

آونگ جان قرار بود (و هست) اول یه سری جلسات آموزشی، توجیهی و اینا بزاریم تا بچه ها به سطح کافی برسن، چون خیلی ها مثل من سطحشون پاییه! (البته جسارت به دوستان و اساتید نباشه)، وقتی که بچه ها به سطح کافی و کامل و خوب و متناسب و ... رسیدن اون وقت کارمون رو شروع کنین
اگه شما لیدر این گروه میشین بگو تا من ی پیام خصوصی بهت بدم و کارایی که با مهسن جان انجام دادیم و قرار بود انجام بدیم رو به اطلاعتون برسونم!

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام
واقعا ببخشید من سر می زدم ولی فکر می کردم کسی دیگه سر نزده که بحث اونقدر رفته پایین
من هستم در خدمتتون
راستی دو سه تا از دوستان موافق هستن که کارها با ایمیل انجام بشه و بقیه هم خیلی از هم دور هستیم مثلا بابل مشهد تهران شیراز کاشان و ... که به نظر من هم مشکلات زیادی رو برای هماهنگی خواهیم داشت.

خلاصه برای رفع مشکل پیشنهادی دارید بدید و لیدر هم انتخاب کنیم که انشاء الله سریعتر حرکت انجام بشه

موفق باشید

Mr. LonelY

کاربر فعال
مرسی محسن جان
ولی در مورد لیدر شما یا آونگ جان بشین بهتره شاید هم مشترکن!!!
دلیلش واسه همه روشنه دیگه و نیاز به توضیح نداره!

ma30h

Member
سلام؛
آخیــــــــــــــــــــــش!! وقتی تاپیک از صفحه 2 و 3 پیدا کردم گفتم دیگه....!:neutral:
اما یه نکته پیشنهادی برای دوستان تهرانی و شهرستانی:
ببینید اول از همه بعد معرفی لیدر در چنین گروهی باید از هم بپرسیم واقعاً هدف گروه چیه؟ بعد به فکر هماهنگی باشیم؛
اما در رابطه با هماهنگی من یه چیزی به عقل ناقصم می رسه اونم تشکیل کار گروه های غیر مرکزی ، یعنی اینکه بعد از مشخص شدن هدف و برنامه ( آموزشی ، کاری ، فنی و زمانی) گروه . یه گروه مرکزی در تهران تشکیل می شه (البته حضوری نه مجازی) و کار استارت می خوره، حالا زمان تعیین سطح: یعنی ما بی سوادا یه طرف ، حرفه ایی ها هم اونطرف! تنها چیزی که می مونه "طرح کار" از اینجا به بعد می شه به راحتی کار گروه های غیر مرکزی را با لیدر های بومی تو شهرستان ها تشکیل داد و تمام گروهک ها طبق یه جدول زمانبندی واحد وظایفشون انجام می دند . اینجوری هماهنگی هم راحت:
جلسات گروه های بومی به صورت حضوری و جلسات هماهنگی کلی به صورت مجازی انجام می شه یعنی مثلاً تهرانی ها تو تهران و شیرازی ها تو شیراز جلسات هفتگی کاری و آموزشی خودشون طبق برنامشون انجام می دند و برای هماهنگی ها یا گزارش کار های سراسری هم جلسات مجازی به صورت ماهانه انجام می شه البته در طول این زمان هم قطعاً لازم که لیدر های هر منطقه با هم در ارتباط باشند.

عجب لایحه خفنی شداااااااااااااااااا!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
حالا اگه خوشتونم نیومد زدحال نزنیدا مثل این تاپیک همسایه اینجام درگیری می شه!!:mad::snap:
:rose:

Mr. LonelY

کاربر فعال
سلام؛
آخیــــــــــــــــــــــش!! وقتی تاپیک از صفحه 2 و 3 پیدا کردم گفتم دیگه....!:neutral:
اما یه نکته پیشنهادی برای دوستان تهرانی و شهرستانی:
ببینید اول از همه بعد معرفی لیدر در چنین گروهی باید از هم بپرسیم واقعاً هدف گروه چیه؟ بعد به فکر هماهنگی باشیم؛
اما در رابطه با هماهنگی من یه چیزی به عقل ناقصم می رسه اونم تشکیل کار گروه های غیر مرکزی ، یعنی اینکه بعد از مشخص شدن هدف و برنامه ( آموزشی ، کاری ، فنی و زمانی) گروه . یه گروه مرکزی در تهران تشکیل می شه (البته حضوری نه مجازی) و کار استارت می خوره، حالا زمان تعیین سطح: یعنی ما بی سوادا یه طرف ، حرفه ایی ها هم اونطرف! تنها چیزی که می مونه "طرح کار" از اینجا به بعد می شه به راحتی کار گروه های غیر مرکزی را با لیدر های بومی تو شهرستان ها تشکیل داد و تمام گروهک ها طبق یه جدول زمانبندی واحد وظایفشون انجام می دند . اینجوری هماهنگی هم راحت:
جلسات گروه های بومی به صورت حضوری و جلسات هماهنگی کلی به صورت مجازی انجام می شه یعنی مثلاً تهرانی ها تو تهران و شیرازی ها تو شیراز جلسات هفتگی کاری و آموزشی خودشون طبق برنامشون انجام می دند و برای هماهنگی ها یا گزارش کار های سراسری هم جلسات مجازی به صورت ماهانه انجام می شه البته در طول این زمان هم قطعاً لازم که لیدر های هر منطقه با هم در ارتباط باشند.

عجب لایحه خفنی شداااااااااااااااااا!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
حالا اگه خوشتونم نیومد زدحال نزنیدا مثل این تاپیک همسایه اینجام درگیری می شه!!:mad::snap:
:rose:

حرف شما درست مسیح جان ولینه دیگه اینقدر حرفه ای
به خدا اونایی که شرکتای بزرک دارند و توهر شهرستانی نماینده دارن اینقدر سخت نمیگیرن
موضوع رو خیلی کنده کردی
ما داریم رو یه چنتا راه کار اساسی کار میکنیم، ب نتیجه ی قطعی که رسیدیم حتما بیان میکنیم تا بقیه ی بچه های گروه متلع شن

ولی کلا شما اینقدر سخت نگیر

mohsensemsarpour

کاربر فعال
بچه ها به نظر من دیگه همه چیز مشخص شده فقط دوستان لطف کنن سریع شهر خودشون رو مشخص کنن ببینیم چند تا از هر شهر داریم و انشاء الله شروع خیلی دیر شد بچه ها (یادتونه بعضیا می گفتن این گروه شکل نمی گیره) پس نذارید صحبتشون درست بشه ... (البته من به همه دوستان که این مطالب رو گفتن احترام می زارم ولی بیشتر از اون به ایده و گروه خودمون)

موفق باشید
پس همه سریع شروع کنید به نوشتن اسم شهرتون سریع هم یکی از اعضای هر شهر به عنوان رابط اون شهر با بقیه شهرها خودشو معرفی کنه

icwiiw شما هم یه زحمتی بکش و کلیه موارد رو از قبیل نام اعضا و شماره تماسشون و شهرشون رو از شون بگیر و در قسمتی که با هم صحبت کردیم و زحمتش رو کشیدید و درستش کردید سریعا قرار بده تا اون بخش رو هم به بچه ها معرفی کنیم

منتظرم ...

ma30h

Member
به خدا اونایی که شرکتای بزرک دارند و توهر شهرستانی نماینده دارن اینقدر سخت نمیگیرن
موضوع رو خیلی کنده کردی
ما داریم رو یه چنتا راه کار اساسی کار میکنیم، ب نتیجه ی قطعی که رسیدیم حتما بیان میکنیم تا بقیه ی بچه های گروه متلع شن

ولی کلا شما اینقدر سخت نگیر
:green::green::green::green:
من که گفتم لغتاش یکم قلمبه سلمبه شد اما تهش همونه که همه نظر دارند فقط نکته اش سر نوع هماهنگی که قطعاً اگه حضوری و مجازی با هم قاتی بشه سرعت هم بالا تر می ره ، پیشنهاد من تجربه شخصیم از کار و تجارتی که الان درگیرش هستم من و گروهم بعد از کلی بالا پایین کردن کارای تجاریمون اینجوری انجام می دیم؛
اما به هر حال الان منتظر تصمیم جلسه شما اساتید پشت در های بسته هستیم!!:)

Mr. LonelY

کاربر فعال
دوستان موارد زیر رو به صورت پ خ واسه من بفرستند

1. نام :
2. نام خانوادگی :
3. تاریخ تولد :
4. شماره تماس :
5. آدرس :
6. سابقه کاری :
7. توانایی ها :
8. هر چیز دیگه ای که به نظرتون مهمه :
9. ایمیل : (یاهو باشه ترجیها)

این اطلاعات فقط فقط فقط برای هم گروهی هاتون نمایش داده میشه!!!!

دوستانی که میخوان عضو شن حد اکثر تا تاریخ 7/8/1388 اطلاعات خودشون رو بفرستند.

آخرین ویرایش:

ma30h

Member
نظرن شما یه توضیجی از وضعیت و پیشرفتی که الان تو صفحه 4-5 بهش رسیدیم رو تو صفحه اول همین تاپیک هم بنویسی بد نیست!

آخرین ویرایش:

Member
من برای شروع کار یه پروژه کوچیک گسترده در نظر گرفتم که عام المنفعه هست
البته کار مجانی پخش میشه و بیشتر جنبه پاور استارت و معرفی گروه (مافیا) رو داره ولی ممکنه فرصت خوبی برای برای اعضاء باشه که کارشون رو نشون بدن و به مردم معرفی کنن شاید هم بتونن ازش کسب درامد هم بکنند
من این پروژه رو برای خودم در نظر گرفته بودم ولی حالا که فکرشو میکنم میبینم شریکی بهتره . پس بهتره هرچه زودتر گروهها رو شکل بدیم و شروع کنیم که خیلی کار براتون دارم

البته اگه تونستم اسپانسر براش بگیرم همش مال خودمه (من آدم باحالیم اگه زیاد درامد داشت با شما هم شریک میشم) پس از همین حالا که هنوز شروع نکردیم بگم که به این کار به چشم تجربه نگاه کنید و یه وقت با خودتون نگید که فلانی زحمت ما رو داره بالا میکشه چون هدف من از این کار دادن فرصت به بقیه اس . سهم خودتون رو ازش پیدا کنید و به موفقیت دیگران حسادت نکنید.

فقط بهم بگید که انحصار کار رو برای خودمون نگه داریم(حجم کارتون بیشتر میشه) یا اوپن سورس بزنیمش(هر کس خواست میتونه ادیتش کنه)؟

خیلی حرفه ای تر از اونی که فکرشو میکنی
مثلا ما قصد داریم بازار مالتی مدیا رو تکون بدیم

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

با تشكر از Prs عزيز

فعلا بايد گروه تشكيل بشه بعد پروژه !!!

دوستان لطف كنند اطلاعات خودشونو براي icwiiw ارسال كنند براي عضويت در گروه !!

موفق باشيد

mohsensemsarpour

کاربر فعال
من هم با آونگ موافقم
با اجازه شما بنده سمت برخی از اعضا رو مشخص می کنم که مشکلی پیش نیاد
فعلا هر چه سریعتر اسامی رو برای ثبت نام برای icwiiw عزیز ارسال کنید

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا