نظر سنجی در مورد تشکیل گروه برای انجام پروژه ...

نظر شما در مورد تشکیل گروه چیست ؟

• مخالفم و نیازی به این کار نمی بینم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    12
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
روی صحبت من با بچه هاییه که از خیلی وقت پیش توی جمع مجید آنلاین بودند مثلا خودم از سال 1383 با یه یوزر و از سال 1386 با یه یوزر دیگه دارم اینجا فعالیت می کنم. همیشه توی این سال ها صحبت از تشکیل یک گروه حرفه ای برای انجام پروژه های فلش و مالتی مدیا و طراحی وب بوده و هست و همین تازگی هم دوباره بحثش مطرح شده ، از کلیه دوستانی که علاقه مند هستند به تشکیل یک گروه کاملا حرفه ای برای انجام پروژه های فلش درخواست می کنم نظراتشون رو اینجا بنویسن و سابقه کاری خودشون رو هم اینجا درج کنند تا اگر امکانش بود یک گروه تشکیل بدیم و با استفاده از برگزاری جلسات هماهنگی بیشتر با هم آشنا بشیم و کار رو شروع کنید.

همچنین برای شروع کار می تونیم یه پروژه ی حرفه ای رو در نظر بگیریم و دسته جمعی روش کار کنیم تا انشاء الله هم یه نمونه کار خوب داشته باشیم و هم بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم در مورد نمونه کار هم می شه بیشتر صحبت کرد و اون رو هدفمند کرد مثلا برای شرکت در مسابقات رسانه های دیجیتال که به این ترتیب شانس پیروزی و کسب مقام ما بیشتر شده و در صورت کسب مقام می توانیم اعتماد کارفرمایان را برای انجام پروژه های بعدی جلب نماییم.

در مورد شرایط همکاری و نوع قرارداد یا ... هم اگر نظری یا پیشنهادی دارید بفرمایید تا در صورت تشکیل گروه در اولین جلسه درباره این موضوع بحث و تبادل نظر کنیم.

در ضمن کسانی که علاقه مند هستند به تشکیل گروه بگن که اسم اونها رو اینجا اضافه کنم .

اسامی کسانی که تا کنون اعلام آمادگی کرده اند :

1. mohsensemsar
2. icwiiw
3. sam_tehranie
4. nasa804
5. alionline1366
6. ₧
7. amird

منتظر شنیدن نظرات شما هستم

موفق باشید

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
دو نفر تا الان در رای گیری شرکت کردند خواهش می کنم هر کس در رای گیری شرکت می کنه اسم خودش رو اینجا بنویسه با مشخصات در صورت امکان برای همکاری چون ما نمی دونیم چه کسانی در رای گیری شرکت کردند

با تشکر فراوان

Mr. LonelY

کاربر فعال
محسن جان درسته ما آماتوریم و حدود چند ماه هم بیشتر نیست که داریم تو این سایت فعالیت میکنیم ولی خوب ما هم علاقه مند عضویت تو این گروه هستیم
واسه اینکه درکنار اساتیدی مثل شما و بقیه دوستان مسلما چیزهایی یاد میگیریم که با پرداخت هیچ هزینه ای قابل یاد گیری نیست
این درست نیست که روی صحبتتو فقط با بچه های قدیمی بگیری!
ما هم دل داریم به خدا!
خودت بهتراز هرکس دیگه ای میدونی که شیکستن دل آدما خیلی گناه بزرگیه.
من و خیلی خیلی دیگه ازدوستان مثل من علاقه مندند که مشارکت داشته باشند
ما رو هم دریاب!

mohsensemsarpour

کاربر فعال
محسن جان درسته ما آماتوریم و حدود چند ماه هم بیشتر نیست که داریم تو این سایت فعالیت میکنیم ولی خوب ما هم علاقه مند عضویت تو این گروه هستیم
واسه اینکه درکنار اساتیدی مثل شما و بقیه دوستان مسلما چیزهایی یاد میگیریم که با پرداخت هیچ هزینه ای قابل یاد گیری نیست
این درست نیست که روی صحبتتو فقط با بچه های قدیمی بگیری!
ما هم دل داریم به خدا!
خودت بهتراز هرکس دیگه ای میدونی که شیکستن دل آدما خیلی گناه بزرگیه.
من و خیلی خیلی دیگه ازدوستان مثل من علاقه مندند که مشارکت داشته باشند
ما رو هم دریاب!

دوست عزیز سلام
در مورد اینکه گفتم از قدیمی ها چون اونا رو بیشتر می شناسم و می دونم توانایی دارند و چند ساله هم دیگه رو خوب می شناسیم و با هم همکاری های دورادور داشتیم و فکر کردم می شه تیم تشکیل داد ولی نگفتم دوستان جدید = ورود ممنوع هر کس امروز عضو شده معلوم نیست 5 روز یا 30 روزه دیگه چقدر پیشرفت می کنه

در مورد نوع صحبت هام با شما هم توضیحات کامل رو اینجا بخونید لطفا
http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=874419#post874419

به هر حال من اسم شما رو به عنوان نفر دومی که اعلام آمادگی کردید یادداشت کردم در پست اول همین تاپیک

موفق باشید

evt

Member
حرکت خوبی است .
تشکیل چنین گروه ها و تشکل هایی مخصوصا برای کسانی که هنوز درگیر پروژه ها نشده اند بسیار ذی قیمت است .
من نمی توانم به دلایل شغلی اعلام آمادگی کنم . اما چون درگیر پروژه ها و مشکلات آن ها بوده ام تا بتوانم کمک خواهم کرد .

alionline1366

Active Member
منم مشغله شغلي زياد دارم ولي قديمم اعلام آمادگي كرده بودم الانم اعلام آمادگي ميكنم اگه درست برنامه ريزي بشه عاليه و دوستان هم وسط كار زيرش نزنن

mohsensemsarpour

کاربر فعال
حرکت خوبی است .
تشکیل چنین گروه ها و تشکل هایی مخصوصا برای کسانی که هنوز درگیر پروژه ها نشده اند بسیار ذی قیمت است .
من نمی توانم به دلایل شغلی اعلام آمادگی کنم . اما چون درگیر پروژه ها و مشکلات آن ها بوده ام تا بتوانم کمک خواهم کرد .

منم مشغله شغلي زياد دارم ولي قديمم اعلام آمادگي كرده بودم الانم اعلام آمادگي ميكنم اگه درست برنامه ريزي بشه عاليه و دوستان هم وسط كار زيرش نزنن

دوستان عزیز سلام
اگر انشاء الله تعداد به حد مطلوبی رسید یک قرار ست خواهیم کرد تا انشاء الله بیشتر در مورد کار صحبت کنیم بنده خودم هم مشغله کاری زیادی دارم اما فکر می کنم بتوان با برنامه ریزی مشکلات رو تا حد زیادی حل کرد.

موفق باشید

sam_tehranie

New Member
منم موافقا من هم قبلا میومدم مجید آنلاین ساله 84 حتی یکی از هاستامم از مجید گرفتم منم میخواستم یه تاپیک بزنم در این خصوص خیلی خوشحال میشم کمک کنم منم میتونم در گرافیک هدر لوگو و بنر و php فلش و کارهای دیگه کارای خوبی براتون انجام بدم من هم اکنون اعلام آمادگی میکنم.

nasa804

New Member
سلام
ایده خوبی است. من هم خوشحال می شوم در حد توانم در آن شرکت کنم.زمینه کاری من هم گرافیک وب سایت و فلش می باشد.آخرین کار من هم سایت www.dinapart.com می باشد.
با تشکر از دوستان
نادر صالح اوف

Mr. LonelY

کاربر فعال
سلام
ایده خوبی است. من هم خوشحال می شوم در حد توانم در آن شرکت کنم.زمینه کاری من هم گرافیک وب سایت و فلش می باشد.آخرین کار من هم سایت www.dinapart.com می باشد.
با تشکر از دوستان
نادر صالح اوف

کار جالبی بود
ولی بازم روش کار کنی میتونی خیلی بهتر و خیلی قشنگ ترش کنی، جا واسه بهینه سازی خیلی داره
موفق باشی!

Member
برام جالبه ببینم که چند نفر حاضر به همکاری هستند
من میتونم پروژه شروع رو بدم و همچنین ایده های کارها رو
--------------
من که as3 بلد نیستم بیو

Mr. LonelY

کاربر فعال
مسلما ما باید با as 3.0 کارکنیم
ازاونجایی که بیشتر بچه ها با as 3.0 زیاد آشنا نیستن فکر میکنم باید یه حد زمانی مشخص کرد که دوستان بتونن خودشونو به as3.0 کاملا مسلط کنن مثل 1ماه، 2 ماه یا بیشتر و یا کمتر
میتونیم تو قرار هایی که میزاریم (البته اگه گزاشته شه) دست جمعی رو as3.0 کار کنیم و مشکلتمونرو حل کنیم
البته اگه اشخاصی مثل هادی جان عزیز ، آقا آونگ و BioDread جان هم به ما بپیوندند (البته اگه افتخار بدن) که واقعا فوقولاده میشه

mohsensemsarpour

کاربر فعال
بچه ها ممنون از اینکه همه وقت گذاشتید فقط خواهش می کنم از مسیر بحث خارج نشید

من چند روز دیگه صبر می کنم تا بچه های دیگه (مثل دوستام محمد و آونگ و کیا(اگر افتخار بده) و جواد و ...) و دیگر دوستان بیان اینجا و اسمشون رو اضافه کنند.

در مورد استفاده از اکشن 2 یا 3 مسلما باید بگم ما می خوایم این گروه رو ایجاد کنیم که در جا نزنیم و اگر قرار باشه با اکشن 2 و فلش 8 کار کنیم محسن سمسار که الان داره این کار رو انجام می ده و نیازی نیست این گروه تشکیل بشه (البته من با cs4 هم کار کردما :) )

ما قصدمون بیشتر بحث تحقیقاتیه حتی اگر این گروه بازده مالی هم نداشته باشه من یکی که مشکلی ندارم ...

منتظر همکاری خوب همه هستم

موفق باشید

BioDread

Banned
چون هدف توش نمیبینم

مثل اینه

داری راه میری - انرژی میزاری
اما نمیدونی به کجا!!!!!!!!!!!

Mr. LonelY

کاربر فعال
چون هدف توش نمیبینم

مثل اینه

داری راه میری - انرژی میزاری
اما نمیدونی به کجا!!!!!!!!!!!

خوب مسلما هر گروهی به یه منیجر یا لیدر احتیاج مبرم داره
این مدیره که اهدافو مشخص میکنه و کارارو تقسیم میکنه
زود قضاوت کردن درست نیست، زمان همه چیزو مشخص میکنه!
for my BioDread :rose:
:)

amird

خبرگان انجمن فلش
منم هستم ولی در حد توانم . (توان من = مهدکودک :green:)
ایده خوبی هست
به امید داشتن همکاری های خوب و موفق

یه سوالی : جلسات به صورت آنلاین هست دیگه ؟؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا