نظر سنجی در مورد تشکیل گروه برای انجام پروژه ...

نظر شما در مورد تشکیل گروه چیست ؟

• مخالفم و نیازی به این کار نمی بینم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    12
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mr. LonelY

کاربر فعال
با تشکر از دوستان که این فرصت رو ب من دادن
من آخر هفته اعضا ر اعلام میکنم
البته با اجازه اساتید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
با تشکر از دوستان که این فرصت رو ب من دادن
من آخر هفته اعضا ر اعلام میکنم
البته با اجازه اساتید

در حال حاضر شما مدیر هماهنگی کلیه بچه ها باشید و کارها رو پیگیری کنید تا انشاء الله سمت های قطعی مشخص بشه و رفته رفته با در آمد زایی گروه بتونیم از خجالت دوستان در بیاییم.

موفق باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
یه نکته ؟؟
من قبلا اطلاعاتم رو برای آقا محسن فرستادم . بازم لازم هست تا برای iciiw بفرستم ؟؟

ممنون

mohsensemsarpour

کاربر فعال
بذارید حدس بزنم
حدسای بایو درست از آب در اومد؟

سلام دوست عزیز
نه درست حدس نزدید دوستان همه دارن اسامی خودشون رو به icwiiw می دن تا انشاء الله در آخر هفته یعنی فردا کلیه اسامی بچه ها مشخص بشه و انشاء الله اولین جلسه رو توی یاهو به صورت آنلاین برگزار خواهیم کرد شما هم اگر علاقه مند به عضویت هستید هر چه سریعتر اسم و مشخصات خودتون رو برای icwiiw ارسال کنید

در مورد تعویض آواتار هم یه نظرسنجی بزارید بچه ها فکر نمی کنم با این مشکلی داشته باشن اما اگر همه نظرشون این باشه بنده همیشه به نظر جمع احترام گذاشتم

موفق باشید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
طبق قولی که داده بودیم خدا رو شکر گروه تشکیل شد و شروع فعالیت گروه رو از همین جا اعلام می کنیم
کلیه اخبار و اطلاعات گروه در وبلاگ www.iflashg.wordpress.com درج خواهد شد
لذا از کلیه علاقه مندان ، اعضا و دوستان خواهشمندیم که با مراجعه به این وبلاگ در جریان کلیه امور گروه فلش کاران ایران قرار گیرند

موفق و پیروز باشید

Member
سایت قشنگی بود ساده و جذاب
ببینم اعضاع هم میتونن توش لاگین کنن پست بدن؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

خير . فعلا نميشه . بيشتر بفكر يك وبسايت واسه گروه هستيم

آخرين خبر در همون وبلاگ خبري گروه فلش كاران ايران

موفق باشيد

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان امیدوارم که این بحث توسط مدیران بسته بشه و دیگه همه برای اطلاع از اخبار گروه به وبلاگ موقت گروه به آدرس www.iflashg.wordpress.com مراجعه کنند . زمان اولین جلسه آنلاین گروه هم اعلام شده که در وبلاگ می تونید جزئیات اون رو مطالعه کنید در ضمن هر یک از دوستان دیگه هم که قصد عضویت داره لطف کنه و در وبلاگ در قسمت نظرات اسم و آی دی یاهوی خودش رو اعلام کنه که به جمع گروه اضافه بشه .

موفق و پیروز باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام محسن جان
اقا این سایت روی کامپیوتر من مشکل داره توی نمایش خیلی از چیرها سر جاشون نیستن .
ممنون در شمت با ie7 تست کردم

mohsensemsarpour

کاربر فعال
حق با شماست
تم کلی وبلاگ رو تغییر دادم و اون رو روی کروم - سفری - آی ای 7 تست کردم مشکل نداشت

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا