نظر سنجی برگزاری مسابقه طراحی وب

L-B

Well-Known Member
ممنون /
در مورد لودینگ فونت دستور لود رو جز css3 حساب کنیم یا css2 چون این دستور پشتیبانیش به css3 وارد شد .
و این مسئله که ( اونجور که من سرچ کردم ) در IE این لودینگ باید با فرمت eot انجام بشه ... یا برطرف شده ؟ فرمت های داده شده ttf هستش .

-----
our projects باید به صورت متنی باشه ؟
-----

با تشکر
در آخر هم از ستاد تضعیف روحیه به دیگر شرکت کنندگان :دی :wink:
[تا اینجا فعلا کدینگ شده ]
(عکس اتچ شده)

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    271.4 کیلوبایت · بازدیدها: 26
آخرین ویرایش:

dishlame

Member
جاوااسکریپت هم که هست ! اگه جاوااسکریپت نبود شرکت می کردم 100% ! اینجوری کلی امتیاز از دست می ره

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادت

در مورد لودینگ فونت دستور لود رو جز css3 حساب کنیم یا css2 چون این دستور پشتیبانیش به css3 وارد شد .
و این مسئله که ( اونجور که من سرچ کردم ) در IE این لودینگ باید با فرمت eot انجام بشه ... یا برطرف شده ؟ فرمت های داده شده ttf هستش .
با هر روشی که در نظر دارید، باید این کار را انجام دهید...

جاوااسکریپت هم که هست ! اگه جاوااسکریپت نبود شرکت می کردم 100% ! اینجوری کلی امتیاز از دست می ره
شما شرکت کن، به فکر امتیاز نباشید، مطمین باشید در آینده کمک زیادی به شما می کنه

نحوه ارسال پروژه های پایانی:
- فایل را زیپ کرده، پس از قرار دادن رمز بر روی آنها، در جایی آپلود کرده، سپس مسیر آپلود و رمز آن را برای من پیام خصوصی کنید
- می توانید فایل را برای من میل کنید: [email protected]
- اگر فایل پروژه خود پیش از پایان مسابقه ارسال کرده بودید، می توانید مجدد تصحیح کرده و دوباره ارسال کنید
- به هیچ عنوان پس از پایان مسابقه، هیچ فایلی قبول نمی شود

موفق باشید

our projects باید به صورت متنی باشه ؟
بله، باید متن باشد

• Like
Reactions: L-B

L-B

Well-Known Member
یک سوال کوچیک میشه از توابع کتابخونه ای جاوا اسکریپت و جی کوئری استفاده کرد؟

L-B

Well-Known Member
این دو میتن زیر هم باید به صورت متنی باشه درسته ؟
constectu torque
special 2011
اگه متن باید باشه استفاده از گرافیک برداری و svg در تمام مرورگرها قابل نمایش هست !؟ چون امتحان کردم تو کروم و فایرفاکس جواب داد : (

farik

Well-Known Member
باسلام..
یک سوال هم من داشتم..اون shape هم باید متنی باشه؟..

monjiemelal

New Member
جوایز مسابقه خیلی ناچیزه، و مهمتر از همه داوری منصفانه نیست، لطف کنید از چندین داور حرفه ای و با تجربه برای این مسابقات کمک بگیرید.
طراح گرافیک، کدنویس frontend و backend

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
تاریخ پایان مسابقه: ساعت 24 روز شنبه 19 شهرور ماه (پس از پایان تاریخ، هیچ کاری پذیرفته نمی شود)
درود بر شما
جوایز مسابقه خیلی ناچیزه
درسته که جوایز مالی نیست، اما ارزش مالی نفر اول، بیش از 300،000 تومان هست.
هدف برگزاری مسابقه، ارتقا دانش شرکت کنندگان و دیگر طراحان وب هست.

داوری منصفانه نیست، لطف کنید از چندین داور حرفه ای و با تجربه برای این مسابقات کمک بگیرید.
دلیلی بر غیر منصفانه داوری اعلام نکردید!
اتفاقا مسابقه امسال از 3 داور بهره می برد (هر چند پیشتر در همین تایپیک اعلام شد که علاقه مندان به داوری، می توانند درداوری شرکت کنند).

اتفاقا اگر شما دانش داوری را در خود می بینید، می توانید به عنوان داور شرکت کنید.

موفق و سربلند باشید

L-B

Well-Known Member
با تشکر از حسین عزیز و دیگر شرکت کننده ها ...
من همین الان کارم تموم شد و کار رو فرستادم ... :دی
فقط تنها مسئله ای که الان متوجه شده یکم تو ie7 نمایشش متفاوت در اومد ...
(با ie 8 که رو سیستم بود جلو میرفتم و ie 7 رو انلاین چک میکردم ...... )
مسابقه ی خوبی بود .. مطالب جدیدی ای هم در کنارش فرا گرفتیم ...
افتخاری بود در کنار حرفه ای ها باشیم .... البته میون اونها رتبه اوردن هم سخته ... :دی
....../

farik

Well-Known Member
باسلام..
متاسفانه طرح من نرسید..ولی جا داره از تمام دوستانی که در برگزاری مسابقه بودم تشکر کنم..چون واقعا برای من که مفید بود...انصافا زمان هم مناسب بود ولی من در کنارش هفته قبل یک کاری برام پیش اومد که همچنان هم ادامه داره و وقت گیرم هست(از صبح تا شب معمولا..)...زمان برگزاریش هم عالی بود تو شهریور..بازم ممنون..مخصوصا از حسین جان که هم طرح خوبی رو انتخاب کردن هم اینکه زمان رو تمدید کردنچکه البته اگر کسی روش وقت میگذاشت همون 1هفته هم بس بود}...هم اینکه واقعا به همه نظرات جواب دادن..

L-B

Well-Known Member
خوبه .. من که خوشحال شدم
اما فکر نمیکنید قوانین کلی داره نقض میشه ! ؟ اینجوری اونی که وقتشو گذاشته و 1 هفته 2 روز کامل ( نسبتا ) رو طرح وقت گذاشته یه جوری حقش اجحاف کوچولو نمیشه ؟ :| ( غیر من ! )
به این طریق باشه که 30 شهریور هم درخواست داده بشه ( مکرر ) باید ادامه پیدا کنه :|

Domanjiri

Well-Known Member
سلام

خوبه .. من که خوشحال شدم
اما فکر نمیکنید قوانین کلی داره نقض میشه ! ؟ اینجوری اونی که وقتشو گذاشته و 1 هفته 2 روز کامل ( نسبتا ) رو طرح وقت گذاشته یه جوری حقش اجحاف کوچولو نمیشه ؟ :| ( غیر من ! )
به این طریق باشه که 30 شهریور هم درخواست داده بشه ( مکرر ) باید ادامه پیدا کنه :|
والا هم یه جورایی حق با شماست[یعنی در واقع کاملن درست میگین] و هم اینکه بهرحال برنامه ریزی برای یک فعالیت توی یه شرایطی انجام می گیره و خود اون فعالیت [احتمالن] توی شرایط دیگه ای! (چه جمله ی نچسبی گفتم! :green:)

در مورد کسانی که کماکان کار خودشون رو اصلاح و فایل جدیدی ارسال می کنن که بحثی نیست ( با این فرض که دوستانی هم بودند که "ارسال نکردن کار" رو بر "ارسال ناقص"[هر چند کم!] ترجیح دادن!).

اما در مورد عزیزانی که کار نهایی رو در فرصت اصلی ارسال کردن به نظرم باید یه توجهی صورت بگیره. تاحالا که خداروشکر آقای سعیدی انعطاف خوبی نشون دادن و کاملن مشخصه که تلاش ایشون در جهت استفاده بیشتر بچه ها از این مسابقه بوده، امیدوارم توی این زمینه هم کاری که به عدالت نزدیک تر هست رو انجام بدن.

در ضمن اگه با این دید به قضیه نگاه کنیم که این مسابقه قراره موجب رشد ما بشه و علم و سوادمون رو زیاد کنه، فکر کنم وصف حال ما میشه همین عبارتی که شما اول متن ِتون نوشتین:
خوبه .. من که خوشحال شدم

اینا صرفن نظر شخصی من بود..

موفق و پیروز باشین

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم l-b
فرمایش شما کاملا صحیح هست، من این مورد حساس رو ابتدا در انجمن مدیران مطرح کردم و با نظر سنجی از اونها (با توجه به مسابقاتی که بر گزار کردند) تصمیم به تمدید زمان مسابقه گرفتیم.
موفق باشید

monjiemelal

New Member
تاریخ پایان مسابقه: ساعت 24 روز شنبه 19 شهرور ماه (پس از پایان تاریخ، هیچ کاری پذیرفته نمی شود)
درود بر شما

درسته که جوایز مالی نیست، اما ارزش مالی نفر اول، بیش از 300،000 تومان هست.
هدف برگزاری مسابقه، ارتقا دانش شرکت کنندگان و دیگر طراحان وب هست.

دلیلی بر غیر منصفانه داوری اعلام نکردید!
اتفاقا مسابقه امسال از 3 داور بهره می برد (هر چند پیشتر در همین تایپیک اعلام شد که علاقه مندان به داوری، می توانند درداوری شرکت کنند).

اتفاقا اگر شما دانش داوری را در خود می بینید، می توانید به عنوان داور شرکت کنید.

موفق و سربلند باشید

درسته که ممکنه جوایز بیش از 300 تومان باشه، اما وقتی طرف هاست و دامین به دردش نمیخوره چی؟ کسانی که توی این مسابقه شرکت می کنند اکثرا سایت شخصی یا تجاری برای خودشون دارند. این رو هم در نظر بگیرید که غیر از هدفی که گفتید(ارتقای دانش و...) اهداف مهمتری هم برای شرکت در این مسابقات هست، کسی که حرفه ای کار میکنه وقته خودش رو معمولا برای مسابقات نمیگذاره، طبیعتا جنبه مادی قضیه هم مهمه و اینکه بتونه از این طریق با خیلی از بچه ها آشنا بشه و کار بهش بدن و بتونه توی این دنیای مجازی اسم و رسمی بیش از پیش داشته باشه.
دانش داوری! :)

جدیدترین ارسال ها

بالا