نظر سنجي براي انتخاب زيباترين لوگو (آواتور)

Babak Sateli

Active Member
با تشكر از شما دوست عزيز

ورودتان به جمع ما را خوش آمد مي گويم و اميدوارم بتوانيم از معلومات شما در اين سايت استفاده كنيم.
لوگوي شما هم بسيار زيبا و مناسب است. خصوصاْ اينكه حدس مي زنم برعكس خيلي از افراد كه تصاوير خود را از جاهاي مختلف كپي مي كنند ، شما اين لوگو را خودتان طراحي كرده ايد !!!

به هر حال تشكر مي كنم و دوباره خوش آمد مي گويم.

K@VEH

Member
با تشکر از همه ی دوستان :oops:
این لوگوی من اینهمه هم قشنگ نیستش :!: می خواستم همین روز ها عوضش کنم ولی مثل این که طرفدار زیاد داره :oops:
و با تشکر از آقا سعید گل که ایده های جالبی به ذهنش می رسه :D
من هم لوگوی آقا سعید عزیز و مجید گل رو انتخاب می کنم( سعید جان غصه نخور خودم بهت رای میدم)

01.gif

5653834013fb12b0f487c0.jpg

در ضمن از بابک عزیز هم تشکر می کنم بابت این همه تیز بینی 8O

Saeid Taheri

Active Member
ممنون از لطفتون آقا كاوه عزيز باور كنيد قصد من از باز كردن اين تايك اين نبوده كه همه بيان به لوگوي من راي بدن فقط قصد من اين بود كه تاكيد بيشتري روي لوگو داشته باشيبم تا حداقل چندين نكته آموزشي در اين مورد از دوستان بياموزيم همانطور هم كه مي بينيد بعضي ازدوستان هم اين كار رو انجام ميدن
با تشكر موفق باشيد

Saeid Taheri

Active Member
سلام مجدد اين لو گو هم خيلي زيباست مال آقا روزبه عزيز
849605683fc019263be58.gif

مال بازي زيباي Never Hood

با تشكر

taher007

Member
من هم به لوگوي آقا ايمان راي مي دم...
به نظر من كارش حرف نداره و از همه بيشتر به چشم مياد (شايد هم به قول خودش به خاطر خوش تيپي شونه ...)
موفق باشيد...

toranj_1455

Member
سلام
آقا سعيد كار قشنگي كردي تاپيك جالبي راه انداختي اتفاقا من قبلا به ذهنم اومده بود كه يه كاري كنيم كه بچه ها لوگو هاي قشنگ برا خودشون انتخاب كنن چون ما اكثرا همديگه رو با اين لوگو ها ميشناسيم
من هم لوگوي آقا ايمان رو اينجا ديدم واقعا قشنگ كار كرده. از لوكو هاي ديگم كه اينجا نيست لوگوي آقاي ايمان ياري هست كه اونم قشنگه.

شاد باشيد
عليرضا

iman_flash

Active Member
آقاي ترنج ممنون از شما
آقا طاهر شما لطف دارين ولي اون قضيه‌ي تيپو اينا شوخي بود بيخيال :oops:

Scorpio

Member
به به ....
سعید جان دستت درد نکنه .... راستشو بخوای تازه تا امروز این تاپیک رو کامل خوندم که ببینم دنیا دسته کیه ...

saman_sweden گفت:
اينم جناب علي البته بتازگي ستاره سهيل شده و كم پيداست

آقا اول از همه از سامان جان تشکر کنم که نسبت به ما لطف داره ... والا سامان جان این کم پیدایی منو رو حساب بی ادبی و یا اینکه شما دوستان گل رو فراموش کرده باشم و... نذارین ، راستشو بخوای دلیل خاصی نداره فقط یکم، یکسری مشکلاتم بیشتر شده که نتونستم زیاد با دوستان گلی مثل شما و... هم فارومی (همنشین) باشم .

خوب حالا به نظر سنجی میرسه .... راستشو بخواین همه آواترها به نحوی قشنگیه خاصه خودش را داره ... منظورم اینه که کار مشکلی هست که بخوام نظر بدم ...
ولی در کل من از اواتر های دوستان : مجید جان ، آقا بابک ، سامان عزیز ، آقا ایمان ، آقا کاوه و همچنین سعید آقای گل خیلی خوشم میاد ...(ببخشید که دیر شد )

موفق باشید

علی

Saeid Taheri

Active Member
تشكر از لطف همگي شما دوستان عزيز رهم علي آقا هم آقا ترنج هم آقا ايمان ممنون از لطف همگي.
پس تا اينجالوگوي آقا ايمان با پنج راي
با تشكر موفق باشيد

به نظر من 3 تا لوگو خيلي قشنگه :
نفر اول : Iman flash ( چون قشنگ بود از روش كپي كردم )
نفر دوم : Babak Sateli
نفر سوم : ACTIVE
ممنون

ACTIVE

Active Member
starboy_tehran گفت:
به نظر من 3 تا لوگو خيلي قشنگه :
نفر اول : Iman flash ( چون قشنگ بود از روش كپي كردم )
نفر دوم : Babak Sateli
نفر سوم : ACTIVE
ممنون

دوست عزيز شما لطف دارين ولي در انتخابتون يه كم دقت كنين٬ بالواقع انتخاب سوم شما اشتباهه :wink:

موفق باشيد

چرا دوست عزيز ؟
همه شما نفر اول هستيد
ولي آقا ايمان تو اولها تكه
در هر صورت اگه انتخابم اشتباه بود ببخشيد

K@VEH

Member
[align=center:9b638761e7]با سلام به همه ی دوستان
نتیجه رای ها تا اینجا به این صورت هست:
mylogo.jpg

پنج رای

11304250133fa31adb007bb.gif

پنج رای

3884930963fca5979a8db5.jpg

چهار رای

5653834013fb12b0f487c0.jpg

سه رای

01.gif

دو رای

10255906093fd0e913ef498.gif

دو رای

15573435333fd0efe06a2e3.gif

دو رای

البته با عرض معذرت از دوستانی که یک رای دارند چون اسم اونها رو من اینجا نگفتم چون طول مطلب زیاد می شد
و همچنین به خاطر اینکه تو کار اقا سعید گل فضولی کردم :oops:[/align:9b638761e7]

سلام
من تازه فهميدم اينجا چه خبره!!!!!!!!!!
آخه من همش تو انجمن فتو شاپ پر مي خورم به نظر من لوگو جناب آقا ايمان خيلي زيبااست

جدیدترین ارسال ها

بالا