نظر خواهی در مورد مجموعه آموزشی دانشمند دریاسافت

sm1366

New Member
نظر خواهی در مورد مجموعه آموزشی دانشمند دریاسافت

سلام دوستان ممنون می شوم که در مورد مجمومه دانشمند اگر کسی اطلاعات کاملی دارد در اختیار من قرار دهد.
لطفا دوستانی که خریداری کرده اند نظر دهند
آیا ارزش خرید و استفاده دارد ؟

Hamparvaz

Member
آقا اين 238 نفري كه تاپيك را ديدن يه چيزي بگن

من نخريدم اما تو اينترنت سرچ زدم
سر فصلاش (تا جايي كه من ديدم ) معمولي بود
يعني من دنبال يه چيز حرفه اي هستم كه در سطح استادي باشه

mohammad.sub7

کاربر فعال
اکثراًخیلی مسخره و در حد ابتدایی هستش . فقط اگه تازه کار هستید برید سراغش

7teek

New Member
سلام
ماشاا... قیمتشم بالاست.
به نظرم نمیصرفه.این سطح آموزشا تو نت هست.

kia_hajix

New Member
دوست عزیز من باهاش کار کردم در سطح مبتدی و مفهومی توضیح میده فقط برای آشنایی با محیط کار بعدش دیگه خودت باید بری دنبال یادگیری بهتر ولی زبان بیان خوبی داره

madmaster_3d

Well-Known Member
اقا من پرسیدم 36 تومان بود. یک آماری از اون آموزش هایی که می خوای بگیر ببین تک تک بخری به صرفه تر نیست. دوما معمولا آموزش های خارجی خفن ترن. مثلا محصولا زیر فوق العادس
lynda
digital tutors
gnomon workshop

نظر من راجع به دانشمند و انیاک

سلام
من راستش خریدم هنوز هم استفاده میکنم
یه معایبی داره یه فوایدی
معایبش اینه که موقع آموزش اعصاب آدم خورد می شه نباید انتظار داشته باشید چیزی رو یاد بگیرید و یادتون بمونه چون بدجوری آموزش ها رو بستن مثلاً گوینده می گه حال بر رو ی ... کلیک می کنیم .....واقعاً خودتون باید باشید تا بفهمید من ویندوز فتوشاپ اکسز ورد ...... تقریباً همه شو دیدم بد درس می دن گوینده از روی یه متن رو خونی می کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی کامل هم بد یه سری ترفند ها هم توش هست
ولی اگه دنبال آموزش خوب هستی نخرش ....یاد نمیگیری ...... پس حتی واسه شروع کارهم خوب نیس ....ولی از هیچی بهتره
سطح اش هم در حدحرفه ای نیس ......کارتو سخت می کنی مثلاً مجبور می شی یه آموزش رو چند بار نگاه کنی.......من همین کار رو کردم ...آموزش جوملاش هم خوب نیس ......راستی توی آموزش هاشون اصلاً فارسی نمی نویسن حتی ورد ....با انگلیسی کار می کنن !!!!!!! مثلاً حتی سایت با جوملا که آموزش می دن یه سایت فارسی نمی سازن .....آخرش هم نحوه هاست و ... درست نگفتن و یاد نگرفتم
یه قفل مسخره هم داره که اگه ویندوز عوض کنی باید سریال تازه بزنی یه سامانه هم براش گذاشتن که بیش از دو بار سریال نمی ده باید زنگ بزنی شرکت ......
__________-
اما انیاک
انیاک با نرم افزار کار نمی کنه .......می گه تعاملی ......ولی خوب نیس چون حرفه ای نیس ....یاد نمی گیری مثلاً برایفتوشاپ توی انیاک باید یه دکمه رو بزنی (تعاملی ) در صورتی که بیش از اینهاست
واسه یاد گرفتن ویندوز خوبه
نرم افزارهای حرفه ای نه
چرا:چون بیش از حد تعاملیه
همش حرف میزنه و کاری نمی کنه در صورتی که تو می خای با نرم افزار کار بکنی
من چون از اونام خریدم ......بهت پیشنهاد نمی کنم دو سه فصل ول مجانی هست اما بعد از اون پولیه
من با اونم هم مثلاً فتوشاپ و سی شارپ یاد نگرفتم .......
حجم آموزش اش هم کمه کفاف همه نرم افزار و تکنیک های پیچیده رونمیده
----------------
آموزشهای دوبله شده خارجی هم خوبن ...بیشتر برای متوسط ها نه مبتدیها
ولی آموزش خوب هم به فارسی زیاد هست سرچ بزن زیاده
در کنارش یه کتاب هم باشه خوبه تا یادتون نره......

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
دوست عزیز این تاپیک مال 6 ماه پیشه و نویسنده جوابش رو گرفته.

به هر حال من انیاک رو برای تازه کارها که میخوان از صفر شروع کنن پیشنهاد میکنم.

چون خودت هم یک جورایی درگیری و همونجا تمرینات رو انجام میدی.

جدیدترین ارسال ها

بالا