نظر خواهي در مورد كار جديدم.

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام
خیلی خوشکله ، برا یه سایت گرافیکی واقعا قشنگه ، مخصوصا افکتهای ملایمش
برا منی که زیاد با نرم افزار فلش کار نمیکنم یکم اشتیاق بوجود آورد ، فقط یه سؤال : بعضی از دوستان در مورد ایده اولیه طراحی سایت گفته بودن ، میشه بگین منظورشون کدوم سایته؟
موفق باشین
یا علی

to remember sb

مدیر انجمن
بعد از چند روز اومدم سر بزنم که با اعتراض روبرو شدم :sad: :cry:
اول اینکه خیلی خوشحالم منو قابل دونستین که ازم در خواست نظر کردین :rose:
و دوم اینکه باید بگم خیلی کار شیکی شده ... مخصوصا رانگش
موفق باشی :cool:

mrtnet

Member
با سلام

راست حقیقتش من کسی نیستم که بخوام بگم با نظرات خودم با دیگران متمایز نشون بدم و احساس میکنم یه مقدار کار هایی که در بعضی بخش ها گذاشته میشه و یسری دوستان که بزرگان هستن ( اقا عرفان ) میگن خوب هست همه به دنبال ایشان این حرف رو تایید میکنند من خودم اردت خدمت اقا عرفان دارم و از کارای ایشان واقعا لذت می برم ...
ولی این کار نسبت احترامی که این شخص زحمت کشیده درست کرده اصلا به نظر من هیچ جالبی خاصی نداره و حتی میشه گفت شبیه قالب های اماده هست و تنها چیزی که جالب هست و وقت گذاشتن بخش داینامیک کردن سایت هست و غیر از اون اصلا چیز فوق العاده ای که دوستان به این شکل تعریف کردن نیست ... یا حداقل من لذت نبردم ...

امیدوارم دیگر دوستان از نظر من ناراحت نشن ...
موفق و پیروز باشید

to remember sb

مدیر انجمن
با سلام

راست حقیقتش من کسی نیستم که بخوام بگم با نظرات خودم با دیگران متمایز نشون بدم و احساس میکنم یه مقدار کار هایی که در بعضی بخش ها گذاشته میشه و یسری دوستان که بزرگان هستن ( اقا عرفان ) میگن خوب هست همه به دنبال ایشان این حرف رو تایید میکنند من خودم اردت خدمت اقا عرفان دارم و از کارای ایشان واقعا لذت می برم ...
ولی این کار نسبت احترامی که این شخص زحمت کشیده درست کرده اصلا به نظر من هیچ جالبی خاصی نداره و حتی میشه گفت شبیه قالب های اماده هست و تنها چیزی که جالب هست و وقت گذاشتن بخش داینامیک کردن سایت هست و غیر از اون اصلا چیز فوق العاده ای که دوستان به این شکل تعریف کردن نیست ... یا حداقل من لذت نبردم ...

موفق و پیروز باشید

راستش من ناراحت نشدم
فقط خواستم بگم اینجا هیچ کس از هیچ کس دیگه پیروی نمیکنه و به نظرم هر کس نظر خودش را کاملا آزادانه میده
نظر شما هم مثل نظر تمامی دوستان قابل احترامه :rose:

flashpro

کاربر فعال
در جواب دوستان اينو بگم كه ايده اين سايت از هيچ سايتي گرفته نشده.
با تشكر از حوصله اي كه داريد و نظر تون رو در موردش كارام ميديد.

30min

Banned
با سلام

موفق و پیروز باشید
با بخشی از صحبت های این عزیز موافقم .
سایت های داینامیک زیادی هستند که فقط به ActionScript و کدنویسی هاش میپردازن و کلا گرافیک رو رها میکنن در حالی اول از همه چیزی که یک کاربر معمولی میبینه شمایل و زیبایی های سایت هستش و بعد از امکاناتش لذت میبره .
البته له نظر من در مورد این کار صدق نمیکنه چون به نظر من از طراحی و شمایل شیکی برخورداره و فقط و فقط به اکشن نپرداخته .
در مورد تکراری بودن هم تا حدودی حق با شماست شاید افکت هایی که در این سایت به کار رفته رو در گالری های دیگر دیده باشید که امری طبیعی است و از ارزش های این کار کم نمیکنه .
در آخر باید یگم که دوستان توجه داشته باشید که طراحی ها رو اول باید برای اشخاصی انجام بدید که هیچ چیزی در مورد گرافیک و برنامه نویسی نمیدونن و فقط و فقط میخوان یک سایت رو تماشا کنن و از دیدنش لذت ببرن .
خوش باشید .

Mr. LonelY

کاربر فعال
ناصر جان مثل همیشه زیبا و قشنگ شده.
فضای آرومی داره ^.-

تو ک باز سرو کلت تو انجمن فلش پیدا شد!!!! :mad:

--------------------

زیبا...

ولی من این تمپلیت رو قبلان دیدم، منو هاش، گالری عکس، گالری فیلم &...
قصد جسارت ندارم!!

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
سایت خیلی قشنگی بودش، بقول عرفان "فضای آرومی داره"
کلاً تو این چندتا سایتی از کارهات رو که دیدم، لودینگ های اول سایت خیلی برام جذابیت داشت.
افکتی که تو قسمت موزیک ویدئو استفاده کرده بودی خیلی زیبا و چشمنواز بود...

درکل خیلی قشنگ بود :دی
موفق باشی (بیشتر !)

AriA jOhAri

Active Member
سلام !

چقدر باحال در اومده

مثل همیشه 21

آدم آروم میشه

خیلی ملو

منتظر کارای بعدیت هستیم

موفق باشی:rose:

جدیدترین ارسال ها