نظرسنجی و بحث: مسابقه حرفه ای طراحی وب سایت

مسابقه تموم شد

امیدوارم همه شرکت کرده باشند
می خواستم از اقا حسین اجازه بگیرم و تا از بچه ها بخوام فایلها شون رو اینجا بزارند تا بقیه هم استفاده کنند
البته اگه از نظر شما مشکلی نداشته باشه

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
مرتضی جان، پس از پایان مسابقه نمونه پروژه ها را قرار خواهم داد.

my friend

Member
ما که از اینجا مونده و از اونجا رونده شدیم...
امیدوارم برنده ها به حق باشن... و کسی بخواطر اینکه برنده نشده دلخور نشه ، بالاخره یه مسابقه هست ، دهها شرکت کننده و 3 تا برنده ، باید بدونیم که همیشه کسی هست که از خودمون بهتر باشه...
این مسابقه هم دست گرمی بوده ، ایشالا تو دوره های بعدی بهتر هم میشه...

NabiKAZ

Well-Known Member
امیدوارم برنده ها به حق باشن... و کسی بخواطر اینکه برنده نشده دلخور نشه ، بالاخره یه مسابقه هست ، دهها شرکت کننده و 3 تا برنده ، باید بدونیم که همیشه کسی هست که از خودمون بهتر باشه...
دهها شرکت کننده ؟!! چطوری شمردیشون ؟! ;-)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب

درود بر شما
دوست عزیز از نظر نتایج اطمینان خاطر داشته باشید، تمامی جزیات اعلام خواهدشد.
پاینده باشید.

ALI4GHA

Member
آقا حسین و سایر دوستان خسته نباشید
من که باورم نمی شد سوم بشم چون فقط 5 یا 6 ساعت روی طرح کار کردم

Domanjiri

Well-Known Member
با سلام و خسته نباشيد به همه دوستان خصوصا حسين آقا و همكارانشون تو كار داوري پروژه ها.
خيلي خيلي خوشحالم و يه كم بيشتر از اون متعجب!
جا داره اينجا از تمامي اساتيد اين انجمن تشكر كنم ،بي تعارف بگم من تا يكي دوماه پيش چيزي از طراحي وب نميدونستم ولي الان بوسيله همين عزيزان هم برنامه نويسي سرورسايد رو ياد گرفتم و هم كلاينت رو دست و پا شكسته بلدم.البته بايد بگم كه هنوز در برابر اين استادان هيچي بلد نيستم..

مرسي..

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام ،
امیدوارم در سلامت کامل بسر ببرید.

خب این مسابقه هم بالاخره به پایان رسید.

وقتی دیدم نفر اول شدم خیلی خوشحال شدم ، البته طرح های دیگر دوستان خیلی عالی بود و مشخص بود که زحمت زیادی کشیده بوند. و البته امتیاز ها هم نزدیک بود.
ضمناً من نفر اول رو آقا حسین (echessdesign) میدونم

کیفیت بالا بود ولی متاسفانه کمیت خیلی خیلی پایین، و تعداد خیلی کمی شرکت کردند. البته بازم به عنوان اولین مسابقه از این نوع خوب بود. باشد حرکتی برای مسابقات آینده.

یه گلگی هم از بعضی از دوستان دارم که در مسابقه شرکت نکردند. نمیدونم اون همه کاربر که در همین تاپیک در مورد نحوه مسابقه سوال کردند کجا رفتند! پس اونها چرا شرکت نکردند.

و همچنین جا داره یه تشکر ویژه داشته باشم از آقا حسین (echessdesign) که خیلی برای این تالار زحمت میکشه و باعث و بانی این مسابقه هم ایشون بودند و همه زحمتها هم به دوش ایشون بود. نتایج هم خیلی خوب آنالیز کردند که البته جای بحث و گفتگو زیاد داره که باشه یه فرصت مناسب تر.

همچنین به سهم خودم به Doman و alishafiee عزیز به عنوان نفرات دوم و سوم تبریک عرض میکنم. و همچنین تشکر از mohseni12345 و saeedrezaee عزیز به خاطر شرکت در مسابقه.

در مورد کار خودم هم باید بگم که راستش به نظرم جای کار بسیار بیشتری داشت ولی به دلیل اینکه بدجوری با کمبود زمان مواجه شدم و تا ثانیه های آخر روش کار میکردم و خیلی حول حولی کار رو بستم و ارسال کردم ، دقیقا اون چیزی نشد که تو ذهنم بود . خیلی ایده ها داشتم که فرصت نشد پیاده کنم. باشد در مسابقات آینده.

آخرین ویرایش:
سلام
همه ی دوستان خسته نباشید. مخصوصا اقا حسین
به سه نفر اول هم تبریک می گم
این مسابقه فقط 5 نفر شرکت کننده داشت؟ خیلی ضد حال بزرگیه . مارو باش که دلمون خوش بود خودمون رو بین کلی ادم محک میزنیم. ولی حیف

مثل اینه که محل برسی اعتراضات اینجاست
به خاطر همین من می خوام اعتراض خودمو در مورد امتیازم توی "گالری عکس" و "استفاده بهینه از جاوا اسکریپت" و "نوع آوری در طراحی (Ajax, moofx,...)" اعلام کنم.

مثل اینه که کدهای جاوا اسکریپت من برای اقا حسین درست کار نکرده. با توجه به اینکه من خودم توی 4 تا کافی نت کدهامو امتحان کردم و بدون مشکل بود از بقیه دوستان هم می خوام که پروژه ی منو دانلود و تستش کنند .
منتظر جوابم هستم
با تشکر

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم تبریک میگم به نفرات اول تا سوم

انشالا اگه مسابقه برای صفحات دینامیک بود من حتماً شرکت میکنم

:cool: :)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
سلام
این مسابقه فقط 5 نفر شرکت کننده داشت؟ خیلی ضد حال بزرگیه . مارو باش که دلمون خوش بود خودمون رو بین کلی ادم محک میزنیم. ولی حیف

به خاطر همین من می خوام اعتراض خودمو در مورد امتیازم توی "گالری عکس" و "استفاده بهینه از جاوا اسکریپت" و "نوع آوری در طراحی (Ajax, moofx,...)" اعلام کنم.

مثل اینه که کدهای جاوا اسکریپت من برای اقا حسین درست کار نکرده. با توجه به اینکه من خودم توی 4 تا کافی نت کدهامو امتحان کردم و بدون مشکل بود از بقیه دوستان هم می خوام که پروژه ی منو دانلود و تستش کنند .
منتظر جوابم هستم
با تشکر

درود بر شما
انتظار داشتم که تعداد شرکت کننده بیشتری رو داشته باشیم اما زمانی که نمونه کار ها رو دیدم، فقط تونستم تحسین کنم، واقعا با یک بررسی کوچک به بالا بودن سطح کارها می توان پی برد.
متاسفانه پروژه آقا مرتضی بروروی PC من و دوستان پاسخ نداد، کابران عزیز که تست کردند نتیجه رو بفرمایند، در اصرع وقت رسیدگی میشه.
پسورد پروژه ها ، www.majidonline.com می باشد.
پاینده باشید.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من تو اون ایندکس که چیزی ندیدم

تو صفحه galery1 ارور داره

این هم عکس تو سیستم من

پیوست ها

• ok-error.JPG
    ok-error.JPG
    100.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5

ALI4GHA

Member
آقا حسین قرار شد یه آماری از مسابقه بدید که مثلا چند نفر شرکت کردند ( نکنه فقط 5 تا شرکت کننده داشته ؟ )

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم علی جان (بی زحمت منو حسین (خالی) صدا کن، آقا رو از تهش بردارید).
مجموعا 5 نفر شرکت داشتند، به این نکته نیز توجه داشته باشید موارد مسابقه اصلا به شکلی نبود که طراحی بتواند بدون اطلاعات تخصصی در آن شرکت کند. گزینه ها حرفه ای بودند و این تعداد طراحی که تا این حد تسلط در طراحی داشتند برای نت هم جای تحسین و هم جای تعجب داشت.
پاینده باشید.

آخرین ویرایش:

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام

منتظر جوابم هستم
با تشکر

برای من هم هر جا کلیک کردم چیزی به اسم گالری دیده نشد.
یه اشتباه فاحش و ریز هم کرده بودی اینجا:
<a href="#" onclick="getData()return false;" >2</a>
قرار ندادن یه ; ناقابل باعث میشه این کد کار نکنه. البته با قراردادنش هم باز کد کار نکرد. احتمالا توی آژاکس اشتباه داشتی.

ضمنا یه زرنگی هم کردی و از html strict استفاده کردی که نسبتاً ساده تره، اگر از xhtml strict استفاده کرده بودی کلی خطا در صفحه ظاهر میشد و اشکت در می اومد تا valid بشه.
در هر حال خسته نباشید.

نبی

آخرین ویرایش:

NabiKAZ

Well-Known Member
ارادتمندم علی جان (بی زحمت منو حسین (خالی) صدا کن، آقا رو از تهش بردارید).
بی زحمت آقاشو بزار اولش
55.gif

برای خالی نبودن عریضه ، جا داره یه گلگی از آقای امیرعباس هم بکنیم که در مسابقه شرکت نکردند.

my friend

Member
دهها شرکت کننده ؟!! چطوری شمردیشون ؟! ;-)
آخه حسین گفت تو چند تا انجمن اینو نوشته ، فکر میکردم خیلی بیشتر از 5 نفر شرکت کنن...:shock:

درود بر شما
دوست عزیز از نظر نتایج اطمینان خاطر داشته باشید، تمامی جزیات اعلام خواهدشد.
پاینده باشید.
من به شما از این نظر اطمینان دارم...:D

من تو اون ایندکس که چیزی ندیدم
باید تو قسمت viewing روی شماره 1 کلیک کنید تا گالری لود بشه

تو صفحه galery1 ارور داره
این هم عکس تو سیستم من
درسته چون این قسمت قراره توی صفحه ایندکس به صورت آژاکسی بجای المان div با ایدی ajax قرار بگیره
ولی متاسفانه کار نکرده

برای من هم هر جا کلیک کردم چیزی به اسم گالری دیده نشد.
یه اشتباه فاحش و ریز هم کرده بودی اینجا:
<a href="#" onclick="getData()return false;" >2</a>
قرار ندادن یه ; ناقابل باعث میشه این کد کار نکنه. البته با قراردادنش هم باز کد کار نکرد. احتمالا توی آژاکس اشتباه داشتی.

اقایون خواهشا مشکل اینو پیدا کنید بهم بگید

دارم دیوونه می شم. اصلا برام مهم نیست که کار نکرده و امتیازی نگرفته
بیشتر از این عصبانی هستم که چرا رو سیستم خودم و چندتایی که خودم امتحان کردم جواب میده ولی روو سیستم شماها جواب نمی ده

مجموعا 5 نفر شرکت داشتند، به این نکته نیز توجه داشته باشید موارد مسابقه اصلا به شکلی نبود که طراحی بتواند بدون اطلاعات تخصصی در آن شرکت کند. گزینه ها حرفه ای بودند و این تعداد طراحی که تا این حد تسلط در طراحی داشتند برای نت هم جای تحسید و هم جای تعجب داشت.
پاینده باشید.

آخرین ویرایش:
ضمنا یه زرنگی هم کردی و از html strict استفاده کردی که نسبتاً ساده تره، اگر از xhtml strict استفاده کرده بودی کلی خطا در صفحه ظاهر میشد و اشکت در می اومد تا valid بشه.

اینم یه جور زرنگی هست که کدهای غیر استاندارد رو با جاوا اسکریپت وارد کدهاتون کنید :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا