نظرسنجی و بحث: مسابقه حرفه ای طراحی وب سایت

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
محسنی جان، شما به هر شکلی که مایلی از اندازه عکس ها استفاده کن، می تونی قسمت های اضافی که صرف رنگ پس زمینه هستند صرفه نظر کنی و در عوض رنگ مورد نظر رو در طراحی در پس زمینه استفاده کنی.
اصلا نیاز نیست که از فونت هایی که در فایل PSD به کار رفته استفاده کنید، از فونت های پیش فرض ویندوز و لینوکس استفاده کنید، اگر متون برای شما در فتوشاپ قابل رویت نیستند، از عکسی که در تایپیک مسابقه ضمیمه شده برای خواند متون استفاده کنید.
پاینده باشید.

دوست عزیز شما اگر حتی به یکی از پست های echessdesign توجه کرده بودید حتما لینک داخل بخش امضاش رو دیده بودید. روی اون لینک کلیک کنید تا از چند و چون مسابقه با خبر بشید :)

ALI4GHA

Member
درود فراوان

اگر متون برای شما در فتوشاپ قابل رویت نیستند، از عکسی که در تایپیک مسابقه ضمیمه شده برای خواند متون استفاده کنید.

حسین جون حتما باید از متن های داخل قالب استفاده کنیم ؟
برای مثال میشه قسمت our future work را بنویسیم last work و محتوای اونو عوض کنیم ؟

راستی من یه سری تغییرات هم در قالب دادم مثلا لوگو و عنوان را عوض کردم ، البته می دونم امتیازی نداره ولی گفتم یه موقع اشکالی نداشته باشه

بازم ممنون
موفق باشید

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما

1- اصلا از فونت های عکس استفاده نکنید.
2- تغییر در متون بدون امتیاز هست ، اما انجام آن امتیازی کسر نمی شود.
پاینده باشید.

yakoza

Well-Known Member
سلام
تا كي وقت داريم سايت رو طراحي كنيم چون من تازه دارم قالب رو دانلود مي كنم

Domanjiri

Well-Known Member
Ajax

سلام يه سوال داشتم

ميشه تو بدنه سايت از كدهاي آجاكسي استفاده كرد كه فقط رو سرور و صد البته روي"لوكال" اجرا ميشن؟

ديگه اينكه من چون از رنگ زرد زياد خوشم نيومد فقط رنگ "غالب" رو توي صفحه عوض كردم...مشكلي كه نداره ؟

Domanjiri

Well-Known Member
از توجهتون ممنونم
من تاپيك مخصوص مسابقه رو با دقت خونده بودم فقط ميخواستم بدونم شما هم سايت رو لوكال تست ميكنيد يا نه ...

بازم مرسي

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
بله، رو Local تست گرفته می شه.
پاینده باشید.

سلام، واقعا متاسفم شدم وقتی دیدم چنین مسابقه ای برگزار شد و من ازش بی اطلاع موندم. از 29 مرداد رفته بودم پابوس امام رضا (جای شما خالی) و همین دیروز برگشتم و تازه امروز ازش مطلع شدم، تمدید هم نمیشه دیگه؟ - امیدورام دوره های بعدی هم برگزار بشه که ما هم شرکت کنیم - یا حق

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام، واقعا متاسفم شدم وقتی دیدم چنین مسابقه ای برگزار شد و من ازش بی اطلاع موندم. از 29 مرداد رفته بودم پابوس امام رضا (جای شما خالی) و همین دیروز برگشتم و تازه امروز ازش مطلع شدم، تمدید هم نمیشه دیگه؟ - امیدورام دوره های بعدی هم برگزار بشه که ما هم شرکت کنیم - یا حق

سلام
اولاً زیارت قبول التماس دعا.
فکر میکنم هنوز هم دیر نشده، من هم هنوز کارم رو ارسال نکردم. شما هم بجنبی میرسی...
ایشااله تمدید هم میشه . مگه نه حسین جان؟ آواتارت هم مبارک. خوش تیپ بودی ها !!! ;-)

نبی

ممنون، قبول حق. موردی که دوستان دیگه هم اشاره کرده بودن عدم وجود خلاقیت هست، پیاده کردن سایت از روی یه طرح مشخص تقریبا دو سوم خلاقیت و ذوق طراح رو میگیره، امیدوارم حتما دور بعدی این اجازه به طراح داده بشه که طبق میل خودش و تنها با موضوع و هدفی که شما اعلام میکنید کار رو انجام بده. اگر یه فکری هم برای مسابقاتی همراه با پروگرامینگ هم بشه خیلی خوبه، یه پروژه که بخشهای کمی داشته باشه اما نیاز به فکر و کار داشته باشه، یه چیزی تو حالت پروژه های اختصاصی که انجام داده میشه، از لحاظ کیفی مدنظر باشه نه از لحاظ کمیت چون من در مسابقات مهارت امسال به وضوح این اشتباه بزرگ رو در طرح پروژه دیدم که بر خلاف معیار جهانی بیشتر روی کار کشیدن از برنامه نویس تاکید شده بود تا سنجش میزان آگاهی و دانش اون که کاری واقعا اشتباهه، ببخشید زیاد فک زدم، ممنون، یا حق

NabiKAZ

Well-Known Member
ممنون، قبول حق. موردی که دوستان دیگه هم اشاره کرده بودن عدم وجود خلاقیت هست، پیاده کردن سایت از روی یه طرح مشخص تقریبا دو سوم خلاقیت و ذوق طراح رو میگیره، امیدوارم حتما دور بعدی این اجازه به طراح داده بشه که طبق میل خودش و تنها با موضوع و هدفی که شما اعلام میکنید کار رو انجام بده. اگر یه فکری هم برای مسابقاتی همراه با پروگرامینگ هم بشه خیلی خوبه، یه پروژه که بخشهای کمی داشته باشه اما نیاز به فکر و کار داشته باشه، یه چیزی تو حالت پروژه های اختصاصی که انجام داده میشه، از لحاظ کیفی مدنظر باشه نه از لحاظ کمیت چون من در مسابقات مهارت امسال به وضوح این اشتباه بزرگ رو در طرح پروژه دیدم که بر خلاف معیار جهانی بیشتر روی کار کشیدن از برنامه نویس تاکید شده بود تا سنجش میزان آگاهی و دانش اون که کاری واقعا اشتباهه، ببخشید زیاد فک زدم، ممنون، یا حق

سلام
شاید این شیوه مسابقه خیلی ارتباطی با خلاقیت فردی نداشته باشه ، اما به میزان زیادی در سنجش توانایی های طراح مفید و موثر است.
و این مسئله بسیار خوب است. چراکه بُعد خلاقیت بیشتر درگیر گرافیست وب است تا طراح و برنامه نویس وب. و همونطور که که قبلاً بحث شده ، به اندازه کافی در مسابقات دیگر سایت به مقوله گرافیک توجه شده است. پس بهتر است در مسابقه های اینچنینی بیشتر از گرافیک، به مقوله هایی نظیر طراحی ، پیاده سازی ، اسکریپت نویسی و برنامه نویسی توجه و تاکید شود که این مسئله در مسابقه اخیر به چشم میخورد.

خواهشا اینو تمدیدش کنید من چند روزی سرم شلوغ بود، نتونستم کاری کنم ،الان کارم نیمه کارست

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام ؛

آقا حسین دست شما درد نکنه.

یه نکته رو میخواستم یادآور بشم ، اونم اینکه حضورتون در این مسابقه میتونه روی کیفیت مسابقات در آینده بسیار تاثیر داشته باشه. اینو به جدیت عرض میکنم. ضمناً دوستانی که آماتور هستند خیلی ناامید نباشند و حتی اگر یک کار ناقص هم بتونن در مسابقه شرکت بدن ارزشمنده.
پس منتظر حضور باشکوهتون هستیم !!! (این جمله آخر رو خودم تنها گفتم
78.gif
)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
زمان پایان مسابقه، ساعت 12 روز شنبه، 10 شهریور ماه است. دوستان عزیز زحمت بکشند و تا زمان مشخص شده پروژه ها را ارسال کنند.
پاینده باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا