نظرسنجی وبسایت

perna

Member
پوسته ی وبسایت

خب مثل اینکه شانس با من امروز یار نبود، چون من یک بار یه عالمه توضیح نوشتم ولی وقتی پیشنمایش موضوع رو زدم همش پاک شد

بنده یک وبسایتی طراحی کردم در مورد آتلیه عکاسی که در این وبسایت مدیر می تونه عکس های مختف رو بصورت آلبوم آپلود کنه و به دید عموم بازدید کنندگان در بیاره

استفاده از زبان انگلیسی به دلیل راحتی بنده با آن هستش ودلیل دیگه ای نداره.
موارد به کار گرفته شده: /MYSQL/PDO/HTML5/CSS3/PHP/JAVASCRIPT/JQUERY/CKEDITOR/FIRSTOPINION

طراحی قالب و CMS هم ظاهر و هم کد نوسی و php و javascript و همه ی موارد توسط خود بنده هستش و این پروژه از صفر نوشته شده و حدود یک ماه هم طول کشیده که هنوز ورژن نهایی تکمیل نشده و چیزی که برای نظر سنجی میذارم beta هستش.
این پروژه بر روی Localhost هستش و با xampp تست و طراحی شده و برای همین نمی تونم برای شما لینک بزارم. برای همین در پائین همین پست عکس های پروژه رو گذاشتم.

- سیستم مدیریت با قابلیت ورود و خروج و پست مطلب در وبلاگ و ایجاد تغییرات در مورد سایت از جمله نام وبسایت، تغییر لوگو و ... همه از بخش های مختلف پنل قابل اجرا می باشد.
- پسورد ها به صورت رمزگذاری شده ذخیره میشه و کسی نمی تونه از پسورد مالک مطلع بشه
- فرم ارتباط با ما که در دید بازدیدکننده ها قرار داره پس از تکمیل یک نسخه از پیغام رو به پنل مدیریت می فرسته و نسخه دیگر ایمیل میشه
- سیستم پنل مدیریت قابلیت ایجاد البوم های جدید و آپلود عکس رو داره و همچنین پاک کردن کامل هم از دیتا بیس و از روی سرور
- برای اسلاید شو از jquery استفاده شده و برای ادیت پست ها هم از editor آماده استفاده شده.
- بکگراند صفحه اصلی سایت با صورت اتوماتیک تغییر می کنه و با تایمر کار می کنه
- صفحه به صورت اتواسکرول هستش و با فشردن دکمه ها به قسمت مورد نظر اسکرول می کنه ( Front-end یا صفحه اصلی سایت)
- در قالب ارتفاع صفحه مرورگر گرفته میشه و ارتفاع صفحات و پست ها با اون تنظیم میشه
+ موارد جزئی دیگر

موارد زیر امکان اضافه شدن رو داره ولی چون این پروژه رو برای محک زدن توانایی خودم و رزومه انجام دادم شاید نهایی نشه:
- سیستم امارگیر
- نظرسنجی
- سرچ انجین
- فهرست یا category
- امتیاز دادن و نظر دادن زیر پست های بلاگ
و افزودن امکانات بیشتر مانند سیستم هایی مثل وردپرس

در نظر هم داشته باشید که این پروژه به تنهایی انجام شده و کاملا از صفر شروع شده و برای گرافیک و رابط کاربری هم از صفر کار شده.

خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم. لطفا اگر در این زمینه مشغول به کار هم هستید عنوان شعلی تون رو هم بفرمائید تا بتونم از نظراتتون استفاده کاملتری بکنم. اماده انتقادات و پیشنهادات شما هستم

*** من این پست رو توی قسمت طراحی وب گذاشتم ولی کسی جوابی نداد. امیدوارم تینجا فرق بکنه ***

از نظر زیبایی ظاهری نظر شما چطوره؟ لطفا از نظر دادن نترسید، اگر بد هست خیلی شفاف راحت اعلام کنید. ممنون از لطفتون

پیوست ها

• Portfolio.jpg
    Portfolio.jpg
    307.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • all.jpg
    all.jpg
    772 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • all.jpg
    all.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

perna

Member
یعنی اینجا یه نفر نیست یه نظری به ما بده؟! بده، افتضاحه... یه نظر

nima_dsnr

کاربر VIP
صفحه اول (همون خانمه) خوب شده
یک طرح ساده با فونتهای مناسب با این موضوع
صفحه دوم هم خیلی شیکه ولی با رنگهای متضاد (متضاد که نه، مختلف) با صفحه اول (همون خانمه)
در هر صورت من رنگهای صفحه دوم رو بیشتر می پسندم؛ به نظرم شارپ تره
تو این صفحه غلط های املایی زیادی مشاهده میشه که پایین نوشتم، به نظرم یک نگاه بنداز
صفحه سوم علیرغم طرح کلیدها و محیط متنی که داره پس زمینه مناسبی نداره
به نظر من باید صفحه زمینه رو بهتر طراحی کنی

به هر حال املای catalogue رو یک چک کن
همچنین (be interested (in هم همینطور
و توی قسمت Blog صفحه دوم:
feeling
about
our
what we are doing in our...
و (follow us on (sth و ...

موفق و موید باشی

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
- اولین سوالم اینه که سایز بندی وبسایت رو بر چه اساسی انجام دادین ؟
نظر من اینه که با این فونت هایی که شما استفاده کردین بهتره از سایز کوچیکتر استفاده بشه ، اگه مایلین فونت ها سایز بزرگتری داشته باشن بهتره نوع فونت خودتون رو تغییر بدین و فونت مناسبتری رو جایگزین کنین !
در هر صورت نظر شخصی من اینه که سایز بندی بخش های مختلف اعم از فونت ، آیکون ، دکمه ها مناسب نیست و سایز بزرگی در نظر گرفته شده ! اگر هم میخواین از سایز بزرگی استفاده کنین بهتره از فونت ها و آیکون های مناسبتری استفاده کنین ! مثلا بخش مدیریت کاملا مشخصه که سایزها بسیار بزرگ هستند (اگه میخواین رسپانسیو بزنین نیازی نیست تو گرافیک بزرگتر در نظر بگیرین)
- سعی کنین از عکس های با کیفیت تری استفاده کنین تا زیبایی حفظ بشه !
- چندتا رنگ اصلی در نظر بگیرین و بیشتر با همونا کار کنین
برای رنگ بندی این لینک بدردتون میخوره : ( رنگ های فلت مناسب کار شما خواهد بود)
http://www.flat-themes.com/best-flat-colors-picker-websites-for-web-design/
این اینترفیس ها هم شاید بدردتون بخوره :
http://www.flat-themes.com/best-flat-ui-kits-for-free-download/
موفق باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا