نظرتون چیه؟ در مورد کارم

alizap

Member
سلام دوستان یه قوطی ساختم افتظاح...
نه بد نیست...
هههههههی خوووبه...
نمیدونم.شما چی میگید؟؟؟
خیلی داغونه نه؟
راستی وقتی اشکالش رو گفتید راه برطرف کردنش رو هم بگید...

اینم بگم که از هیچ پلاگینی کمک نگرفتم...

آخرین ویرایش:

DIMO

Active Member
سلام دوست عزیز،ولی راجع به کار تا حالا باید فهمیده باشید که برای قرار دادن کارهاتون باید تو قسمت گالری تاپیک بزنید نه اینجا.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
خوبه، چرا بد باشه؟
اگه به عنوان كارهاي اولته كه ديگه حتما خوبه
فقط زمينه اگه سفيد باشه بهتره
موفق باشي

ali3dtech

Member
سلام دوست خوبم.
آفرین خوب شده.
اگه یه HDRI یا یه Reflection هم بهش بدی خیلی تمیز تر میشه.
اگه یه خورده هم خیسش کنی که بازم قشنگ تر میشه.

درضمن تاپیکتون رو به گالری سه بعدی منتقل کردم.

موفق باشی

roohollah

Banned
خوبه هاااا:)
علي جان هم(ali3dtech ) همه موارد را گفتند:wink:
فقط روش بنوسي زمزم ديگه هيچي نميمونه:D

DIMO

Active Member
سلام دوست عزیز،ولی راجع به کار تا حالا باید فهمیده باشید که برای قرار دادن کارهاتون باید تو قسمت گالری تاپیک بزنید نه اینجا.

اول از همه چیز سلام،درثانی معذرت خواهی آقا علی گل بابت این پست که یه جورایی تو کارش دخالت کردم واقاً شرمندم.:cry:
امیدوارم که از دست من ناراحت نشده باشی.:lol:

اما کار شما،مدلینگ و تکسچرینگ خوبه فقط روی نور و متریال و زاویه دید دوربین بیشتر کارکنید بهتر به نظر من که بهتر میشه.موفق باشید.

فقط روش بنوسي زمزم ديگه هيچي نميمونه

روح الله جان منم با این حرفت موافقم،مخصوصاٌ با این شهرتی که نوشابه های مشهدی(زمزم) :lol:پیدا کردن.:wink:

alizap

Member
سلام!!!
از همگی دوستان خیلی ممنون که نظر دادید و همینطور از ali3dtech که تاپیک رو انتقال دادند...
در ظمن خواستم بپرسم که HDRI رو چطور میتونم اظافه کنم... منظورتون رو از خیس کردن شی نفهمیدم
راستی من برای قسمت فلزی از material آماده مکس استفاده کردم,لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم یه material خیلی طبیعی بسازم.

راجع به متریال زمزم... اگر شما دارید لطفا واسه من هم بزارید

آخرین ویرایش:

DIMO

Active Member
در ظمن خواستم بپرسم که HDRI رو چطور میتونم اظافه کنم

به محیط یا جسم؟؟

راستی من برای قسمت فلزی از material آماده مکس استفاده کردم,لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم یه material خیلی طبیعی بسازم.

برای شما که دارید از خوده مکس استفاده میکنید بهترین پیشنهاد برای متریال فلز، گزینه Architectural هستش در پنجره Material/Map Browser که چهار نوع Metal داره.

راجع به متریال زمزم... اگر شما دارید لطفا واسه من هم بزارید

برای پیدا کردن Texture زمزم بهتره به سایته Google/image برید و تصویر مورد نظر رو سرچ کنید.موفق باشید:)

کاربر باتجربه
در ظمن خواستم بپرسم که HDRI رو چطور میتونم اظافه کنم... منظورتون رو از خیس کردن شی نفهمیدم

براي استفاده از hdri اين راه ساده رو انجام بده
اول به جسمت انعكاس بده، يهني مثلا raytarce يا ... رو به maps>Reflection اضافه كن
بعد در منوي rendering>Environment يه فايل با فرمت HDR رو اختصاص بده
يكم تو تاپيكا بگردي ميتوني چند تا ازشون پيدا كني و دانلود كني،تو سايتهاي خارجي هم زياد ازشون پيدا ميشه، البته با نرم افزار HDRShop ميتوني بسازيشون
خصوصيتي كه اين تصاوير دارن اينه كه اغلب كيفيتشون بالاست و ميتونن انعكاس طبيعي تري رو روي جسم ايجاد كنن
موفق باشي

roohollah

Banned
HDRI يا همون High Dinamic Renge Image عكسي است كه به وسيله دوربين از يك گوي گرفته ميشود و در آن اطلاعات كاملي از منابع نوري وجود دارد.:D
براي استفاه از HDRI يك راه حل مخصوص در مكس وجود دارد!:cool:(كتابييي حرف ميزنييييييييييم!) و آن چيست؟:
SkyLight(اگر به شكل ابجكتش هم نگاه كنين، مثل يك گويه):D

alizap

Member
:neutral: آهااااا
گرفتم.نه نگرفتم آخه توی تاپیک ها چیزی گیرم نیومد چون یا با رپید شیر بود یا سرکاری بود(لینکها)
Rzt جان مساله رو همچین درست واسم باز کردی... ممنون
ببخشید خیلی زحمتتون دادم یه در خواست دیگه میشه یه فایل hdri هم بهم معرفی کنید(تو رو خدا با rapidshare اپ نکنید)

کاربر باتجربه
علي جان به سايت 51render.com يه سري بزن چيزاي خوبي گيرت مياد
در ضمن من چندتا نمونه از همين انجمن بدون رپيد شير دانلود كردم، يكم بگرد
تو تاپيك background چي داريد، حسين چند نمونه آپ كرده بود ولي متاسفانه آدرس صفحه رو يادم نيست

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
آره:)
تپيك "بانك HDRI" تو انجمن مكس هم هست(كلمه HDRI رو سرچ كن، دو تا تاپيك با همين هست، اوني رو كه من ساختم ببين:wink:):)
تازه تو فولدر مپهاي خود مكس هم هست:)

alizap

Member
سلام ممنون از لطف همه...
من hdri دانلود کردم اما نمیدونم چطور ازش استفاده کنم؟؟؟؟:neutral:
MOHSENDAN جان گفتن ولی یخورده مبهم بود

جدیدترین ارسال ها

بالا