نظرتون رو در مورد این وبلاگ بدین ؟

grlearn

Member
سلام دوستان

لطفا به این وبلاگ نگاه کنید و نظرتون رو در مورد اون بگید.
لطفا هر اشکالی که در طراحی قالب و همچنین کد نویسی اون میبینید رو بیان کنید ( البته بیشتر در مورد طراحی قالب نظر بدین که چه چیز هایی کم داره - البته اینو میدونم که خیلی جای کار داره )
www.h-nasiri.mee.ir
منتظر نظراتتون هستم.

با تشکر

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
دوست من بدون تعارف جالب نشده.هم از نظر گرافیک و هم کد نویسی و استفاده از Css که اصلا جالب نیست
در مورد هدر فوق العاده ساده هست و جالب کار نشده و رنگ هات با هم هارمونی ندارن فاصله بین باکس ها زیاده و خوب یه سری ظریف کاری که اصلا رعایت نشده . در کل می شه گفت کار ضعیف هستش .اما خوب انشاالله با نظر بچه ها و همت خودت یه طرح قوی می زنی موفق باشی

maxpelank

Active Member
ب سلام دوست عزیز

بهتر بود یکیم از ایده های خودتون کمک می گرفتید و یک طرح جدید میزدید . امید وارد شما رو نارحت نکنم اما این قالب یک سایت معتبر می باشد . اما نکاتی که میتونم ذکر کنم

1- از تفاوت تایتل منو های سیمت راست بیشتر استفاده کنید و با دیدن تایتیل های منو های مختلف یک ایده جدید بزنید .
2- این ایده که برای تایتل مطلب از تصویر های متفاوت استفاده بشه رایج شده و روی این نکته هم کار کنید .

در ضمن توصیه می کنم این قالب رو عوض کنید چون خیلی تابلو هست که کپی برداری شده است .

موفق باشید

Mr.Steres

Active Member
شرمنده ولی این نوع طراحی مال دوران 2000 ه نه الان ، از لحاظ گرافیکی و هدر یک کار کپی و ساده هستش که خیلی غیرحرفه ای با هم استفاده شد ! کار شما مثل این می مونه که قالپاق پیکان رو بندازی رو bmw ! در کل بهتر کار کنید روی بکگراند و ... کار کنید ! دیگه راجع کد نویسی نظر ندیم بهتره !

راستی تاپیک بنده هم سر بزنید

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
----------
گرافیک : ضعیف ( فکر کنم نگاه روشن پارس بد طراحی کرده باشه )
حجم قالب : متوسط ( برای این سایت یکم زیاده )
استاندارد سازی : متوسط ( حالم از فریم بهم میخوره )
----------
در کل موفق باشید .

grlearn

Member
سلام دوستان

ممنون که نظر دادین
منم همین رو میخواستم شما بگین
این طرح رو یکی از دوستان نزدیکم برای پروژه درس مبانی اینترنت اش ساخته بود. من بهش میگفتم که طرحت خیلی ضایع هست ولی قبول نمیکرد. ولی الان اگه این تاپیک رو ببینه قبول میکنه ( حالا یه جاش خنده دار بود که میگفت وب 2 هست )

حالا شما دوستان اگه بیشتر در مورد نحوه کار و کد نویسی توضیح بدین و نمونه طرح معرفی کنید انشاا... با یاری هم بتونیم به این شخص کمکی کرده باشیم

با تشکر

نظر منم اینه :
طراحی : ( کپی برداری ) چون این طرح رو قبلا یه جا دیدم
کد نویسی : فکر کنم حتی یه سطر کد هم ننوشته و این کد ها هم که توی صفحه میبینید توسط خود نرم افزار نوشته شده است

Erfan

Active Member
از نظر گرافیکی فوق العاده ساده هستش، کد نویسی هم بدون اصول استاندارد وب صورت گرفته و کد های اضافی زیاد هست توی سورس قالب شما که خود این عوامل باعث سنگین شدن سایت شما میشود.

مخلصیم، عرفان:rose:

Mr.Steres

Active Member
مشکل اینجاست که وب 2.0 به طراحی وب ربطی نداره ! که اشتباه فکر می کنید داره .... وب 2.0 مربوط به برنامه نویسی وب ه که کاری کنه یوزر ها در محتوی سایت شریک باشن ! سایت وب 2.0 به خاطر خلاقیت طراح زیبایی هم دارند که به طراحی وب 2.0 معروف شده اند

جدیدترین ارسال ها

بالا