نظرتون درباره جعبه ابزار سه بعدي چيه؟

Sherlock_Holmes

Active Member
خوب عزیز، چکار کنم، فعلا بخوای بگی سلام، میپرسن مدرکت چیه
شما يه بار گفتي سلام و ما همچين چيزي بگيم؟!

فکر کردی خلم بشینم مضخرفات کفک زده رشته کامپیوتر( در مورد تعداد سیمهای کابل STP\UTP رو بخونم!!!)
نه واقعا..!

البته شما بهر حال نظر دادي.. من از خانم mandana ميخوام كه اگه پيشرفتي تو كار صورت گرفته بگن كه باعث دلگرميه...
ممنون

hosienmax100

3D Artist
خیلی دیر اودم احتمالآ dvd آماده شده :)

اما درستش اینه که توسط اساتید یه لیست کامل درست بشه تا ما بگیم کجاش خوبه چیا باید عوض بشه و .......

اینجوری اصلا خوب نیست یکی میاد میگه پلاگین یکی آبجکت آماده و ..........:)

اما من خودم با دانلود تمامی لینک های آموزشی توسط مدیران سایت و قرار دادن اونها روی dvd موافقم :D

در آخر از شرلوک دوست خوبم به خاطر مطرح کردن این موضوع تشکر میکنم :wink:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
آره حسين راست ميگه
مخصوصا اگه بشه آموزشهاي حجم بالارو كه با خط معمولي اينترنت نميشه راحت دانلود كرد توش قرار بديد

roohollah

Banned
ببخشید:neutral: مثل این که رفتیم سر خونه اول:sad:
جعبه ابزار سه بعدی:Dنه جعبه آموزش سه بعدی:lol:
رفقاااا:neutral:
آموزشهارو که به بچه های سایت بگین براتون پست میکنن(میگی نه :shock: یکیش خودم:cool:)

hosienmax100

3D Artist
ببخشید:neutral: مثل این که رفتیم سر خونه اول:sad:
جعبه ابزار سه بعدی:Dنه جعبه آموزش سه بعدی:lol:
رفقاااا:neutral:
آموزشهارو که به بچه های سایت بگین براتون پست میکنن(میگی نه :shock: یکیش خودم:cool:)

دانلود آموزشی ها میتونه یکی از ارکان اصلی dvd باشه

در گوشی : حالا خودمونیم پلاگین و آبجکت که تو بازار زیاده این لینکها هستند که کمیابند :wink:

ضمنآ این یه نظر بود حرف ما سند نیست :wink:

کاربر باتجربه
دانلود آموزشی ها میتونه یکی از ارکان اصلی dvd باشه

در گوشی : حالا خودمونیم پلاگین و آبجکت که تو بازار زیاده این لینکها هستند که کمیابند :wink:

ضمنآ این یه نظر بود حرف ما سند نیست

بله كاملا درسته حرف حسين آقا
شايد بعضي از دوستان به آموزشهايي كه ما گفتيم نياز نداشته باشن چون اينترنت پر سرعت يا ... دارن
البته dvd هاي آبجكت و پلاگين و ... هم تو بازار كم نيست ( البته بيشتر قديمي هستن) ولي اين آموشهايي كه ما دنبالشيم اصلا گير نمياد، و طبيعتا دليلي وجود نداره كه يه جعبه ابزار سه بعدي درست شه كه كيفيت متوسطي داره و تقليد از محصولات ديگه هست و اگه نوآوري داشته باشه خيلي بهتره
البته اين نظر من هست ببخشيد

hosienmax100

3D Artist
بله كاملا درسته حرف حسين آقا
شايد بعضي از دوستان به آموزشهايي كه ما گفتيم نياز نداشته باشن چون اينترنت پر سرعت يا ... دارن
البته dvd هاي آبجكت و پلاگين و ... هم تو بازار كم نيست ( البته بيشتر قديمي هستن) ولي اين آموشهايي كه ما دنبالشيم اصلا گير نمياد، و طبيعتا دليلي وجود نداره كه يه جعبه ابزار سه بعدي درست شه كه كيفيت متوسطي داره و تقليد از محصولات ديگه هست و اگه نوآوري داشته باشه خيلي بهتره
البته اين نظر من هست ببخشيد

درسته محسن جون باید یه پکیج کامل و جدید باشه :wink:

خواهش میکنم مدیران محترم سایت مارو در جریان کار بزارند :)

roohollah

Banned
حالا خودمونیم پلاگین و آبجکت که تو بازار زیاده
البته تو کالیفرنیا و حومه! بله، حتما هست:) تو مشهد که درصد آشغال خری بالای 30:sad:ولی خوب تو خارج(از خراسان!) رو نمیدونم:lol:
البته dvd هاي آبجكت و پلاگين و ... هم تو بازار كم نيست
منم بیام!!!:D

------------------------------------------------------جدا از شوخی

درسته محسن جون باید یه پکیج کامل و جدید باشه :wink:
پس کم نزارین، 3 تا 4 DVD کنینش، مشتری شیم:D

Sherlock_Holmes

Active Member
بيخيال شين...
خوب برين dvd هاي cg academy رو بخرين 22 تا هم هست!
نه .. فوقش آموزشيها چندتا كوتاه خواهد بود البته ازنوع مهم... البته به جز ويديويي ميتونه pdf و اينها هم باشه... يا صحنه هاي آماده... اينهام آموزشي حساب ميشن ديگه نه؟
البته اينو گفتم چون احتمال زياد يك dvd بيشتر بيرون نمياد... چون نسخه اول هست... و ضمنا اگه بيشتر بشه قيمتش ميره رو 1000 تومن ديگه !!
30upn9j.gif
البته ممكنه مديران بخوان 2 يا 3 تاش هم بكنن من فقط حدسم رو گفتم... بهر حال بهتره آرزوهامون رو بيشتر معطوف به نسخه هاي بعدي كنيم... من بيشتر مشتاقم ببينم اين نسخه اول چي ميخواد از آب دربياد تا بعد با توجه به اون بتونيم پيشنهادهاي جالبتر بديم...

hosienmax100

3D Artist
بيخيال شين...
نه .. فوقش آموزشيها چندتا كوتاه خواهد بود البته ازنوع مهم... البته به جز ويديويي ميتونه pdf و اينها هم باشه... يا صحنه هاي آماده... اينهام آموزشي حساب ميشن ديگه نه؟
البته اينو گفتم چون احتمال زياد يك dvd بيشتر بيرون نمياد... چون نسخه اول هست... و ضمنا اگه بيشتر بشه قيمتش ميره رو 1000 تومن ديگه !!
30upn9j.gif
البته ممكنه مديران بخوان 2 يا 3 تاش هم بكنن من فقط حدسم رو گفتم... بهر حال بهتره آرزوهامون رو بيشتر معطوف به نسخه هاي بعدي كنيم... من بيشتر مشتاقم ببينم اين نسخه اول چي ميخواد از آب دربياد تا بعد با توجه به اون بتونيم پيشنهادهاي جالبتر بديم...

شرلوک جان لینک هایی که آقا رضا و آقا علی میزارن همشونو دیدی

آموزشی های روز دنیا

نمونه کارو پشت صحنه ی مثلا شرکت پیکسار

مجلات گرافیکی

و .................... من میگم اینا باشن بهتر از چنتا پلاگین و ابجکته بحر حال حق با شماست نسخه اول احتمالا چنگی به دل نمیزنه

دوباره میگم ای کاش یکی از مدیران سایت مارو از جریان کار آگاه میکرد:)

roohollah

Banned
اگه دست من باشه میکنمش 10 تا dvd خوبه rtz ها........
البته با حالت انتخابی بودن، موافقم:D(مثلا یکی پلاگین باشه، اون یکی آموزشی های رندر، اون یکی آموزشی های ساخت اشیاء...)
برای من پلاگین ها مهم ترند:)
آموزش باید تخصصی باشه:cool:(حالا کی داره اینو میگه:lol:)
اولا 22 تا نه 16 تا:wink:(یعنی 22 تو 16 تا جا کردن :cool:(بدون زیپ و حذف حتی یک بایت!:neutral:))
دوما همین کارم میخوام بکنم:D ولی نه فقط cg academy برای مکس...
حدود 300 DVD از آموزشهای توپ مکس و مایا و پلاگینهاشون:D(سال دیگه از قم، شماره فروشندشو تو سایت گذاشتم که:neutral:خیلی هم ارزون میده، 1000 تومن)

فوقش آموزشيها ميتونه pdf هم باشه... يا صحنه هاي آماده... اينهام آموزشي حساب ميشن/QUOTE]
با این بیشتر موافقم...:D (برای DVD اول)

کاربر باتجربه
ما كه نظرمون رو گفتيم بايد ببينيم مديران سايت چككككار ميكنن

Sherlock_Holmes

Active Member
شرلوک جان لینک هایی که آقا رضا و آقا علی میزارن همشونو دیدی
آره ... منم عاشق اونام ... اما خوب بعيده بشه اونا رو تو جعبه ابزارجا داد...
اولا 22 تا نه 16 تا(یعنی 22 تو 16 تا جا کردن (بدون زیپ و حذف حتی یک بایت!))
آره ديدم كجا روميگي...:wink:

حدود 300 DVD از آموزشهای توپ مکس و مایا و پلاگینهاشون(سال دیگه از قم، شماره فروشندشو تو سایت گذاشتم کهخیلی هم ارزون میده، 1000 تومن)
اين جريانش چيه؟واقعي داري حرف ميزني يا مجازي؟ آخه 1000 تومن يعني خيلي...

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
ببینین اگه قرار به آموزشه، بگین می این احسانه طفلک رو عذاب ندم
چون بهر حال برای پلاگین ها و سایر چیزها باید با احسان صحبت کنم. من که مکس کار نیستم
monkeys23.gif

اگر آموزش می خواید، خوب برای ما هم مسلمن کار آسون تر میشه
بهر حال فقط یک مجموعه آموزش بخوایم بذاریم، بیشتر از یک دی وی دی میشه. و طبیعتن دسته بندی هم نمیخواد و کار آسون تر خواهد بود.و بعلاوه فوقش می تونیم در انتهاش رو با چند تا پلاگین پر کنیم. پس خوب فکر هاتون رو بکنین که من تا پایان هفته با سایر دست اندر کاران قضیه صحبت کنم.
monkeys44.gif

چون اینجا بخش مکس هستش، مسلمن فقط آموزش ئه مکس رو براتون میذاریم
پس تا اینجا شد:
یک سری آموزش مدلینگ
آبجکت
پلاگینهایی که دوستان گفتن
موتورهای رندر و بعضی آموزش هاش
کسی نظر خاصه دیگه ای نداره؟ اگر نه، پس همین ها رو در دی فی دی ها قرار میدم
monkeys15.gif

اگر هم احساس می کنین بخشی هستش که اضافه هستش، بگین تا اون رو از دور خارج کنیم.چون بهر حال این جعبه مال شماست و نظر تون مهم هستش
monkeys18.gif

اخبار جدید رو دوباره توی همین تاپیک میذارم
موفق باشید
monkeys2.gif

hosienmax100

3D Artist
ممنون ماندانا خانم

اما به نظرمن این اصلا خوب نیست قسمت آبجکت و پلاگین باید حذف بشه موتورهای رندر خوبه البته بیشتر بخاطر آموزش هاش

یه سری آموزش مدلینگ بازم کامل نیست

یه لیست کامل بچه ها درست میکنن بعدش شما نظرتونو بگید :)

کاربر باتجربه
ممنون خانم mandana_ns
البته آموزش انيميشن هم به گفته بعضي از دوستان تو تاپيكهاي ديگه مهم هست
ببخشيد من تاكيد ميكنم پلاگينها هم لازمه براي ورژن هاي جديد مكس باشه

اگه بقيه بچه ها هم ميامدن نظر ميدادن خيلي بهتر بود چون ممكنه يه سري چيزا اصلا فراموش شده باشه !
2lxe53l.gif

Mandana

Active Member
ممنون ماندانا خانم

اما به نظرمن این اصلا خوب نیست قسمت آبجکت و پلاگین باید حذف بشه موتورهای رندر خوبه البته بیشتر بخاطر آموزش هاش

یه سری آموزش مدلینگ بازم کامل نیست

یه لیست کامل بچه ها درست میکنن بعدش شما نظرتونو بگین

خوب فکر کنم تنها کاری که باعث حل این مشکل میشه اینه که دی وی دی های آموزشی رو جدا آماده کنیم.اینطوری دوستانی که پلاگین و آبجکت میخوان هم مشکل شون حل میشه، و دوستانی مثل شما هم که پلاگین و آبجکت نمی خوان می تونن فقط پک آموزشی رو تهیه کنن ^.^

موفق باشی دوستی
155fs906059.gif

ممنون خانم mandana_ns
البته آموزش انيميشن هم به گفته بعضي از دوستان تو تاپيكهاي ديگه مهم هست
ببخشيد من تاكيد ميكنم پلاگينها هم لازمه براي ورژن هاي جديد مكس باشه

مربوط به آخرین ورژن خواهد بود.یا حداقل یک ورژن پایین تر
باز خبر اش رو بهتون میدم که دقیقن برای کدوم ورژن رو پیدا می کنم ^.^
anj_heart.gif

roohollah

Banned
وب فکر کنم تنها کاری که باعث حل این مشکل میشه اینه که دی وی دی های آموزشی رو جدا آماده کنی
دقیقن:cool:
-------------------------------------------------خود شوخی!
این عکسای جدید تو نوشته هاتن ر ز کوج میاری، قشنگ قشنگه:neutral:
منم مخم، مخم، مخم....:razz:

جدیدترین ارسال ها

بالا