نظرتان در رابطه با این ایمیل چیه؟

سلام دوستان من این ایمیل را دریافت کردم این کلاهبرداری یا واقعی ؟

این ایمیل میگه من حدود 1 میلیاردو سیصد میلیون تومان از شرکت توشیبا برنده شدم اما پیگیر شدم حول و حوش 500 هزار تومان میخوان برای طی مراحل قانونی گرفتن جایزه اینم متن ایمیل کمک کنید ممنونم

چYou won the sum of £750,000.00 GBP in the Toshiba Electronic Seasonal Award, you are hereby advice to Contact Mr. Brown Williams, to claim your prize.
Executive Secretary/Claims agent
Email: [email protected]
Claims Requirements:
1 Full Name:...
2 Age:...
3 Sex:...
4 Phone Number:...
5 Nationality:..
6 Occupation:..

mehdinasiri

پارس لند گروپ
از این ایمل ها روزانه صدها و صدها برای همه میاد.خود من روزی یک تی وی پلاسما میبرم.یه هیچ عنوان اعتماد نکنید و سریع ایمیل رو اسپم کنید که دیگه نیاد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
این تاپیک رو به انجمن مناسب منتقل کردم، لطفا انجمن مناسب رو برای مطالب خودتون انتخاب کنید

موفق باشید
مجید

siavash-tanha

Well-Known Member
yektahost.net; گفت:
سلام دوستان من این ایمیل را دریافت کردم این کلاهبرداری یا واقعی ؟

این ایمیل میگه من حدود 1 میلیاردو سیصد میلیون تومان از شرکت توشیبا برنده شدم اما پیگیر شدم حول و حوش 500 هزار تومان میخوان برای طی مراحل قانونی گرفتن جایزه اینم متن ایمیل کمک کنید ممنونم

بهشون بگو حاضرم بجای 500 هزار تومن دو برابرشو بدم البته پولشو از رو جایزه تو کم کنن , اگه ام امضایی چیزی میخان بده بشون :lol:

بعد ببین چی میگن:D

گول این ایمیل هارو نخورین :arrow:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
من یک بار فحش دادم به یکی از این ایمیل ها! طرف برگشت گفت خودتی!!!!! :دی

maysam.m

Well-Known Member
من یک بار فحش دادم به یکی از این ایمیل ها! طرف برگشت گفت خودتی!!!!! :دی

چه جالب!

برای من هم یادمه ایمیلی اومدی بود از افریقای جنوبی و طرف به من گفته بود شما برنده یک میلیون دلاری قرعه کشی ما شده اید (انگلیسی بود ولی با بدبختی ترجمه اش کردم ) و چندین بار این ایمیل را برای من میفرستاد و بیخیال هم نمیشد :)

به نظر من هم اینها تماما کلاه برداریه :shock:

دایی محسن

Active Member
این کارا خیای وقته قدیمی شده اما هنوز هم آدم های ساده هستند که فریب این جور آدم ها رو می خورند

navidba

Well-Known Member
شاید درست باشه....
البته فکر کن ببین آیا تو اصلا با شرکت توشیبا کار داشتی یا نه...

جدیدترین ارسال ها

بالا