نظرات و پیشنهادات شما در جهت بهبود این بخش

yakoza

Well-Known Member
سلام
به لطف دوستان من و آقا عادل YTERROR به عنوان مدیر این بخش انتخاب شدیم

حالا هر گونه نظری ، پیشنهادی و انتقادی در جهت بهبود این بخش دارید بگید تا منم در جریان باشم که به چه سمتی باید برم :)

ارادتمندم :rose:
ناصر

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سلام
به لطف دوستان من و آقا عادل yterror به عنوان مدیر این بخش انتخاب شدیم

حالا هر گونه نظری ، پیشنهادی و انتقادی در جهت بهبود این بخش دارید بگید تا منم در جریان باشم که به چه سمتی باید برم :)

ارادتمندم :rose:
ناصر
هیییییی ایول!!

من فکر کردم این تاپیکم مثل همون تاپیکای انتخاب مدیره!
خودمو آماده کرده بودم که یچیزایی به سران بگم!: دی

تبریک

saidshp

Member
تبریک میگم .
یه پیشنهاد داشتم.
همونطور که خودتون هم شاهدین هر چند وقت یک بار یه تاپیک ایجاد میشه با این عناوین که میخواهم php یاد بگیرم و از کجا باید شروع کنم از این حرفها. لطف کنین یه تاپیک مهم ایجاد کنین که بالا قرار بگیره و php و تاریچه اون رو معرفی کنید به دور از هر گونه تعصب تمام ضعفها و قوتهای php ذکر بشه و این رو هم ذکر کنین که php تنها انتخاب نیست و میتونن از گزینه های دیگه هم استفاده کنن مثل .net و jsp ... مطلب هم فکر میکنم خیلی زیاد باشه تو وب.

موفق باشید

yakoza

Well-Known Member
تبریک میگم .
یه پیشنهاد داشتم.
همونطور که خودتون هم شاهدین هر چند وقت یک بار یه تاپیک ایجاد میشه با این عناوین که میخواهم php یاد بگیرم و از کجا باید شروع کنم از این حرفها. لطف کنین یه تاپیک مهم ایجاد کنین که بالا قرار بگیره و php و تاریچه اون رو معرفی کنید به دور از هر گونه تعصب تمام ضعفها و قوتهای php ذکر بشه و این رو هم ذکر کنین که php تنها انتخاب نیست و میتونن از گزینه های دیگه هم استفاده کنن مثل .net و jsp ... مطلب هم فکر میکنم خیلی زیاد باشه تو وب.

موفق باشید

فکر خوبیه
حتما

Dark-M4N

Member
مبارکه دوست(دوستان) من!

منم با این نظر دوستمون موافقم ولی یه تاپیک ایجاد کنید جامع که خود بچه های فروم بیان یه تیکهه کوچیک با مثال یاد بدن :دی

موفق باشی(د)

Y.P.Y

Well-Known Member
تبریک میگم بهتون :rose:.
یک پیشنهاد دیگه اینکه یک تاپیک مهم ایجاد کنید که فقط Link و مقالات مربوط به Tip های برنامه نویسی توش باشه و در راس مباحث قرار بگیره.
موفق باشید.

yakoza

Well-Known Member
تبریک میگم بهتون .
یک پیشنهاد دیگه اینکه یک تاپیک مهم ایجاد کنید که فقط link و مقالات مربوط به tip های برنامه نویسی توش باشه و در راس مباحث قرار بگیره.
موفق باشید.

اتفاقا این تو فکر خودمم بود
این حتما اعمال میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا