نظرات و سوالات مسابقه ی هفتگی مدلینگ

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
10 تومن خیلی زیاده

بعدشم توی کدوم مسابقه از کاربرا پول میگیرن که این دومیش باشه بنظرم سایت باید یه فکری براش بکنه

مدیرا خیلی کارا میتونن انجام بدن که انجام نمیدن

مثلا میتونن برای نفرات برتر کاپ در نظر بگیرن که از این کار ساده هم شونه خالی میکنن نمیدونم چرا

یا میتونن به نفر اول کاربری ویژه بدن یا برای کسایی که چند بار اول میشن کاربری فعال

یا بن خرید از فروشگاه سایت

اصلا خود شما فرشید جون چرا تو مسابقه شرکت نمیکنی ؟

واقعا میخوام دلیلش رو بدونم اگه نحوه امتیازدهی رو مناسب نمیبینی یا چیز دیگه بگو

*farshid*

کاربر VIP
خب
چرا مسئولین همکاری نمیکنن... چون از اولش باهاشون هماهنگ نکردی...
این مسابقه ای که داری مدیریتش میکنی سابقا به اسم speed modeling انجام میشد که اتفاقا استقبال خوبی هم ازش میشد ... (حالا بنا به دلایلی دیگه برگذار نشد )
(ورودی گرفتن برای مسابقات یک عرفه ... هم برای تامین بخشی از جوایز و هم اطمینان از اینکه طرف واقعا شرکت مینه ... البته اینجا جواب نمیده و حرف من هم در حد یخ پیشنهاد بود )

و اینکه چرا من شرکت نمیکنم ...
چرا شرکت کنم؟ :rose: :green:
کلا

یه نظرم بهتره با فرخ یا مانی یا سارا در ارتباط باشی و مواردی مثل بن خرید و کاپ و اینا رو باهاشون در میون بذاری...
به جای تمدید کردن های پی در پی هم به نظرم بهتره مسابقه رو 2 هفته یه بار برگذار کنی... یه قانون هم براش بنویس ... با یه لینک خوب(بهتر) واسه امضا... از بلوط هم برای شرکت کردن دعوت کن ... مطمئنا شرکت میکنه

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
همه ی اینکارایی که گفتی رو انجام دادم از بلوط و خیلی دوستان دیگه که تو مسابقات قبلی شرکت میکردن دعوت کردم

ولی شرکت نکردند

در مورد هماهنگ کردن هم هم با مانی و هم با فرخ هماهنگ کردم که گفتن امکانش نیست که با کاپ

و جایزه برگزار بشه میخوام بدونم چرا امکانش نیست؟

گفتن بدون جایزه برگزار کن

یه مورد دیگه چرا نباید شرکت کنی ؟ :green:

ولی زمان مسابقه رو باهات موافقم شاید به ده روز افزایشش دادم

برای نظم بیشتر هم احتمالا این تاپیک رو جدا میکنم و این تاپیک بشه برای نظرات

سلام دوستان هم به عنوانه پیشنهاد هم درخواست این پست را میدم اگه از این به بعد مسابقه که شروع شد کسی تکستچر های نزدیک به شی را که قراره بسازیم داره اعلام کنه که بقیه هم استفاده کنیم من الان 2روزه مدل را زدم اما تسکتچر را توش موندم کسی داره لطفا کمک کنه راستی از majid CG هم ممنونم که اینقدر پیگیره واسه فعال بودن

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام خیلی ممنون از پیشنهادت :rose:

همون عکسی که گزاشتم برا تکسچر خیلی مناسبه من با همون تکسچر کردم

پیشنهاد خوبیه از دفعه ی بعد حتما اینکار رو میکنیم

E-power

کاربر متخصص
سلام به همه خصوصا مجید جان که داره خیلی زحمت میکشه.
اول زیاد نگران شرکت کننده های کم نباش الان فصل خوبی واسه ی شرکت در مسابقه نیست خیلی ها گرفتار درس و دانشگاه و پروژه های آخر ترم هستند خودمم یکیشون.:-?
من شخصا موافق این نیستم(نظر شخصی) که واسه شرکت در مسابقه از بچه ها پول گرفته بشه. خیلی خوبه اگه مسابقه ها جایزه داشته باشه اما اگه از طریق دیگه تامین بشه نه از کاربرها , یا اینکه اصلا جوایز نقدی نباشه بهتره. مثلا توی قسمت پنل مشخصات هر کاربر (همون جایی که اسم و آواتار و تاریخ عضویت و ... هست , همین سمت راست منظورمه.. :green:) بخشی قرار داده بشه واسه ی مسابقات که در اون تعداد شرکت در مسابقات و مقام هایی که هر فرد کسب کرده رو نشون بده , البته اگه امکان همچین چیزی باشه.. کلا در حد یه پیشنهاد بود.....
.....

در مورد مسابقه اگه تنوعش بیشتر بود خوب میشد. الان سه مرحله از مسابقه مدلسازی و رندر یه موضوع مشخص بود . اگه چیزای دیگه هم باشه بد نیست . مثلا ساخت یه صحنه از روی یک تصویر مرجع . یا ساخت متریال و رندر گرفتن از یک صحنه ی آماده که در دسترس همه قرار گرفته. همینطور ساخت تکسچر برای یه جسم مثل صورت انسان , اشیا خراب و زنگ زده و درب داغون و این جور چیزا....:green:درسته موضوع های قبلی مسابقه هم نیاز به تکسچر دارند و هم رندر اما اگه تمرکز روی یه موضوع باشه فکر میکنم جالبتر میشه.

آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام به همه خصوصا مجید جان که داره خیلی زحمت میکشه.
اول زیاد نگران شرکت کننده های کم نباش الان فصل خوبی واسه ی شرکت در مسابقه نیست خیلی ها گرفتار درس و دانشگاه و پروژه های آخر ترم هستند خودمم یکیشون.:-?
من شخصا موافق این نیستم(نظر شخصی) که واسه شرکت در مسابقه از بچه ها پول گرفته بشه. خیلی خوبه اگه مسابقه ها جایزه داشته باشه اما اگه از طریق دیگه تامین بشه نه از کاربرها , یا اینکه اصلا جوایز نقدی نباشه بهتره. مثلا توی قسمت پنل مشخصات هر کاربر (همون جایی که اسم و آواتار و تاریخ عضویت و ... هست , همین سمت راست منظورمه.. :green:) بخشی قرار داده بشه واسه ی مسابقات که در اون تعداد شرکت در مسابقات و مقام هایی که هر فرد کسب کرده رو نشون بده , البته اگه امکان همچین چیزی باشه.. کلا در حد یه پیشنهاد بود.....
.....

در مورد مسابقه اگه تنوعش بیشتر بود خوب میشد. الان سه مرحله از مسابقه مدلسازی و رندر یه موضوع مشخص بود . اگه چیزای دیگه هم باشه بد نیست . مثلا ساخت یه صحنه از روی یک تصویر مرجع . یا ساخت متریال و رندر گرفتن از یک صحنه ی آماده که در دسترس همه قرار گرفته. همینطور ساخت تکسچر برای یه جسم مثل صورت انسان , اشیا خراب و زنگ زده و درب داغون و این جور چیزا....:green:درسته موضوع های قبلی مسابقه هم نیاز به تکسچر دارند و هم رندر اما اگه تمرکز روی یه موضوع باشه فکر میکنم جالبتر میشه.
سلام به همگی
دوست من نظر شما محترمه ولی به نظر من همه که روی همه ی موضوع ها مسلط نیستند که .مثلا خیلی ها روی تکسچرسازی تسلط ندارند و اصلا بلد نیستند تکسچر بسازند و به نظر من خود این باعث میشه تعداد شرکت کننده ها کمتر بشه.البته این نظر شخصی منه (که احتمالا غلطه)
موفق باشی:rose:

E-power

کاربر متخصص
سلام به همگی
دوست من نظر شما محترمه ولی به نظر من همه که روی همه ی موضوع ها مسلط نیستند که .مثلا خیلی ها روی تکسچرسازی تسلط ندارند و اصلا بلد نیستند تکسچر بسازند و به نظر من خود این باعث میشه تعداد شرکت کننده ها کمتر بشه.البته این نظر شخصی منه (که احتمالا غلطه)
موفق باشی:rose:
بله دوست من شاید اینطور باشه اما به نظرم اینطوری شاید در اونها این انگیزه ایجاد بشه که سراغ تجربه های جدید بروند. خودم همیشه وقتی یه کار جدیدی رو از کسی میدیدم بیشتر دوست داشتم سراغش برم. این فقط نظر منه....
.

.
..
:rose:

reza_cg

Member
سلام به همه دوستان...
آقا مجید کارا رو نمیذاری ببینیم؟؟؟؟
ببخشید که من نتونستم شرکت کنم...
باورت میشه؟ 3 تا پروژه با هم دارم انجام میدم...
تازه 10 روز دیگه هم امتحاناتمه....
ولی خیلی مشتاقم کارای بچه ها رو ببینم...
اینم مطمئنم که بعد از امتحانات شرکت کننده ها خیلی بیشتر میشن...
:rose:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام

سلام به همگی و یه خسته نباشید هم به آقا مجید گل که همه کار داره می کنه تا مسابقات به خوبی برگذار بشه
رندر وایر
1-9
2-9
3-8
4-7
رندر کامل
1-8
2-9
3-8
4-4

آخرین ویرایش:

hollow

Member
سلام بر دوستان مهربوون :rose:
کار دوم و سوم خیلی عالی شده ...:rose: واقعا تبریک می گم ... خیلی طبیعیه :green: فقط مال من (اولی) می زنه تو ذوق :green: کلی سطح مسابقه رو آوردم پایین :green: راستی آقا مجید چرا ننوشتی کدوم کار مال کیه ..؟

من چون تجربه ای تو این زمینه ها ندارم نمی دونم چی جوری باید نمره بدم ... :-?یعنی ملاک ها چی باید باشه ...؟
من از دید یه آدمی که از گرافیک چیزی نمی دونه فقط به رندر نهایی اونم به میزان زیبایی و دقتش نمره می دم ...:green:
کار اول خودم ... به خاطر اینکه یه سری از جزئیات رو مدل نکردم و اینکه کار طبیعی نشده نهایتا با احتساب ارفاق و این حرفها :green: از 10 نمی تونم بیشتر از 4 بدم :lol:حالا چون اولین مسابقم بوده و اولین کاری که رندرش برام مهم بوده 4.25 :green:
از کار دوم دوتا ایراد بیشتر نتونستن بگیرم اونم این که زیر لوله (اونجا که دندونه دندونه است ) شبیه عکس نشده و مدل نکردن توی جایی که پوکه خارج می شه و بیضی شدن جای دوتا از دکمه ها (سمت چپ) ... سه تا 0.25 کم می کنم می شه 9.25 از 10:rose:
کار سوم به خاطر دفرمه شدن پایینه لوله (چون تو عکس صافه) 0.5 نمره کم می کنم به خاطر یه سری جزیات دیگه مثل ماشه که به نظرم خوب نشده و دکمه بالا ی ماشه که گرد نیست و مثلا اون خط سمت چپ که وقتی به دکمه ها می رسه یه جوری می شه 0.5 دیگه کم می کنم و به خاطر اینکه کار ها به صورت مقایسه ای هست و رندر نهایی کار دوم به مراتب زیبا تر هست 0.25 دیگه کم می کنم می شه 8.75 از 10:rose:

یعنی اینجوری شد : رندر وایر و نهایی جفتش:

1-4.25
2-9.25
3-8.75

چند تا سوال درباره نحوه مدلینگ این دو تا دوست برام پیش اومده :green:اگه اشکالی نداره اینجا می پرسم :green:
اول اینکه با چه برنامه ای مدل کردید؟ :green:
دوم اینکه اون قسمت زیره دسته رو از کجا در آوردید؟! من تو عکس همچین چیزی نمی بینم :green:
تو آموزش های آقا مهدی که می دیدم (مدرسه امیر المومنین) می گفتن که پلیگان هاتون 4 ضلعی باشه ... 4 ضلعی نباشه خوب در نمی یاد (یا یه همچین چیزی )
ولی تو کار سوم می بینیم که کلی از پلیگان ها 3 ضلعی هستند و کار خیلی خوب هم درومده :green: چی جوریاست ؟ مهم نیست؟ آخه من تو این کار خیلی تلاش کردم همش 4 تایی باشه ... آخرشم یکیشو مجبور شدم 3 تایی بکنم :دی
بعد اینکه شما اون برآمدگی دسته رو مدل نکردید؟! صرفا عکس رو انداختید روش؟! منظورم اینه که اون نوری که روی دسته افتاده نور محیط نیست ... ماله عکسه ... اگه نور هارو جا به جا کنیم اون تغییر نمی کنه.. ؟نه؟

در کل کار دوستان خیلی زیبا بود .. واقعا لذت بردم :rose: و تجربه ی خوبی برای خودم بود ... قول می دم تو مسابقه بعدی بهتر ظاهر شم :wink:
یا علی

----ویرایش ----
چقدر تایپ کردن این متن طولانی شد ... :green: اون موقع که من می نوشتم کار 4 رو هنوز آقا مجید نذاشته بودند .
کار 4 رو رندر نهایی نداره؟!
در کل به مدل کردنشون 2 می دم ! :rose:

آخرین ویرایش:

saeedmagic

Member
سلام به همه و خسته نباشید من مدل کار نیستم ولی مدل کارارو دوست دارم آقا مجیدم دوست دارم
خیلی کارتون عالیه واقعا
وایر
1-9
2-9
3-8
4-7
نهایی
1-8
2-9
3-8
4-4

بهت تبریک میگم مجید جان با این همه مشکلات بازم داری ادامه میدی به کارت
خسته نباشی واقعا دلسوزانه زحمت می کشی مرسی

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
وایر:
1- 10
2- 10
3- 8
4- 6
رندر:
1- 7
2- 10
3- 8
4- 5 (نباید نمره میدادم ... ولی کف نمره ی من همینه !)
همه نمره ها رو بردم رو نمودار! مجید جان ایشالا آمار شرکت کننده ها میره بالا ... کارها خیلی خوب بودن ... مخصوصا رندر کار دوم خیلی خوب شده بود ... احتمالا کار g*******c باشه!

ali3dm

کاربر VIP
وایر:
1- 8
2- 10
3- 9
4- 6
رندر:
1- 8
2- 10
3- 9
4- 4
واقعا بد موقعی بود این مسابقه

به امید روزی که تعداد شرکت کننده ها بره بالا(با خودمم هستما):rose:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
ممنون از همگی بابت نمره ها

این از نمرات من

رندر وایر

8.1
9.2
9.3
8.4

رندر نهایی

7.1
10.2
9.3
4.4

اگه تعداد شرکت کننده ها کمه خوبیش اینه که سطح مسابقه بالاست

و این باعث رقابت میشه

همگی خسته نباشید

reza_cg

Member
خیلی ببخشید ها....
ولی میشه بگین بر چه اساسی دارین به وایر نمره میدین؟؟؟؟
کار سوم از نظر وایر خیلی حرفه ای تره... ولی اکثرا بهش نمره پایینی دادن!!!!
البته این نظر منه ( که احتمالا غلطه ) :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا