نصب ویندوز اکس پی - کلید محصول

Hamid_PaK

Member
تصادفی سی دی نصب ویندوز اکس پی رو دیدم که در هنگام نصب product key رو بصورت خودکار وارد کرده بود ...
کسی اطلاعاتی در این مورد داره که چطور می شه چنین سی دی تولید کرد و در چه قسمتی از نصب این تغییرات اعمال شده ...

با تشکر ، یا حق ...

esf-kh

Member
درود . من توصیه می‌کنم حتما از سایت زیر بازدید کنید
http://www.nliteos.com/index.html
و برنامه nLite رو بگیرید . جواب سوال شما با کمی جستجو تو این سایت و با کمی ور رفتن با این برنامه داده می‌شه

pooyar

Member
دوست عزيز اين اتفاق براي من هم مي افتد بقراي اين است كه شما قبلا اين كار را در آن كامپيوتر كرده ايد و امكان هم دارد كه براي اين باشد كه زود زود ويندوز نصب مي كنيد.

siavash-tanha

Well-Known Member
تصادفی سی دی نصب ویندوز اکس پی رو دیدم که در هنگام نصب product key رو بصورت خودکار وارد کرده بود ...
کسی اطلاعاتی در این مورد داره که چطور می شه چنین سی دی تولید کرد و در چه قسمتی از نصب این تغییرات اعمال شده ...

با تشکر ، یا حق ...

منظورت اینه که بدون وارد کردن سریال , سریال آماده و وارد شده بود و فقط لازم به نکست کردن بود ؟

اگه آره

یکی از فایلها نصب که تو مسیر سی دی نصب ویندوزه ( الان یادم نیست اسمش چی بود - در هر صورت سه چهار تا بیشتر فایل تو مسیر سی دی نیست ) , تو اون پنجره نصب هست ( با رسورس هکر بازش کن )
در پنجره وارد کردن سریال , خودت سریال و وارد کن و بعد سیو کن و این فایلو به جای فایل اصلی تو سی دی ذخیره کن تا دیگه نیاز به وارد کردن سریال نباشه

البته برای اینکه بوت سی دی از بین نره

اول از سی دی اکس پی ایمیج ای زو بگیر و بعد با برنامه های تغییر ای زو , فایل را جایگزین و سیو کن

Hamid_PaK

Member
درود . من توصیه می‌کنم حتما از سایت زیر بازدید کنید
http://www.nliteos.com/index.html
و برنامه nLite رو بگیرید . جواب سوال شما با کمی جستجو تو این سایت و با کمی ور رفتن با این برنامه داده می‌شه

با نرم افزار کار کردم ، نتیجه رو باز بینی کردم. در آخر یک فایل با نام WINNT.SIF رو در داخل I386 نصب اضافه کردم و این عمل بدرسی صورت گرفت ...

اطلاعات داخل فایل مورد نظر :
کد:
; Generated bY Hamid_PaK [PRAISER] - January 2000

[Data]
Autopartition=0
MsDosInitiated=0
UnattendedInstall="Yes"

[Unattended]
UnattendMode=ProvideDefault
UnattendSwitch="No"
OemPreinstall="Yes"
OemSkipEula="Yes"
FileSystem=*
WaitForReboot="No"
NoWaitAfterTextMode=1
NoWaitAfterGUIMode=1
DriverSigningPolicy=Ignore
NonDriverSigningPolicy=Ignore

[GuiUnattended]
OemSkipWelcome=1

[UserData]
ProductKey="DDMTV-WXPV9-VM2Y4-J4HXY-GKGX8" 

[RegionalSettings]
LanguageGroup=13
Language= "0429"

[Networking]
InstallDefaultComponents="Yes"
نکته : توجه داشته باشید که این کلید مربوط به اکس پی با بسته سرویس شماره 2 است - کلید مورد نظر رو جایگزین کنید.

با تشکر ، یا حق ...

جدیدترین ارسال ها

بالا