نصب ورد پرس کمک

سلام به دوستان عزیز
من یک هاست رایگان گرفتم برای اینکه کار با وردپرس را یاد بگیرم ولی از زوی آموزشهایی که دانلود کردم هر کاری میکنم نمیتونم ورد پرس را نصب کنم خواهش میکنم کمکم کنید میتونه کسی این کارو واسم انجام بده ممنونتون میشم

خوب دوست عزیز حداقل میگفتین کجای کار گیر میزنین؟
کل فایلها را اپلود کردم روی هاست ولی اون فایل Wp-Config را نمیدونم چه طوری اصلاح کنم یعنی بازش کردم از قسمت کنترل پنلم آدرسMySQL hostname را نمیتونم پیدا کنم بقیشو تقریبا درست اصلاح کردم
و با توجه به اینکه کل فایلهارو آپ کردم خطای 404 میده ونمیشه ورد پرس را نصب کرد
ممنون میشم راهنماییم کنید
در ضمن از سایت 20b.irهاست رایگان گرفتم
منتظر یاری سبزتان هستم

Germanizer

New Member
دوست عزیز سعی کنید هر جا مشکل تون رو مطرح می کنید آدرس سایتتون هم قرار بدین
بعد از اینکه فایلها رو آپلود کردین باید فایل wp-config-sample رو به wp-config تغییر نام بدید. بعد از تغییر نام باید این فایل رو ویرایش کنید و اطلاعات دیتابیسی رو که ساختید رو واردش بکنید. بعد هم ادمه نصب وردپرس رو انجام بدید

کجای این مراحل گیر کردید؟

خوب ..اگه کارهایی رو که دوستمون در بالا گفتند و انجام دادید و نشد ، مشخصات هاستتونو بدین تا برات انجامش بدم ....../موفق باشی

البته برای امنیت بیشتر مشخصات رو به میلم بفرستین ...... zemestoon48[at] yahoo.com

آخرین ویرایش:

sahar61

New Member
سلام ... من اطلاعات زيادي در اين مورد ندارم اما به نظرم هاست هاي مجاني اكثرشون از MySQL پشتيباني نمي كنن! به نظر من اگر مي خواهي با ورد پرس آشنا شوي بهترين راهش دانلو نرم افزار EasyPHP-5.3.9 هست و نصبش روي كامپيوترت بعدش مي تواني همه صفحاتي كه PHP طراحي شدن را روي كامپيوترت كه به يك سرور مجازي تبديل شده نصب و درست مثل يك سايت ازشون استفاده كني ! براي دانلودش فقط كافيه چند دقيقه توي نت بگردي و لينكش را پيدا كني ... موفق باشي

sahar61

New Member
با سلام دوباره! دوست عزيز به سايتي كه گفته بوديد رفتم و در كمال سادگي بدون هيچگونه اقدامي هم ورد پرس را نصب كردم هم جمولاي را ! البته از نصب خودكاري كه توي كنترل پنل بود! صد البته كه نسخه هاي انگليسي اين ها را گذاشتن و براي فارسي كردنشون فقط كافيه از افزونه هايي كه توي سايت هاي مادر فارسي شان هست استفاده كرد به همين آساني (‌البته من قبلا اين كار را در يك سايت كرده و مدتهاست كه ازش استفاده مي كنم! خلاصه اگر به تنظمات كنترل پنل دست نزده باشي بدون هيچ مشكلي كار مي كنن و احتياجي به داشتن اطلاعات فني نيست مضاف اينكه وقتي نرم افزار هاي فوق را نصب مي كني نام ديتا بيس و يوزر و پسوردش را هم نشان ميده كه مي تواني در موارد لازم ازشون استفاده كني ... فقط خواستم توي اين جمع باشم فقط همين ... موفق باشيد

1mdfr

Member
باسلام

سلام
سیات های رایگان لوکال هاستشون زیره.
mysql.namesite.com
namesite.com نام دامین هاست رایگان هر چی باشه انو می نویسی و درهرجا هاست های رایگان اینگونه است

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا