نصب اتوماتیک فلش پلیر؟

mbsa

Active Member
سلام
اگر با برنامه ي winrar آرشيو هاي SFX را ساخته باشيد امكاني هست كه اين آرشيو به طور اتوماتيك و كاملاً مخفي انجام بگيره . فقط كافيه از تب Advanced و در تنظيمات SFX Options در قسمت modes گزينه ي Hide all را فعال كنيد.
بعد دستور اجراي فايل را در اسكريپت install flash player (در مثال قبلي) قرار بدند. من امتحان كردم و ويندوز سون براي باز شدن سوال نكرد و بدون نياز به Run as adminstrator فايل كپي ميشه.

swsehsan

Member
سلام
من امتحان کردم flash_player_10_active_x به همون شکلی که گفتید ساختم اما در زمان اجرا action center باز فعال شد .
میشه همون فایلی که ساختید اینجا قرار بدید
ممنون

mbsa

Active Member
سلام
يه سوال !
چرا اين قدر شما تاكيد داريد كه اين كار دور از چشم كاربر صورت بگيره ؟ :-?
با اين روشي كه بهتون گقتم كاربر فقط يك بار نياز به نصب فلش پلير پيدا مي كنه .
خيلي از بانك هاي نرم افزاري و برنامه هاي مولتي مديا هر بار كه برنامه اجراميشه فلش پلير نصب مي كنند به اين دليل اين كارو مخفي انجام مي دهند اما شما تنها يك بار كاربر را مجبور به نصب فلش پلير مي كنيد ، كه عملاً براي هيچ كاربري دردسر ساز نيست .
به شما پيشنهاد مي كنم از روش تشخيص flash player استفاده كنيدتا setup فلش پلير در صورت لزوم اجرا بشه .
اميدوارم مشكلتون حل بشه ،‌ سوالي داشتيد در خدمتم ؟!:lol:

mohammad.sub7

کاربر فعال
شرمنده اما چرا الکی بحث و طولانی میکنید . موقع خروجی گرفتن embedded flash player رو بزنید بعد تو فولدر بیلدر برید جای سورس

فلش پلیر 7

فلش پلیر 10 رو قرار بدید.

mohammad.sub7

کاربر فعال
mbsa عزیز دلیل اینکه واسه تو کادر باز نشد اینه که user acsess control رو پایینترین سطح(خاموش) بوده . حالا یا خودت آوردی پایین یا مثلاً ویندوز 7 mrt که اتوماتیک این کار رو انجام میده نصب کردی

mbsa

Active Member
MOHAMMAD.SUB7 عزيز ، مطمئني تعويض سورس FLASH PLAYER جواب ميده ؟
آخه من ويندوزي ندارم كه فلش پلير نداشته باشه !:neutral:

swsehsan

Member
سلام
يه سوال !
چرا اين قدر شما تاكيد داريد كه اين كار دور از چشم كاربر صورت بگيره ؟ :-?
با اين روشي كه بهتون گقتم كاربر فقط يك بار نياز به نصب فلش پلير پيدا مي كنه .
خيلي از بانك هاي نرم افزاري و برنامه هاي مولتي مديا هر بار كه برنامه اجراميشه فلش پلير نصب مي كنند به اين دليل اين كارو مخفي انجام مي دهند اما شما تنها يك بار كاربر را مجبور به نصب فلش پلير مي كنيد ، كه عملاً براي هيچ كاربري دردسر ساز نيست .
به شما پيشنهاد مي كنم از روش تشخيص flash player استفاده كنيدتا setup فلش پلير در صورت لزوم اجرا بشه .
اميدوارم مشكلتون حل بشه ،‌ سوالي داشتيد در خدمتم ؟!:lol:

اونجوری کلاس کار یکم میاد پایین:lol:
من هم اول چک میکنم اگر نسخه فلش پلیری که در سیستم کاربر بود از 9 کمتر بود اونوقت فلش پلیر 10 که کنار برنامه هست نصب میکنه من مشکلم سر چک کردن و ... نیست فقط با action center هست که در صورت نصب نبودن بر روی سیستم کاربر که می خواد فلش نصب کنه ظاهر میشه حالا اگه کاربر اشتباها و یا ... بر روی no کلیک کرد فلش نصب نمیکنه و ادامه پروژه که همش فلش هست دیده نمیشه

MOHAMMAD.SUB7 عزیز من قبلا این کار انجام داده بودم اما موقعی که می خواستم embedded flash player انتخاب کنم error داد که حجم پروژه بالا میره و درست کار نکرد تازه اگه مشکل با این هم حل بشه اما باز هم موقع اجرا پروژه چون می خواد فلش دور از چشم کاربر نصب کنه action center ظاهر میشه .
کلا هر فایل exe که بخواد اجرا بشه action center میاد ولی با فایل های msi مشکلی نداره
فکر نکنم راهی برای دور زدنش باشه؟

mbsa

Active Member
كلاس كار ؟! :green:
به نظر من اين خيلي با كلاس تره (به قول خودت) كه يه كاربر اطلاع بديم كه flash player احتياج داره تا اين كه همه چي مخفي عمل كنه !

يه راه خيلي باحال پيدا كردم .
فايل هايي از فلش پلير كه مي خواي كپي بشه را همراه با آدرس اونا برام بفرست .

mohammad.sub7

کاربر فعال
اگه راهی نباشه باید بگردیم دنبال راهی که بتونیم user acsess control رو مدیریت کنیم.مثلاً با 1 پلاگین بتونیم اون رو غیر فعال کنیم

ehsan58

Member
دوستان قبلا هم در اين باره بحس شده اگه سرچ كنين پيدا ميكنين

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا