نشان دادن یک کد با وارد کردن یک کلمه

لطفا این دفعه دیگه یه نفر جوابمون رو بده:

سلام

کسی هست که کد جاوایی داشته باشه که بشه باش امکان زیر رو به دست آورد

می خوام یه تو وبلاگم یه قسمت بذارم که هر کی ایمیلش رو وارد کرد یک کد به صورت اتوماتیک به اون بده.

البته می خوام تو کد خودم مشخص کنم که مثلا ایمیل [email protected] رو کد ( مثلا ) 123456789 رو بهش بده

یعنی نمی خوام خودش یه کد بسازه می خوام از قبل تعیین شده باشه که چه ایمیلی چه کدی رو به کاربر نشون بده.

در واقع این قسمت برای همه نیست برای اونایی که ایمیلشون رو وارد کردم و کسایی که ایمیلشون رو وارد نکردم بهشون بگه ایمیل شما در سیستم ثبت نشده است

شکل طاهریش هم می خوام اون قسمتی که ایمیل رو وارد می کنند یه تکست باکس باشه و هر وقتی شخص ایمیلش رو وارد کرد روی یه دکمه که پایینش قرار داره ( RUN ) کلیک کنه و دوباره پایینش اون کد رو بهش بده

چه قدر حرف زدم نفسم گرفت

بالاخره از هر کسی که این کد رو برام پیدا کنه یا خودش درست کنه خیلی ممنونم خیلی احتیاجش دارم

:cry::sad::cry::sad::cry::sad::cry::sad::cry::sad::cry:

Masoud1365

مدیر انجمن
چیزی که شما میخواهید رو نمیشه در وبلاگ پیاده سازی کرد ! اگر هم چنین اسکریپتی آماده باشه شما نیاز به هاست دارید که روش نصب کنید !

farik

Well-Known Member
باسلام..
کدی که میخواید فکر نمیکنم آمادش موجود باشه..و باید بدین یک برنامه نویس براتون بنویسه..
مسعود جان فکر کنم بشه با استفاده از آدرس دهی src به یک فایل php یک نمونه برای وبلاگ درست کرد..البته همونطور که گفتین نیاز به هاست دازه...
موفق باشید..

من هاست رایگان گیگفا رو دارم

آیا میشه این اسکریپت رو ، روی اون هاست آپلود کرد و از اون در یک وبلاگ دیگر استفاده کرد؟

farik

Well-Known Member
باسلام..
تا جایی که ن میدونم گیگفا کار شما رو راه میندازه چون هم دیتا بیس ساپورت میکنه هم پی اچ پی رو به جز برخی توابع خاصش..شدنش میشه..ولی آمادش موجود نیست..
موفق باشید...

شما نمی تونید این کارو بکنید؟

یا کسی رو نمی شناسید که بتونه این کارو برام انجام بده

farik

Well-Known Member
باسلام..
من میتونم..اگر مایل بودین با ایدی یاهوم تماس بگیرین:s_farshad_k
موفق باشید...

جدیدترین ارسال ها

بالا