نسخه نهايي Mmb 4.9.7

فرزاد

سلام آقا من برنامه شو دارم ولی سریالش و کرکش عجیبه خیلی اعصابم رو بهم ریخته چه کنم؟

بسمه تعالی
با سلام
لینکیچیزی بدید ما هم داونلود کنیم
یا اگر ظرفیتش کمه آپلود کنید
با تشکر

ali abedian

Banned
سلام
سایت خوبی دارین.. {جدی میگم}

((( آدرس اف تی پی این فایل رو لطفا اگه هست بنویسید.. ))) چون ما تو یه خراب شده ای هستیم که دانلود یه فایل 100 کیلو بایتی هم زهر مارمون میشه.. حالا چه برسه به 20 مگ .. خدا خودش درست کنه انشاءالله..
آی چه خوب میشد یه سی دی کامل از برنامه کرک شده اون با پلاگهاش به همراه برنامه های مرتبط رو به اینورو اونور می فرستادید.. (حداقل بهتر از 100 ساعت اینترنت هدر دادنه)

متشکرم

آخرین ویرایش:

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
دوست عزیز قرار هست یک کتاب در باره همین برنامه با یک سیدی کامل از پلاگین و مثال به انتشار در بیاد. شما میتونی اونو بگیری و حالشو ببری.
البته هنوز کتاب چاپ نشده . وقتی چاپ شد مشخصاتشو اعلام می کنم که بری بگیری.
بعد این برنامه الان تو بازار هست با همین نسخه.

تا بعد...

silvercover

کاربر متخصص
دوستان عزیز یه مژده بدم خدمتون و اون اینکه به زودی مرجع کامل MMB در بیش از 400 صفحه(Ebook) به همراه شرح 4 تا از PlugIn ها به همراه یک سی دی با بیش از 450 مثال، بیش از 80 PlugIn در اختیارتون قرار خواهد گرفت.

Saman

silvercover گفت:
دوستان عزیز یه مژده بدم خدمتون و اون اینکه به زودی مرجع کامل MMB در بیش از 400 صفحه(Ebook) به همراه شرح 4 تا از PlugIn ها به همراه یک سی دی با بیش از 450 مثال، بیش از 80 PlugIn در اختیارتون قرار خواهد گرفت.

بعد از يه مدتي سلام

منم منظورم همين كتاب بود.

تا بعد...

ali abedian

Banned
اقا شما چطوري لوگوي خودتون رو اون بالا ور دل اسمتون ميندازين؟
بگين ما هم ياد بگيريم.. (چون از خود قسمت اپلود اين سايت هر چه كرديم نشد با فرمتهاي مختلف)

Saman

عزيز فعلا اين قابليت سايت در دست برطرف كردن مشكلات هستش

جدیدترین ارسال ها

بالا