نسخه فارسی سیستم پشتیبانی Kayako Support Suite

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با سلام
آیا میشه لیست آخرین نسخه بهمراه افزودنیهای فارسی و بقیه فایلها که تایید شده و کامل هستند را در صفحه اول بزارید؟
من نمیدونم کدام لینک اسکریپت و کدام فارسی سازش رو دانلوود کنم!
با تشکر

asemon262

New Member
با سلام به همه دوستان فعال،
خدمت آقا مسعود عرض کنم که برای تاریخ من که هنوز نتونستم کاری بکنم !
( اگه از دوستان راهی می دونند پیشنهاد کنند.)
و اینکه سیستم مدیریت کایاکو فارسی نمیشه. اگر هم بشه وقات زیادی میبره و ارزش نداره. چون پنل کارمندی و مدیریت ساده ای داره. (در مقایسه با سیستم های دیگه). برای کار با پنل مشکلی نخواهید داشت. (اگه هست مطرح کنید).
من این سیستم رو خیلی وقت پیش نصب کردم و استفاده میکنم.
منتهی من از ابتدا فارسی سازی رو انجام دادم روی نسخه انگلیسی. و قالب سایت خودم رو براش آماده کردم. می تونید نمونه برنامه رو روی سایت خودم ببینید. تمام قسمت ها کاملاً راست چین شده و ....
اگه کمکی از دستم بر میاد بفرمائید، خوشحال میشم اگه کاری از دستم بر بیاد.

--------------------------------------

وب گستر تیام
http://www.support.engineermohsen.com
سلام

من نسخه فارسی کایاکو را نصب کردم
می خواستم لطف کنید ونحوه راست چین کردن صفحات را به من هم بگین

ممنون

pasargadteam

Active Member
با درود بر همگی

سلام دوستان.
من کایکو رو روی سرور ریختم ولی وقتی وارد میشم پیغام زیر رو میده:

Access denied for user ' - More Scripts:'@'localhost' (using password: YES)

این از چی هست؟

اینم ادرس سایتم:

http://www.pvw-co.com/sup/

با تشکر از همگی

آقایون که نصب کردن بگید چکار کنیم در مرحله دوم نصب همین پیغامی که ehsanfg میگه میاد دیگه نمیشه ادامه داد خودش عوضیشم که فایل کمک نداره
بهتره یک نفر نصبشو کامل بگه

خدمت شما دو سرور بزرگوار عرض کنم که , سیستم کایاکویی که شما مشکلش رو دارید برای نصب اول از همه دیتابیس رو باید بسازید و سپس به فایل Config.php که درون پوشه Config است وارد کنید و سپس آپلود کنید و بعد از اون پوشه Setup را اجرا کنید. چون در هیچ جای مرحله نصب گزینه ای برای وارد کردن دیتابیس نیست بقیه مراحل رو خودش اتوماتیک انجام میده و نگرانی نیست و مشخص است که چکار باید بکنید.

اگر مشکلی داشتید بنده شناسه یاهوم : pasargadservices است .

با سلام
با تشکر از لطف همه عزیزان،
آیا بخش مدیریت را نیز میتوان فارسی کرد؟
آیا تاریخ شمسی هم میتونه داشته باشه؟
:wink:
با تشکر

همه کاری برای کایاکو میشه کرد , من مراحل نصب , قسمت مدیریت , کارمند , موبایل , کلاینت و ... را شخصاً فارسی کردم و سه ماهی روش کار میکردم و شدید جالب بود برام که اینقدر این سیستم قوی است و دفتر ریاست جمهوری هم تابستان تماس گرفتند و از من میخواستند خرید کنند که گفتم باید نسخه اصلی رو از سایت سازنده دریافت کنند و بعد فارسی ساز کامل رو بنده میدم که پشیمون شدند به خاطر قیمتش و تأکید داشتند که نسخه ای که من دارم کامل ترین است.
وقتی نسخه هایی که در سایت ها برای دانلود بود میگرفتم نگاه میکردم چند اشکال داشت :
1- برخی قسمت ها رو ترجمه نکرده بودند.
2- اونایی هم که ترجمه شده بود بسیار سلیقه ای بود و یکسری قسمت ها حذف شده بود.
3- وقتی هم وارد سیستم میکردی سفید میشه و فقط آیکون ها میماند و ایراد داشت.

به هر حال کمک خواستید بنده شناسه یاهوم : pasargadservices است.

با سلام به همه دوستان فعال،
خدمت آقا مسعود عرض کنم که برای تاریخ من که هنوز نتونستم کاری بکنم !
( اگه از دوستان راهی می دونند پیشنهاد کنند.)
و اینکه سیستم مدیریت کایاکو فارسی نمیشه. اگر هم بشه وقات زیادی میبره و ارزش نداره. چون پنل کارمندی و مدیریت ساده ای داره. (در مقایسه با سیستم های دیگه). برای کار با پنل مشکلی نخواهید داشت. (اگه هست مطرح کنید).
من این سیستم رو خیلی وقت پیش نصب کردم و استفاده میکنم.
منتهی من از ابتدا فارسی سازی رو انجام دادم روی نسخه انگلیسی. و قالب سایت خودم رو براش آماده کردم. می تونید نمونه برنامه رو روی سایت خودم ببینید. تمام قسمت ها کاملاً راست چین شده و ....
اگه کمکی از دستم بر میاد بفرمائید، خوشحال میشم اگه کاری از دستم بر بیاد.

وب گستر تیام

سیستم کایاکو محال است که فارسی نشه. عزیزم شما یا امتحان نکردی یا اصلاً سیستم رو خوب بررسی نکردی. در ضمن نسخه ای که نصب کردید نسخه ای است که در سایت پرشین اسکریپت بوده است.
من نسخه هایی که روی سایت ها نصب باشه میفهمم از کجا گرفتند و نصب کردند.
چون نوع ترجمه شان را دیدم.
موفق باشی

سلام
من بخش مدیریت رو هم 80% فارسی کردم
این سیستم همون طور که از ساپورت خود برنامه پرسیدم ، برای زبان های راست چین اصلا مناسب نیست و یه جورایی امکان نداره بخش مدیریت اش راسیت چین شه

خلاصه درخدمتیم

عزیزم , برای مدیریت فارسی شده 80% بهت تبریک میگم. اما ایرانی اگر راهی برای راست چین پیدا نکرد باید ایرانی نباشه. بنده راست چین هم کردم و هر بلایی هم خواستم سرش آوردم. خیلی های دیگه هم دیدم که این کارو کردند.
ساپورتش خبر از مغز متفکر ایرانی ها نداره. (البته منظورم اینه که از سرویس کردن یک برنامه و نال کردنش و ... توسط ایرانی ها خبر نداره و نمی دونه چه موجودات دوپای عجیبی هستند :lol: )

به به
این خیلی خوبه.
تبریک میگم آقا.
اما من حتی اگه ساده هم بود انجام نمی دادم. چون همین سیستم با اینکه انگلیسی هستش، خیلی راحته (والا نمودونم، شاید واسه من) .
به هر حال ممنون که خبر دادید که امکان فارسی شدن مدیریت هم هست.( با آرزوی موفقت برای شما دوست عزیز).
حالا یک چیزی من از شما میپرسم !
من خیلی وقته دارم سعی میکنم سیستم خرید رو براش راه بندازم (Order Form) آخه اینو توی یک سیستم کایاکو دیدم و بعدش هم قیمت رو 150 دلار اعلام کرده بودن. اگه اون هم بشه گیر آورد یا حتی یک چیزی توی اون مایه ها (که حد اقل ثبت فیش و ثبت مشخصات خرید داشته باشه) خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب میشه.
ممنون میشم اگه راجع به این موضو اطلاعاتی دارید بفرمائید دوست عزیز

وب گستر تیام

در مورد سیستم خرید هم شما میتونید WHMC رو نصب کنید و برای قسمت ساپورتش کایاکو رو استفاده کنید. یک ماژول است که برای تبدیل بخش ساپورت WHMC به کایاکو است. بنده دارم این ماژول رو.

همگی موفق باشید.
بنده با صحبت هایی که برای هر دوست عزیزی که گذاشتم نه قصد توهین داشتم و نه قصد تیراندازی کردن و اینکه بخواهم با حرف هام به کسی حمله کنم. صرفاً قصد آگاهی است.

قربان همگی .

آی دی من هم اگر خواستید : pasargadservices

pasargadteam

Active Member
دوستان عزيز و محترم
سلام
پروژه فارسي سازي با كد باز kayako آغاز شد .
دوستاني كه علاقمند به مشاركت در اين پروژه مي باشند ميتونن با [email protected] تماس بگيرن .
https://sourceforge.net/projects/persiankayako/

عزیز با درود

شما یه دو یا سه سالی دیر شروع کردی. خیلی وقته که کایاکو فارسی شده و نیازی نیست که کسی مجدداً بشینه فارسی کنه.

به نظر من وقتت رو بزار روی یک پروژه بهتر.

در ضمن کایاکو سورس باز نیست. نسخه انگلیسیش حدود 500 هزار تومن ما است و یکسری نرم افزار های جانبی هم داره که بخوای بخری سر به یک میلیونم میکشه.

مگر فارسی سازی رو بخوای به صورت رایگان قرار بدی . که اونم ایرانی جماعت ماشاالله فقط به فکر اینه که کار یکی دیگه رو یه دستی داخلش ببره و فارسی سازی و یا هر چیزی رو به اسم خودش بکنه.

طرف رفته فارسی ساز فرض ویبولتن رو از یک جایی گرفته به اسم خودش کرده برای دانلود گذاشته.
یا رفته یک سی دی تمپلیت خریده 1000 تومن و اومده چندتاشو گذاشته برای فروش دونه ای 50 هزار تومن.

شما باشی چی فکر میکنی؟

کمک خواستی و اگر در اصطلاحی گیر کردی من در خدمتم. برخی قسمت هاش یک کلمه هایی دارد که باید بدونی دقیقاً چی بزاری. من کلمه های مناسب رو گذاشتم.
موفق باشی.

a.fouladvand

New Member
عزیز با درود

شما یه دو یا سه سالی دیر شروع کردی. خیلی وقته که کایاکو فارسی شده و نیازی نیست که کسی مجدداً بشینه فارسی کنه.

به نظر من وقتت رو بزار روی یک پروژه بهتر.

در ضمن کایاکو سورس باز نیست. نسخه انگلیسیش حدود 500 هزار تومن ما است و یکسری نرم افزار های جانبی هم داره که بخوای بخری سر به یک میلیونم میکشه.

مگر فارسی سازی رو بخوای به صورت رایگان قرار بدی . که اونم ایرانی جماعت ماشاالله فقط به فکر اینه که کار یکی دیگه رو یه دستی داخلش ببره و فارسی سازی و یا هر چیزی رو به اسم خودش بکنه.

طرف رفته فارسی ساز فرض ویبولتن رو از یک جایی گرفته به اسم خودش کرده برای دانلود گذاشته.
یا رفته یک سی دی تمپلیت خریده 1000 تومن و اومده چندتاشو گذاشته برای فروش دونه ای 50 هزار تومن.

شما باشی چی فکر میکنی؟

کمک خواستی و اگر در اصطلاحی گیر کردی من در خدمتم. برخی قسمت هاش یک کلمه هایی دارد که باید بدونی دقیقاً چی بزاری. من کلمه های مناسب رو گذاشتم.
موفق باشی.
دوست عزيز من فكر ميكنم شما به چند نكته دقت نفرموديد .
1 - من گفتم پروژه فارسي سازي با كد باز كاياكو ، من نگفتم پروژه كاياكو بازمتن .
من هم ميدونم اين نرم افزار پولي هستش و اتفاقا شخصا خريداري كردم و دقيقا 317$ هم بابت يكي از ماژول ها پول دادم و ابدا هم ناراحت نيستم .
2 - الان خيلي از دوستان مبالغي ميدن بابت ترجمه و ميان روي سيستم هاي نال سرمايه گذاري ميكنن و بعدا به مشكل بر ميخورن و چه ايرادي داره كه ترجمه و لوكلاليز سيستم در اختيار همه باشه كه بتونن رايگان استفاده كنن و به جاش پول رو براي خريد و يا پياده سازي پرداخت كنن ؟ من فكر نميكنم حتي 500$ اضافه براي پياده سازي اونقدر رقم تكون دهنده اي باشه كه نشه پرداختش كرد .
من خودم نه وقت و نه قصد فروش و يا پياده سازي رو دارم و فقط ميخوام كه براي سيستم پشتيباني خودم ازش استفاده كنم و بهتر ديدم كه اين پروژه رو فقط به دليل ترويج فرهنگ استفاده از خدمات ارزش افزوده راه اندازي كنم .اون طرفي هم كه ميره cd هزار تومني رو 50 تومن 50 تومن ميفروشه دقيقا داره از همين نقطه ضعف نبود منابع استفاده ميكنه .
همين خود شما كه ميفرمائيد ترجمه هم كردين و خيلي خوب هم ترجمه كردين و از طرفي ميگيد فقط به نسخه هاي داراي مجوز سرويس ميدين ، ميخوام بدونم واقعا سرگيجه نميگيرين وقتي ميبينين يك نسخه ترجمه شده داره 100 جا به 100 قيمت به مردم بد بخت قالب ميشه ؟
ترجيح نميدين به جاي اينكه بخاين سر و كله بزنين در مورد استاندارد بودن ترجمه ، بشينين و سر قيمت پياده سازي و توسعه گفتگو كنيد ؟
من يادمه اوايل جوملا رقم هاي هنگفتي بابت فارسي كردنش ميگرفتن و هميشه هم يه جاي كار ميلنگيد اما الان دارن بابت خدماتش پول ميگيرن .
من خيلي هم خوشحال ميشم كه دوستي مثل شما كه با سيستم آشنايي هم داره توي اين پروژه مشاركت كنه و نهايتا هم به جايي برسه كه ديگه جمله "من فارسيشو دارم اورجينال 100 تومن :shock::shock:" جايي نبينم .
يا حق

pasargadteam

Active Member
دوست عزيز من فكر ميكنم شما به چند نكته دقت نفرموديد .
1 - من گفتم پروژه فارسي سازي با كد باز كاياكو ، من نگفتم پروژه كاياكو بازمتن .
من هم ميدونم اين نرم افزار پولي هستش و اتفاقا شخصا خريداري كردم و دقيقا 317$ هم بابت يكي از ماژول ها پول دادم و ابدا هم ناراحت نيستم .
2 - الان خيلي از دوستان مبالغي ميدن بابت ترجمه و ميان روي سيستم هاي نال سرمايه گذاري ميكنن و بعدا به مشكل بر ميخورن و چه ايرادي داره كه ترجمه و لوكلاليز سيستم در اختيار همه باشه كه بتونن رايگان استفاده كنن و به جاش پول رو براي خريد و يا پياده سازي پرداخت كنن ؟ من فكر نميكنم حتي 500$ اضافه براي پياده سازي اونقدر رقم تكون دهنده اي باشه كه نشه پرداختش كرد .
من خودم نه وقت و نه قصد فروش و يا پياده سازي رو دارم و فقط ميخوام كه براي سيستم پشتيباني خودم ازش استفاده كنم و بهتر ديدم كه اين پروژه رو فقط به دليل ترويج فرهنگ استفاده از خدمات ارزش افزوده راه اندازي كنم .اون طرفي هم كه ميره cd هزار تومني رو 50 تومن 50 تومن ميفروشه دقيقا داره از همين نقطه ضعف نبود منابع استفاده ميكنه .
همين خود شما كه ميفرمائيد ترجمه هم كردين و خيلي خوب هم ترجمه كردين و از طرفي ميگيد فقط به نسخه هاي داراي مجوز سرويس ميدين ، ميخوام بدونم واقعا سرگيجه نميگيرين وقتي ميبينين يك نسخه ترجمه شده داره 100 جا به 100 قيمت به مردم بد بخت قالب ميشه ؟
ترجيح نميدين به جاي اينكه بخاين سر و كله بزنين در مورد استاندارد بودن ترجمه ، بشينين و سر قيمت پياده سازي و توسعه گفتگو كنيد ؟
من يادمه اوايل جوملا رقم هاي هنگفتي بابت فارسي كردنش ميگرفتن و هميشه هم يه جاي كار ميلنگيد اما الان دارن بابت خدماتش پول ميگيرن .
من خيلي هم خوشحال ميشم كه دوستي مثل شما كه با سيستم آشنايي هم داره توي اين پروژه مشاركت كنه و نهايتا هم به جايي برسه كه ديگه جمله "من فارسيشو دارم اورجينال 100 تومن :shock::shock:" جايي نبينم .
يا حق

مرسی از اینکه سریع جواب دادید.
بله با نظرتون موافقم.
متوجه هستم که داره 100 جا با 100 قیمت متفاوت به مردم ارائه میشه . اما چه میشه کرد اینجا ایران است و ...

چند روز پیش یکی از دوستان امریکاییم اومده بود ایران و راجع یک پروژه ای صحبت بود و وقتی گفتم میخوام از تصاویری که در سایت یکی از همکارانشون است استفاده کنم برای طراحی یک سایت کودکانه به دلیل همکاری با اون سازمان گفتم اجازه رو برات میگیرم و بعد این کارو بکن.
میدونید اما اگر ایران باشه میزنیم میره.

من خودم دارم سعی میکنم اگر کاری میکنم و طرحی میزنم خودم از پایه زده باشم. اینطوری ارزش غائل میشم و دیگرانم برای من.

اما صحبتتون رو قبول دارم.

من هم هر کمکی بتونم میکنم.

آی دی منو ادد کن : pasargadservices

با تشکر

a.fouladvand

New Member
مرسی از اینکه سریع جواب دادید.
بله با نظرتون موافقم.
متوجه هستم که داره 100 جا با 100 قیمت متفاوت به مردم ارائه میشه . اما چه میشه کرد اینجا ایران است و ...

چند روز پیش یکی از دوستان امریکاییم اومده بود ایران و راجع یک پروژه ای صحبت بود و وقتی گفتم میخوام از تصاویری که در سایت یکی از همکارانشون است استفاده کنم برای طراحی یک سایت کودکانه به دلیل همکاری با اون سازمان گفتم اجازه رو برات میگیرم و بعد این کارو بکن.
میدونید اما اگر ایران باشه میزنیم میره.

من خودم دارم سعی میکنم اگر کاری میکنم و طرحی میزنم خودم از پایه زده باشم. اینطوری ارزش غائل میشم و دیگرانم برای من.

اما صحبتتون رو قبول دارم.

من هم هر کمکی بتونم میکنم.

آی دی منو ادد کن : pasargadservices

با تشکر
اتفاقا دليل اينكه من sourceforge رو انتخاب كردم همين بود .
1 - اسم بازمتن بيانگر اينه كه يك پروژه عمومي در حال اجراست و ديگه كسي نميتونه بياد و حاصل زحمات دوستان رو به نام خودش مهر كنه .
2 - با توجه به اعتبار و وضعيت وبگاه sourceforge‌ خيلي زود جاي خودش رو در صفحات اول موتور هاي جستجو باز ميكنه و وقتي كسي توي گوگل تايپ ميكنه كاياكو فارسي 500 تا نتيجه بي محتوا جلوش ظاهر نميشه و به سادگي با افرادي مرتبط ميشه كه آمادگي پياده سازي و حتي فروش مجوز رو دارن و به خوبي هم ساپورتش ميكنن و خلاصه بگم راحت تر از اونچه كه به نظر مياد بساط تقلب خيلي ها جم و جور ميشه .
آيدي رو هم الان دارم اد ميكنم .

afzalpour

New Member
تاریخ شمسی برای کایاکو

سلام تا حالا کسی تاریخ این سییستم کایاکو رو شمسی کرده ؟

mstfatata

New Member
با سلام اقا مشکل ارسال ایمیلش قابل حله؟ یعنی زمانی که تیکتی ارسال میشه برای ادمین ایمیل بیاد و یا زمانی که جواب تیکت داده شد برای یوزر ایمیل ارسال شه؟

faravar

New Member
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif

با سلام
دوست عزیز اگر بدون هیچ دردسری دنبال آخرین نسخه کایاکو کاملا فارسی شده، راست چین شده با تاریخ شمسی هستید به سایت زیر مراجعه کنید. ( نصب و راه اندازی رایگان )
هم طرف ادمین هم کارمند و هم کاربر کاملا فارسی و راست چین شده است.
نرم افزار در سه نسخه : وب - موبایل - دیسکتاپ

04113351313

www . ikayako . ir
شرکت فراسیستم

79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif
79.gif